لیست بهترین قالیشویی های تهران

قالیشویی در شهرک غرب

آخرین بروزرسانی در 8 اسفند 1402

بهترین قالیشویی شهرک غرب

در این مقاله قصد داریم به معرفی قالیشویی در شهرک غرب بپردازیم.برای آشنایی با بهترین قالیشویی های تهران با سایت نظرخانه همراه باشید. با رشد و گسترش آپارتمان نشینی بسیاری از کارها مثل شست و شوی فرش ها، دیگر در منازل قابل انجام نبود به همین دلیل موسسات و شرکت هایی تاسیس شدند که به شست و شوی فرش ها پرداختند که آن ها را با نام قالیشویی می شناسیم. این که باید به کدام قالیشویی مراجعه کرد یا کدام یک از آن ها خدمات بهتری ارائه می دهند سوالاتیست که پاسخ آن ها را در ادامه ذکر کرده ایم.

بهترین قالیشویی در شهرک غرب از نظر مردم

نام قالیشوییشماره قالیشوییسایت قالیشویی
قالیشویی آریاغرب شعبه شهرک غرب۰۲۱-۴۴۷۱۵۸۸۹aryagharb.com
قالیشویی دارآباد شعبه شهرک غرب۰۲۱-۴۴۱۵۷۷۱۴darabad.com
قالیشویی اصیل ایرانی شعبه شهرک غرب۰۲۱-۴۴۰۹۰۱۹۴asilirani.com
قالیشویی اقدسیه (شیبانی) شعبه شهرک غرب۰۲۱-۴۴۰۱۳۰۵۵ghali-shoo.com
قالیشویی ونک شعبه شهرک غرب۰۲۱-۴۴۲۱۵۷۴۹vanakcarpet.com
قالیشویی زعفرانیه شعبه شهرک غرب۰۲۱-۴۴۰۱۹۳۱۴zafaraniye.com
قالیشویی آبرنگ شعبه شهرک غرب۰۲۱-۴۴۸۴۷۵۱۱carpetabrang.ir
قالیشویی آذین شعبه شهرک غربدر حال بررسی…
قالیشویی کسری شعبه شهرک غربدر حال بررسی…
قالیشویی توحید شعبه شهرک غربدر حال بررسی…
قالیشویی شهرک غرب شعبه شهرک غربدر حال بررسی…
قالیشویی پاک مهر شعبه شهرک غربدر حال بررسی…
قالیشویی نوین شعبه شهرک غربدر حال بررسی…
قالیشویی بنفشه شعبه شهرک غربدر حال بررسی…
قالیشویی بیستون شعبه شهرک غربدر حال بررسی…
در حال بررسی دیگر قالیشویی ها نیز هستیم …

در صورتی که تمایل دارید اطلاعات قالیشویی خود را در جدول بالا درج نمایید، شماره تماس خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید و یا با شماره ۰۹۳۷۳۱۸۶۲۹۵ تماس حاصل نمایید.

"*" قسمتهای مورد نیاز را نشان می دهد

نکات مهم برای انتخاب قالیشویی در شهرک غرب

زمانی که قصد انتخاب قالیشویی را دارید توجه به یکسری نکات حائز اهمیت می شود، از جمله این نکات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

قالیشویی مد نظر باید مجاز باشد

مجاز بودن قالیشویی اولین چیزیست که باید به آن توجه داشت. منظور از مجاز بودن این است که از طرف سازمان های مربوطه مجوز رسمی دریافت کرده باشد. دریافت مجوز به منزله ی قانونی بودن کار آن ها، تعرفه ی مناسب، تعهد به مشتری و… است.

برای دریافت خدمات قالیشویی ‌فرش ‌دستباف با وب سایت نظرخانه ارائه دهنده انواع آگهی قالیشویی فرش دستباف همراه باشید.

