لیست بهترین قالیشویی های تهران

قالیشویی تهرانپارس

آخرین بروزرسانی در 8 اسفند 1402

بهترین قالیشویی در تهرانپارس

شستن فرش‌ها در منزل کار بسیار دشوار و پردردسری است که نیازمند نیروی انسانی و صرف زمان بسیاری برای شستن آن‌ها است. امروزه شست‌وشوی فرش‌ها توسط مراکز قالیشویی و با استفاده از بهترین تجهیزات و روش‌ها صورت می‌گیرد که علاوه بر صرفه جویی در زمان به سلامتی خود نیز کمک می‌کنید؛ چرا که شستن فرش‌ها کار دشوار و طاقت فرسایی است.

بهترین قالیشویی در تهرانپارس از نظر مردم

نام قالیشوییشماره قالیشوییسایت قالیشویی
قالیشویی اصیل ایرانی شعبه تهرانپارس۰۲۱-۷۷۹۹۹۴۴۲asilirani.com
قالیشویی ونک شعبه تهرانپارس۰۲۱-۷۷۹۰۵۸۶۳vanakcarpet.com
قالیشویی زعفرانیه شعبه تهرانپارس۰۲۱-۲۲۶۳۸۲۲۴zafaraniye.com
قالیشویی اقدسیه شعبه تهرانپارس۰۲۱-۷۷۱۳۹۱۸۸ghali-shoo.com
قالیشویی دارآباد شعبه تهرانپارس۰۲۱-۷۷۲۰۹۸۱۴darabad.com
قالیشویی آبرنگ شعبه تهرانپارس۰۲۱-۷۷۵۴۶۷۴۷carpetabrang.ir
قالیشویی گل ابریشم شعبه تهرانپارسدر حال بررسی…
قالیشویی چهلستون شعبه تهرانپارسدر حال بررسی…
قالیشویی توحید شعبه تهرانپارسدر حال بررسی…
قالیشویی سیاوش شعبه تهرانپارسدر حال بررسی…
قالیشویی ادیب شعبه تهرانپارسدر حال بررسی…
قالیشویی ارم شعبه تهرانپارسدر حال بررسی…
قالیشویی شربت اوغلی شعبه تهرانپارسدر حال بررسی…
قالیشویی رشید شعبه تهرانپارسدر حال بررسی…
در حال بررسی دیگر قالیشویی ها هستیم …

در صورتی که تمایل دارید اطلاعات قالیشویی خود را در جدول بالا درج نمایید، شماره تماس خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید و یا با شماره ۰۹۳۷۳۱۸۶۲۹۵ تماس حاصل نمایید.

"*" قسمتهای مورد نیاز را نشان می دهد

شاید شما هم فکر کنید تمامی فرش‌ها به یک روش شسته می‌شوند و یا در مراکز قالیشویی تنها شست‌و‌شوی فرش‌ها، جز خدمات ارائه شده آن‌ها است. در ادامه به بررسی روش‌های شست‌و‌شو فرش و همچنین سایر خدمات ارائه شده توسط مراکز قالیشویی می‌پردازیم. شما می‌توانید به مرکز قالیشویی تهرانپارس برای شست‌و‌شوی فرش‌ها مراجعه کنید. وب سایت نظرخانه به معرفی بهترین قالیشویی در تهران می پردازد. برای اطلاع از بهترین قالیشویی های تهران با نظرخانه در ارتباط باشید.

روش‌های شستشوی فرش در قالیشویی تهرانپارس

فرش یکی از متنوعترین کالاهایی است که در رنگ، طرح، مدل و جنس با یکدیگر تفاوت دارند از این رو نحوه شست‌وشوی تمامی فرش‌ها با یکدیگر یکسان نیست؛ از طرفی میزان لکه گرفتن و کثیف بودن فرش‌ها با توجه به شرایط و نحوه استفاده از آن‌ها متفاوت است؛ بنابراین روش‌های شست‌وشوی فرش نیز دارای تفاوت‌هایی است که در ادامه به این روش‌ها می‌پردازیم به طور کلی شست‌وشوی فرش‌ها به دو روش ساده و اعلاشویی تقسیم می‌شود.

