لیست بهترین قالیشویی های تهران

قالیشویی در شرق تهران

خدمات قالیشویی در شرق تهران

اکنون به دلایل مختلفی امکان شستشوی فرش ها در بام یا حیاط منزل وجود ندارد به همین خاطر قالیشویی ها کاربردی ترین خدمات را ارائه می دهند. این مکان ها علاوه بر شستشوی و تمیز کردن مبلمان و دیگر وسایل منزل، به بازسازی و ترمیم فرش های فرسوده نیز می پردازند. اگر شما هم کنجکاو هستید که در مورد نحوه ی شستشوی فرش در قالیشویی ها بدانید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

بهترین قالیشویی در شرق تهران از نظر مردم

نام قالیشوییشماره قالیشوییسایت قالیشویی
قالیشویی زعفرانیه شعبه شرق تهران۰۲۱-۷۷۹۰۱۷۸۶zafaraniye.com
قالیشویی ونک شعبه شرق تهران۰۲۱-۷۷۹۰۵۸۶۳vanakcarpet.com
قالیشویی اقدسیه شعبه شرق تهران۰۲۱-۷۷۱۳۹۱۸۰ghali-shoo.com
قالیشویی اصیل ایرانی شعبه شرق تهران۰۲۱-۷۷۹۹۹۴۴۲asilirani.com
قالیشویی آبرنگ شعبه شرق تهران۰۲۱-۷۷۷۰۳۴۱۵carpetabrang.ir
قالیشویی دارآباد شعبه شرق تهران۰۲۱-۷۷۲۰۹۸۱۴darabad.com
قالیشویی اندرزگو شعبه شرق تهران۰۲۱-۷۷۰۹۱۷۰۲
قالیشویی غزال شعبه شرق تهران۰۲۱-۲۲۵۶۱۸۰۰
قالیشویی محتشم شعبه شرق تهراندر حال بررسی…
قالیشویی بانو شعبه شرق تهراندر حال بررسی…
قالیشویی توحید شعبه شرق تهراندر حال بررسی…
قالیشویی مینی سیتی شعبه شرق تهراندر حال بررسی…
قالیشویی ادیب شعبه شرق تهراندر حال بررسی…
قالیشویی ارم شعبه شرق تهراندر حال بررسی…
قالیشویی شربت اوغلی شعبه شرق تهراندر حال بررسی…
قالیشویی نائینی شعبه شرق تهراندر حال بررسی…
در حال بررسی دیگر قالیشویی ها هستیم …

در صورتی که تمایل دارید اطلاعات قالیشویی خود را در جدول بالا درج نمایید، شماره تماس خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید و یا با شماره ۰۹۳۷۳۱۸۶۲۹۵ تماس حاصل نمایید.

"*" قسمتهای مورد نیاز را نشان می دهد

بهترین قالیشویی شرق تهران از نظر مردم

نحوه ی شستشوی فرش در قالیشویی شرق تهران

همانطور که می دانید فرش ها به 3 روش کلی شسته می شوند که عبارتند از روش اتوماتیک، نیمه اتوماتیک و روش سنتی. در روش اتوماتیک تمامی مراحل شستشو با استفاده از دستگاه های پیشرفته روز دنیا انجام می شود. در روش نیمه اتوماتیک همانطور که از نام آن پیدا است، برخی از مراحل توسط دستگاه و باقیمانده ی مراحل توسط نیروی انسانی انجام می گردد.

در روش سنتی، شستشوی فرش ها به همان روش قدیمی صورت می گیرد به این صورت که فرش ها را گردگیری می کنند و پس از آن با استفاده از شوینده های و ابزارهای مناسب، به شستشوی فرش می پردازند. در روش سنتی دستگاه های پیشرفته جایی ندارند. هر قالیشویی بسته به ابزارها و دستگاه هایی که دارد از هر کدام از این روش ها استفاده می کند. برای اطلاع از لیست قالیشویی در شمال ‌تهران با وب سایت نظرخانه ارائه دهنده انواع آگهی قالیشویی در ارتباط باشید.