از موقعیت مکانی مناسبی برخوردار باشد

بهتر است قالیشویی که انتخاب می کنید در نزدیکی محیط زندگی شما باشد تا هم هزینه های حمل و نقل کاهش پیدا کند و هم این که در زمان مناسب، فرش ها آماده ی تحویل می شوند. تجربه نشان می دهد قالیشویی هایی که در داخل شهر هستند نه تنها از خدمات بهتری برخوردارند بلکه سریع تر کار خود را به اتمام می رسانند. برای آشنایی با بهترین قالیشویی های شمال تهران و سایر مناطق می توانید آگهی های موجود در سایت نظرخانه را مطالعه کنید.

خدمات قالیشویی در شهرک غرب
خدمات قالیشویی در شهرک غرب

سیستم حمل و نقل آن مطمئن باشد

برخی از فرش ها از جنس ابریشم هستند و قیمت بسیار زیادی دارند در نتیجه این که پس از تحویل به مشتری، سالم باشند اهمیت زیادی دارد؛ یکی از مهم ترین عواملی که می تواند سلامت فرش را تضمین کند سیستم حمل و نقل و نحوه ی دریافت آن ها از مشتری است.

برای دریافت خدمات قالیشویی غرب ‌تهران با وب سایت نظرخانه در ارتباط باشید. وب سایت نظرخانه به معرفی انواع قالیشویی در غرب تهران می پردازد.

خدمات قالیشویی در شهرک غرب

از سری ویژگی ها و خدماتی که قالیشویی شهرک غرب از آن برخوردار است و به نحوی باعث برتر بودن آن نسبت به سایر رقبا شده می توان به موارد زیر اشاره کرد:

استفاده از مواد شوینده مناسب با بافت فرش

اولین ویژگی که قالیشویی در شهرک غرب دارد این است که از مواد شوینده ی متناسب با بافت فرش استفاده می کنند به بیان دیگر این که برای فرش هایی که جنس و بافت حساس تری دارند از مواد شوینده ی ملایم تر و برای فرش هایی که بافت معمولی دارند از شوینده های قوی تر استفاده می کنند. در صورتی که روی فرش لکه وجود داشته باشد نیز آن را با استفاده از مواد لکه بر از بین می برند این در حالیست که در بسیاری از قالیشویی ها حتی اگر لکه ای نیز وجود داشته باشد تنها به شست و شوی آن اکتفا می کنند.

در صورت نیاز به خدمات قالیشویی در شرق ‌تهران با وب سایت نظرخانه در تماس باشید. وب سایت نظرخانه معرفی کننده انواع قالیشویی در شرق تهران می باشد.

استفاده از دستگاه های بروز

اگر یک بار فرش های خود را به قالیشویی در شهرک غرب بسپارید از نتیجه ی آن شگفت زده خواهید شد چرا که این مجموعه از بروزترین دستگاه ها استفاده می کند؛ دستگاه های آن ها به گونه ای است که به بافت فرش آسیبی وارد نمی کند اما به خوبی لکه ها و کثیفی ها را از بین می برند. قالیشویی در زعفرانیه نیز خدمات شستشوی باکیفیت و قیمت مناسب ارائه می دهد. برای آشنایی با این مراکز آگهی های سایت نظرخانه را بررسی کنید.

تعهد به مشتریان

متعهد بودن در کار از ویژگی های مهمی است که شاید هر کسب و کاری به آن اهمیت ندهد اما قالیشویی در شهرک غرب کاملا به مشتریان خود متعهد است یعنی در رابطه با هزینه های حمل و نقل، شست و شو، کارگری، سلامت فرش ها و… به مشتری اطمینان خاطر می دهد.

برای دریافت خدمات قالیشویی در ستارخان می توانید مقاله موجود در سایت نظرخانه را بررسی کنید. سایت نظرخانه با بررسی قالیشویی های مناطق مختلف به شما کمک می کند تا با انتخاب بهترین قالیشویی خدمات با کیفیت و قیمت مناسب دریافت کنید.