شست‌وشوی عادی فرش

در روش شست‌وشوی عادی فرش‌ها برای فضای مناسب است که میزان لکه و کثیفی‌های روی آن کم باشد و بنابراین می‌توان گفت که این نوع شست‌وشو برای فرش‌های رنگ تیره بسیار مناسب‌تر است؛ چرا که فرش‌های رنگ تیره لکه ها را کم‌تر نشان می‌دهند. در روش شست‌وشوی فرش‌ها به روش عادی تنها یک‌ بار فرش‌ها شسته و یک بار آبکشی و سپس خشک میشوند؛ بنابراین میتوان گفت در این روش بسیاری از لکه‌های فرش از بین می‌رود. برای اطلاع از قالیشویی ‌خوب در ‌تهران با وب سایت نظرخانه در ارتباط باشید. مجموعه نظرخانه ارائه دهنده انواه آگهی قالیشویی خوب در تهران می باشد.

شستشوی فرش به روش اعلاشویی

در این روش شست‌وشو ابتدا لکه‌برداری تخصصی برای فرش انجام می‌شود؛ به این صورت که ابتدا لکه‌ها را شناسایی و سپس با استفاده از مواد مخصوص این لکه‌ها را از بین میبرند و بار دیگر فرش‌ها را شست‌و‌شو می‌دهند؛ بنابراین شست‌وشوی فرش‌ها در روش اعلاشویی دو بار است که میتوان گفت این روش شست‌و‌شو برای فرش‌هایی که دارای رنگ روشن هستند و یا فرش‌هایی که میزان لکه‌ روی آن‌ها بیشتر باشد، مناسب‌تر است.

خدمات قالیشویی تهرانپارس
خدمات قالیشویی تهرانپارس

همچنین در روش اعلاشویی پس از پایان شست‌وشو و خشک شدن، از نوع موادی برای براق کردن و زیباتر شدن فرش‌ها استفاده می‌کنند. مسلما شست‌وشوی فرش‌ها به روش اعلاشویی بهتر از شست‌وشوی عادی است. همچنین هزینه شست‌وشو فرش‌ها به روش اعلاشویی به دلیل استفاده از مواد لکه بر، شست‌وشوی مجدد و… بالاتر از روش عادی است.

در ادامه به بررسی سایر خدمات ارائه شده توسط مراکز قالیشویی می‌پردازیم.برای اطلاع از بهترین قالیشویی ‌فرش ‌دستباف در تهران با مجموعه نظرخانه در ارتباط باشید. نظرخانه به معرفی بهترین قالیشویی های فرش دستباف در تهران می پردازد.

خدمات قالیشویی تهرانپارس

شاید شما هم تصور کنید که در مراکز قالیشویی تنها شست‌وشوی فرش انجام می‌شود؛ اما باید بدانید که در مراکز قالیشویی خدمات دیگری نیز به مشتریان ارائه می‌شود که تمامی این خدمات در جهت حفظ و سلامتی فرش‌ها انجام می‌شود. یکی از خدماتی که در مراکز قالیشویی انجام می‌شود، خدمات رفوگری است که شامل موارد زیر است:

رفع آثار سوختگی فرش‌ ها

یکی از خدمات ارائه شده توسط مراکز قالیشویی رفع آثار سوختگی روی فرش است که این آثار در صورت عمیق بودن در منزل رفع نمی‌شوند؛ چرا که تجهیزات و ابزار کافی برای این کار را ندارند. همچنین رفع آثار سوختگی در مراکز قالیشویی توسط افراد با تجربه و بهره گیری از ابزارها و تجهیزات انجام می‌شود که باعث آسیب رسیدن به تار و پود فرش نمی‌شود. در صورت نیاز به خدمات قالیشویی شمال ‌تهران با مجموعه نظرخانه در ارتباط باشید و آگهی های قسمت قالیشویی در شمال تهران را بررسی نمایید. نظرخانه بهترین سایت برای معرفی آگهی های قالیشویی می باشد.

