لیست بهترین قالیشویی های تهران

قالیشویی سعادت آباد

آخرین بروزرسانی در 8 اسفند 1402

بهترین قالیشویی در سعادت آباد

اگر ساکن منطقه سعادت آباد هستید و به دنبال بهترین قالیشویی در سعادت آباد هستید در این مقاله با سایت نظرخانه همراه باشید. در منطقه سعادت آباد مراکز قالیشویی متنوعی وجود دارد که خدمات با کیفیت ها و تعرفه های متفاوتی ارائه می دهند. در این مقاله به معرفی مراکز قالیشویی سعادت آباد و همچنین خدمات این مراکز می پردازیم.

بهترین قالیشویی در سعادت آباد از نظر مردم

نام قالیشوییشماره قالیشوییسایت قالیشویی
قالیشویی آریاغرب شعبه سعادت آباد۰۲۱-۴۴۷۱۵۸۸۹aryagharb.com
قالیشویی دارآباد شعبه سعادت آباد۰۲۱-۴۴۱۵۷۷۱۴darabad.com
قالیشویی اصیل ایرانی شعبه سعادت آباد۰۲۱-۴۴۰۹۰۱۹۴asilirani.com
قالیشویی اقدسیه (شیبانی) شعبه سعادت آباد۰۲۱-۴۴۰۱۳۰۵۵ghali-shoo.com
قالیشویی ونک شعبه سعادت آباد۰۲۱-۴۴۲۱۵۷۴۹vanakcarpet.com
قالیشویی زعفرانیه شعبه سعادت آباد۰۲۱-۴۴۰۱۹۳۱۴zafaraniye.com
قالیشویی آبرنگ شعبه سعادت آباد۰۲۱-۴۴۸۴۷۵۱۱carpetabrang.ir
قالیشویی سعادت آباد شعبه سعادت آباددر حال بررسی…
قالیشویی قاصدک شعبه سعادت آباددر حال بررسی…
قالیشویی ایوب شعبه سعادت آباددر حال بررسی…
قالیشویی آذین شعبه سعادت آباددر حال بررسی…
قالیشویی پاک مهر شعبه سعادت آباددر حال بررسی…
قالیشویی بانو شعبه سعادت آباددر حال بررسی…
قالیشویی گل ابریشم شعبه سعادت آباددر حال بررسی…
قالیشویی ادیب شعبه سعادت آباددر حال بررسی…
در حال بررسی دیگر قالیشویی ها نیز هستیم …

در صورتی که تمایل دارید اطلاعات قالیشویی خود را در جدول بالا درج نمایید، شماره تماس خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید و یا با شماره ۰۹۳۷۳۱۸۶۲۹۵ تماس حاصل نمایید.

"*" قسمتهای مورد نیاز را نشان می دهد

خدمات قالیشویی سعادت آباد

مراکز قالیشویی سعادت آباد با داشتن تجهیزات پیرفته قالیشویی خدمات متنوع با کیفیت های و تعرفه های مختلف ارائه می دهند. این خدمات شامل شستشوی انواع فرش و موکت، مبلشویی و همچنین خدمات رفو و لکه برداری است. در ادامه به معرفی هر یک از این خدمات می پردازیم.

شستشوی فرش در قالیشویی سعادت آباد

مراکز قالیشویی سعادت آباد خدمات شستشوی فرش دستباف و ماشینی را به روش دستی و همچنین تمام مکانیزه انجام می دهند. در این مراکز تجهیزات مدرن قالیشویی وجود دارد که فرش ها را به روش مکانیزه با دستگاه های قالیشویی مخصوص و مواد باکیفیت شسشتشو می دهند. همچنین علاوه بر شستشوی مکانیزه، برای برخی فرش های حساس از روش شستشوی دستی توسط کارگران ماهر و باتجربه انجام می شود.

با استفاده از خدمات شستشوی فرش در بهترین قالیشویی در سعادت آباد، فرشها و قالی های شما به صورت کامل و یکدست بدون آسیب و لک شسته و سپس توسط دستگاه های مخصوص آبگیری و خشک می شوند.

شستشوی فرش در بهترین قالیشویی در سعادت آباد
شستشوی فرش در قالیشویی سعادت آباد

شستشوی موکت در قالیشویی سعادت آباد

مراکز قالیشویی سعادت آباد با داشتن ماشین آلات مخصوص، خدمات موکت شویی در محل نیز انجام می دهند. شما می توانید برای شستشوی موکت های خو در محل مورد نظر با این مراکز تماس بگیرید و از خدمات با کیفیت موکت شویی بهترین قالیشویی در سعادت آباد بهره مند شوید.