مراحل شستشوی فرش در قالیشویی شرق تهران

اولین مرحله ای که باید انجام دهید، تماس و ثبت سفارش شستشوی فرش و انتقال آن ها به قالیشویی می باشد. بعد از آن که فرش ها توسط ماشین های باربری مناسب به قالیشویی انتقال یافتند، آن ها را بررسی می کنند تا در صورت نیاز به خدماتی همچون ترمیم و رفوگری و… به بخش مربوطه انتقال داده شوند. گام بعدی شستشوی فرش ها، غبار گیری است که این کار در یک قالیشویی معتبر و پیشرفته، با استفاده از دستگاه ها و ابزارهای به روز انجام می گردد. مرحله بعد تثبیت رنگ می باشد که امری ضروری است و سبب جلوگیری از ترکیب شدن رنگ فرش می شود.

پس از این مرحله کارشناسان فرش با توجه به تاروپود و جنس فرش، شوینده ی مناسب را انتخاب می کنند تا کوچک ترین آسیبی به نخ آن وارد نگردد سپس باتوجه به تراکم، نوع فرش و جنس آن روش مناسب شستشو را انتخاب و با استفاده از تجهیزات پیشرفته و به روز به شستشوی فرش می پردازند. پس از شستشو، آبکشی فرش طبق اصول اسلامی صورت گرفته و سپس آبگیری آن انجام می شود. وب سایت نظرخانه به معرفی انواع قالیشویی در غرب ‌تهران می پردازد. برای اطلاع از لیست قالیشویی در غرب تهران با نظرخانه همراه باشید.

آخرین بخش از مراحل شستشو، خشک کردن فرش است که در قالیشویی در شرق تهران با استفاده از دستگاه های پیشرفته در گرم خانه مخصوص انجام می شود. پس از خشک شدن کامل، فرش ها بسته بندی شده و به صورت کاور به درب منزل مشتری ارسال می گردد. لازم به ذکر است که کارشناسان و متخصصین فرش در تمامی مراحل شستشوی فرش، نظارت کامل دارند. همچنین از زمان تماس با پرسنل مربوطه تا ارسال فرش کاور شده به درب منزل مشتری، بیش از 48 ساعت طول نمی کشد. قالیشویی ولنجک دارای آگهی در وب سایت نظرخانه می باشد. جهت دریافت خدمات قالیشویی در ولنجک با وب سایت نظرخانه در ارتباط باشید.

ویژگی های قالیشویی در شرق تهران
ویژگی های قالیشویی در شرق تهران

ویژگی های قالیشویی در شرق تهران

قالیشویی در شرق تهران از ویژگی ها و امکانات فراوانی برخوردار است که از مهم ترین آن ها عبارتند از:

 • ارائه تمامی خدمات فرش از جمله رفوگری، تثبیت رنگ، شیرازه دوزی، لکه برداری، ریشه زنی و…
 • تمیز کردن انواع مبل از جمله اداری، راحتی، سلطنتی، مخمل و…
 • شستشو سرویس خواب، روفرشی، پتو، تابلوفرش، موکت، قالیچه، پادری و…
 • استفاده از بهترین شوینده های بازار
 • جدا شستن هر فرش با توجه به نوع و تاروپود فرش
 • کمک گرفتن از کارشناسان و متخصصین فرش
 • شستشوی سریع
 • امکان انجام رفوگری و ترمیم فرش در منزل
 • استفاده از آب شرعی و تمیز
 • مشتری مداری

این ها تنها نمونه ای از ویژگی های قالیشویی در شرق تهران بود. شما می توانید از طریق تماس از تمامی امکانات و ویژگی های قالیشویی در شرق تهران آگاه شوید. نظرخانه به برسی و نقد قالیشویی ‌خوب در ‌تهران می پردازد. برای اطلاع از قالیشویی های خوب تهران وب سایت نظرخانه را دنبال کنید.

هزینه شستشوی فرش در قالیشویی شرق تهران

هزینه ی شستشوی انواع فرش بر اساس قیمت گذاری اتحادیه صنف قالیشویی ها تعیین می شود. اما به طور کلی عواملی بر روی این قیمت تاثیر گذار هستند که عبارتند از:

نوع شوینده

طبیعی است که استفاده از شوینده ی نامرغوب و بی کیفیت، باعث کم بودن هزینه ی شستشو شود اما هر اندازه که کیفیت شوینده، شامپو و یا داروی استفاده شده برای فرش بیشتر باشد هزینه شستشوی آن نیز افزایش میابد.