رفع پارگی فرش‌ ها

فرش در اثر عوامل متعددی مانند جابجایی نامناسب و یا فشار روی آن‌ها و یا برخورد با جسم تیز، امکان پاره شدن فرش‌ها وجود دارد. برای رفع این مشکل، مراجعه به مراکز قالیشویی یکی از مهمترین کارهایی است که میتوانید انجام دهید. در مراکز قالیشویی با توجه به بهره‌مند شدن از تجربه افراد با تجربه و استفاده از ابزارها و تجهیزات لازم این پارگی‌ها از بین میرود و به سلامت فرش‌ها نیز کمک میکند. همچنین با رفع این پارگی‌ها، فرش‌های شما مجددا زیبا می‌شوند.

چرم دوزی

یکی از کارهایی که برای افزایش دوام و ماندگاری فرش آن انجام می‌شود، چرم دوزی است که روش‌های انجام آن متفاوت است. همچنین اصلی‌ترین کاربرد ریشه‌بافی برای جلوگیری از سر خوردن روی سرامیک و پارکت‌ها می‌باشد که با این کار از سر خوردن آن‌ها جلوگیری می‌کنید. جهت دریافت خدمات قالیشویی در الهیه با وب سایت نظرخانه بزرگ ترین سایت آگهی قالیشویی در ارتباط باشید و لیست آگهی های قالیشویی در الهیه و تمامی مناطق تهران را مشاهده نمایید.

ریشه بافی

یکی از خدمات دیگری که در مراکز قالیشویی ارائه می‌شود خدمات ریشه بافی است. ریشه‌ها در اثر عواملی مانند گذشت زمان و یا آسیب‌های احتمالی دچار خراب شدگی می‌شوند. همچنین شما میتوانید با ریشه بافی علاوه بر افزایش زیبایی فرش‌ها، به افزایش دوام ریشه‌ها نیز کمک کنید. همچنین امکان تعویض ریشه‌ها در این روش نیز وجود دارد.

پس از بررسی خدماتی که توسط مراکز قالیشویی ارائه می‌شوند حالا به بررسی عواملی که بر قیمت شست‌وشوی فرش‌ها و یا سایر خدمات فرش‌ها در مراکز قالیشویی تاثیرگذار است می پردازیم؛ سپس بعد از بررسی این عوامل به معرفی مرکز مناسب جهت سپردن فرش‌ها برای شست‌وشو و یا ارائه خدمات روی فرش‌ها می‌پردازیم. پس با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

قیمت قالیشویی در تهرانپارس

مسلما قیمت شست‌وشوی تمامی فرش‌ها با یکدیگر یکسان نیست و تحت تاثیر عوامل متعددی قرار دارد که در ادامه به بررسی این موارد می‌پردازیم:

روش شستشو فرش

یکی از عوامل بسیار تاثیرگذار در شست‌وشوی فرش‌ها، روش شست‌و‌شو آن‌ها است؛ چرا که در مطالب فوق اشاره کردیم که شست‌وشوی فرش‌ها به روش عادی و اعلاشویی است که مثلاً در روش اعلاشویی با توجه به میزان مصرف آب بیشتر و همچنین مواد شوینده قوی‌تر و بهتر، قیمت شست‌وشوی فرش نیز افزایش می‌یابد.

متراژ فرش

علاوه بر موارد گفته شده، متراژ فرش یکی از اصلی‌ترین عوامل تاثیرگذار بر تغییر قیمت شست‌وشوی فرش است؛ به نحوی که هر چقدر متراژ بر شما بیشتر باشد، قیمت پرداخت شده نیز بیشتر می‌باشد. قالیشویی دارآباد دارای آگهی در وب سایت نظرخانه می باشد. برای دریافت خدمات قالیشویی در دارآباد با وب سایت نظرخانه ارائه دهنده انواع آگهی قالیشویی در ارتباط باشید.