همچنین علاوه بر سعادت آباد این مراکز در سایر مناطق نیز این خدمات را ارائه می دهند. برای مثال مرکز قالیشویی در شهرک غرب نیز دارای تجیهزات ویژه موکت شویی هستند و این خدمات را در محل مورد نظر شما ارائه می دهند.

مبلشویی در قالیشویی سعادت آباد

مراکز قالیشویی سعادت آباد علاوه بر شستشوی موکت و فرش، خدمات مبلشویی در محل نیز انجام می دهند. این مراکز با داشتن دستگاه های مبلشویی با روشهای اصولی و استفاده از مواد باکیفیت بدون آسیب زدن به مبل ها و همچنین پارچه مبل انها را تمیز و لکه برداری می کنند.

برای اطلاع از جزییات این خدمات و تعرفه های مبلشویی بهترین قالیشویی در سعادت آباد با این مراکز در ارتباط باشید. همچنین علاوه بر سعادت آباد در سایر مناطق نیز خدمات مبلشویی در محل انجام می شود. برای مثال اگر شما ساکن منطقه چیتگر هستید با مطالعه آگهی ها و مقالات موجود در سایت نظرخانه می توانید با بهترین قالیشویی در چیتگر آشنا شوید و از خدمات این مراکز استفاده کنید.

ریشه بافی فرش در بهترین قالیشویی در سعادت آباد

اگر ریشه های فرش یا قالی شما دچار پارگی شده است و یا در اثر عوامل مختلف دچار پوسیدگی و آسبیب شده است می توانید از خدمات ریشه بافی بهترین قالیشویی در سعادت آباد استفاده کنید. مراکز قالیشویی سعادت آباد با داشتن نیروهای با تجربه و متخصص ریشه های فرش ها را ترمیم و بازسازی می کنند. با استفاده از خدمات ریشه بافی قالیشویی سعادت آباد به زیبایی و دوام فرش های خود کمک کنید.

علاوه بر سعادت آباد مراکز قالیشویی در پاسداران نیز این خدمات را با کیفیت بالا ارائه می دهند که در صورت نیاز نی توانید با این مراکز در ارتباط باشید.

ریشه بافی و رفوگری در قالیشویی سعادت آباد
ریشه بافی و رفوگری در بهترین قالیشویی در سعادت آباد

رفوگری فرش های سوخته در قالیشویی سعادت آباد

گاهی ممکن است در اثر عوامل مختلف فرشها یا قالی ها دچار آسیب و سوختگی شوند و یا در اثر گذر زمان دچار پوسیدگی و یا پارگی شوند. شما می توانید برای ترمیم قسمت های آسیب دیده فرش ها از متخصصان رفوگری قالیشویی سعادت آباد استفاده کنید. در مراکز قالیشویی سعادت آباد ابتدا فرش های آسبیب دیده توسط کارشناسان رفوگری بررسی می شوند سپس با استفاده از مواد و روش های مخصوص عملیات ترمیم و بازسازی قسمت های آسیب دیده انجام می شود. این مراکز علاوه بر سعادت آباد خدمات رفوگری در سایر مناطق نیز انجام می دهند.

برای اطلاع از مراکز قالیشویی خوب در زعفرانیه با سایت نظرخانه همراه باشید. با مطالعه آگهی ها و نظرات کاربران در سایت نظرخانه می توانید با بهترین مراکز قالیشویی در سعادت آباد و سایر مناطق آشنا شوید.

لکه برداری فرش در قالیشویی سعادت آباد

در قالیشویی سعادت آباد خدمات لکه بردای فرش نیز انجام می شود. اگر فرشهای شما دچار لک و یا رنگ دادگی شده از خدمات لکه برداری بهترین قالیشویی در سعادت آباد می توانید بهره مند شوید. در این مراکز با مواد مخصوص لکه ها از بین می روند و فرشها تمیز و براق و یکدست شستشو می شوند. همچنین علاوه بر سعادت آباد، بهترین قالیشویی در قیطریه نیز با داشتن نیروهای متخصص در زمینه لکه برداری این خدمات را با کیفیت بالا ارائه می دهند.

تعرفه خدمات قالیشویی در سعادت آباد

مراکز قالیشویی سعادت آباد با توجه به کیفیت و نوع خدماتی که ارائه می دهند تعرفه های متفاوتی نیز دارند. برای اطلاع دقیق از قیمت قالیشویی در سعادت آباد از طریق راه های ارتباطی اعلام شده در سایت نظرخانه با این مراکز در تماس باشید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

‫2 دیدگاه ها

  1. از این لیست که معرفی کردید من قبلا از سه قالیشویی استفاده کردم و از کارشان راضی بودم و از همه بیشتر قالیشویی زعفرانیه نظرم را بیشتر جلب کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

دکمه بازگشت به بالا