نوع دستگاه ها و ابزارهای استفاده شده

همانطور که می دانید امروزه تمامی مراحل شستشوی فرش توسط دستگاه انجام می شود اما قالیشویی که از دستگاه های پیشرفته و نوین استفاده کند، قیمت بیشتری نسبت به قالیشویی با دستگاه های کهنه و خراب دارد.

متراژ فرش

طبیعی است که هر چه اندازه ی فرش بیشتر باشد، هزینه ی شستشوی آن بیشتر می شود.

انجام خدمات اضافی برای فرش از جمله رفوگری

انجام هر یک از این موارد نیز بر روی هزینه ی تمام شده ی شستشو تاثیرگذار هستند. این ها نمونه مواردی بودند که قیمت شستشوی فرش را تغییر می دادند. اما یک قالیشویی منصف همواره قیمت های مناسب و منصفانه ای را برای شستشو و انجام خدمات مختلف تعیین می کند. جهت دریافت خدمات قالیشویی در نیاوران با وب سایت نظرخانه در ارتباط باشید و روزانه آگهی های قالیشویی در نیاوران را بررسی کنید.

خدمات قالیشویی شرق تهران
قالیشویی شرق تهران

قالیشویی در شرق تهران

در این مقاله به بررسی ویژگی های و نحوه ی شستشوی فرش در قالیشویی در شرق تهران پرداختیم. همانطور که اطلاع دارید، فرش ها در دکوراسیون داخلی از اهمیت بالایی برخوردارند و در صورتی که کثیف و لکه دار باشند، کل دکوراسیون را خراب می کنند. به همین خاطر در زمان خانه تکانی اولین وسیله ای که تمیزی آن برای همه ی ما مهم است، فرش می باشد. برای دریافت خدمات قالیشویی در الهیه پیشنهاد می کنیم لیست قالیشویی های موجود در الهیه را در وب سایت نظرخانه مشاهده فرمایید.

قالیشویی در شرق تهران با بهره گیری از افراد باتجربه و حرفه ای و همچنین مجهز به دستگاه ها و ابزارهای پیشرفته، انواع فرش، مبلمان، موکت، قالیچه، پتو، روفرشی و… را به خوبی و در کمترین زمان ممکن تحویل مشتری می دهد. شما می توانید برای استفاده از خدمات قالیشویی در شرق تهران با پرسنل مربوطه تماس بگیرید تا شما را به طور کامل و دقیق در مورد نحوه شستشو، خدمات انجام شده و… راهنمایی کنند.

بهترین قالیشویی در شرق تهران کدام قالیشویی می باشد؟

وب سایت نظرخانه به معرفی بهترین قالیشویی در شرق تهران می پردازد. برای اطلاع از لیست بهترین قالیشویی ها در شرق تهران با نظرخانه در ارتباط باشید.

هزینه شستشوی فرش در قالیشویی شرق تهران به چه صورت می باشد؟

برای اطلاع از هزینه شستشوی فرش در قالیشویی شرق تهران آگهی های قالیشویی در شرق تهران در وب سایت نظرخانه را مشاهده کنید.

4.8/5 - (6 امتیاز)

‫7 دیدگاه ها

 1. سلام وقت بخیر. کدام قالیشویی در شرق تهران خدمات شستشو در محل انجام می دهد؟ لطفا راهنمایی کنید.

 2. من هرسال اسفند ماه فرشها را برای شستشو به قالیشویی ونک می دهم. هم خیلی تمیز شستشو می دهند هم خوش قول هستن و به موقع تحویل می دهند.

 3. من از قالیشویی زعفرانیه برای منطقه پیروزی استفاده کردم راضی بودم. قیمتشان خوبه

  1. برای منطقه پیروزی قالیشویی آبرنگ هم کارش خوبه من یکی دوبار استفاده کردم راضی بودم

 4. من از قالیشویی اصیل ایرانی برای شستشوی فرش دستباف استفاده کردم کارشان خوبه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

دکمه بازگشت به بالا