ویژگی های قالیشویی تهرانپارس
ویژگی های قالیشویی تهرانپارس

نوع فرش

نوع فرش، یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار بر تغییر قیمت شست‌وشوی فرش‌ها است؛ چرا که فرش‌ها در دو نوع ماشینی و دستباف معمولا وجود دارند. مسلما فرش‌های دستباف به علت حساس بودن تار و پودی که دارند، نیازمند دقت بیشتری هستند. نحوه شستن فرش‌های ماشینی و همچنین موادی که برای آن‌ها استفاده می‌شود کاملا با فرش‌های ماشینی متفاوت است؛ بنابراین قیمت شستشوی این نوع از فرش‌ها ( فرش دستبافت) بالاتر از فرش‌های ماشینی است.

انتخاب مرکز مناسب برای شستن فرش‌ ها

علاوه بر عوامل ذکر شده انتخاب مرکز مناسب جهت شست‌وشوی فرش از عوامل تاثیرگذار در تغییر قیمت شست‌و‌شوی فرش است که با انتخاب درست مرکز مناسب جهت شستن فرش‌ها، علاوه بر کاهش هزینه‌ها، به سلامت فرش خود نیز کمک کنید.

همچنین شما می‌توانید با مراجعه به سایت نظرخانه شست‌و‌شوی فرش‌ها و سایر خدمات را به ما بسپارید. ما در این مجموعه از انواع مواد شوینده با کیفیت و مرغوب جهت شست‌و‌شوی فرش‌ها استفاده می‌کنیم. نظرخانه به معرفی بهترین قالیشویی غرب ‌تهران می پردازد برای دریافت خدمات قالیشویی در غرب تهران با ما در ارتباط باشید.

لازم به ذکر است قیمت‌های ارائه شده توسط ما از لحاظ اقتصادی بسیار مقرون به صرفه و اقتصادی است. همچنین از جدیدترین دستگاه‌ها برای شست‌وشو فرش‌ها در مرکز ما استفاده می‌شود. ناگفته نماند که برای رفاه حال شما عزیزان امکان ثبت سفارش شست‌و‌شو فرش‌ها، به صورت غیر حضوری نیز امکان پذیر است.

قالیشویی تهرانپارس

شستشوی فرش‌ها توسط مراکز قالیشویی یک روش عالی و بدون در‌دسر است که علاوه بر شست‌و‌شو فرش‌ها، خدمات دیگری هم مانند رفع آثارسوختگی، لکه برداری، چرم دوزی، ریشه بافی و… را انجام می‌دهند‌. همچنین با انتخاب مرکز مناسب برای شستن فرش‌ها می‌توانید تا حد زیادی در کاهش هزینه‌ها تاثیرگذار باشید. امیدواریم که مطالب این مقاله برای شما مفید بوده باشد. از توجه شما سپاسگزاریم.

شستشوی فرش در قالیشویی تهرانپارس به چه صورت می باشد؟

در این مقاله از وب سایت نظرخانه به بررسی نحوه شستشوی فرش در قالیشویی تهرانپارس به طور کامل می پردازیم با ما همراه باشید.

عوامل موثر بر قیمت فرش‌ شویی در قالیشویی تهرانپارس چیست؟

روش شستشو فرش، متراژ فرش، نوع فرش و … برای خواندن ادامه مطلب این مقاله مفید را از سایت نظرخانه مطالعه نمایید.

5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

‫2 دیدگاه ها

  1. در منطقه تهرانپارس کدام قالیشویی شستشوی مبل با قیمت مناسب انجام میدهد؟

    1. درود بر شما. برای اطلاع از قیمت خدمات، لطفا با شماره های مندرج در سایت تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

دکمه بازگشت به بالا