استفاده از آب غیر آشامیدنی برای شست و شو

همانطور که می دانید در کشور بحران آب وجود دارد به شکلی که همه ی مردم نسبت به استفاده ی بهینه از آن در تلاشند، این موضوع برای قالیشویی در شهرک غرب نیز اهمیت خاصی دارد در نتیجه نه تنها از آب غیر آشامیدنی برای شست و شو استفاده می کنند بلکه نیروی کار ماهر نیز استخدام می کنند تا با کمترین میزان مصرف آب به شست و شوی فرش ها بپردازند.

هزینه قالیشویی در شهرک غرب

یکی از سوالات بسیار پرتکراری که تقریبا تمامی کاربران راجع به آن پرس و جو می کنند هزینه ای است که در خدمات قالیشویی شهرک غرب از مشتریان دریافت می شود چرا که هزینه می تواند تعیین کننده ی بسیاری از عوامل باشد اما حقیقت این است که نمی توان هزینه ی دقیق و ثابتی برای آن ذکر کرد چرا که هزینه ها به عوامل مختلفی بستگی دارند از جمله این عوامل می توان به بافت و جنس فرش، ابعاد فرش، تعداد فرش، نوع مواد شوینده، زمان تحویل و… اشاره کرد. بهترین راه برای اطلاع از قیمت ها، ارتباط مستقیم با قالیشویی در شهرک غرب است.

برای اطلاع از خدمات قالیشویی در شهرک غرب با وب سایت نظرخانه در ارتباط باشید. همچنین در صورت نیاز به مشاوره می توانید با کارشناسان سایت نظرخانه در تماس باشید.

هزینه قالیشویی در شهرک غرب
هزینه خدمات قالیشویی در شهرک غرب

آیا قالیشویی در شهرک غرب تنها به شست و شوی فرش ها می پردازد؟

اگر تا به این قسمت از مقاله را با دقت مطالعه کرده باشید می دانید که در این قالیشویی از دستگاه های بروزی استفاده می شود از این رو نه تنها به شست و شوی انواع فرش می پردازند بلکه برای شست و شوی موکت، گلیم، گلیم فرش و… نیز دستگاه های متناسب را دارند و می توان گفت که در این زمینه تقریبا هیچ محدودیتی ندارند.

قالیشویی تهرانپارس دارای آگهی در وب سایت نظرخانه می باشد. برای دریافت خدمات قالیشویی در تهرانپارس با وب سایت نظرخانه در ارتباط باشید.

یکی از بهترین قالیشویی هایی که می توان به کاربران معرفی کرد، قالیشویی در شهرک غرب است چرا که نسبت به کار خود بی اهمیت نیستند یعنی نسبت به مشتری تعهد دارند، از بروز ترین دستگاه ها استفاده می کنند، قیمت های منصفانه ای دارند و موارد این چنینی که از نظر مشتریان جایگاه ویژه ای دارد. این قالیشویی به شست و شوی انواع فرش، موکت، گلیم، گلیم فرش و… می پردازد پس نگرانی در رابطه با این موضوع نداشته باشید.

از اینکه تا انتهای مقاله با ما همراه بودید سپاسگزاریم؛ هدف ما از ارائه این مطالب آشنایی هر چه بیشتر شما با قالیشویی در شهرک غرب بود، امیدواریم که رضایت مند بوده باشد.همچنین در صورت نیاز به خدمات قالیشویی در منطقه جردن می توانید با مطالعه مقاله موجود در سایت نظرخانه با بهترین قالیشویی جردن آشنا شوید.

بهترین قالیشویی در شهرک غرب کدام قالیشویی می باشد؟

با مطالعه آگهی های موجود در سایت نظرخانه و بررسی نظرات کاربران می توانید با بهترین قالیشویی های شهرک غرب و قالیشویی در جنت آباد و سایر مناطق تهران آشنا شوید.

هزینه خدمات قالیشویی در شهرک غرب چقدر می باشد؟

برای اطلاع از هزینه خدمات قالیشویی در شهرک غرب با نظرخانه بهترین سایت آگهی و تبلیغات قالیشویی در ارتباط باشید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

دکمه بازگشت به بالا