لیست بهترین قالیشویی های تهران

قالیشویی چیتگر

بهترین قالیشویی در چیتگر

با افزایش جمعیت و گسترش زندگی آپارتمان نشینی شرکتهای خدماتی از جمله مراکز قالیشویی زیادی در سراسر تهران تاسیس شده است. اما انتخاب قالیشویی معتبر و باکیفیت از اهمیت ویژه ای برخورد دار است. در این مقاله قصد داریم به معرفی مراکز قالیشویی چیتگر و همچنین خدمات بهترین قالیشویی در چیتگر بپردازیم. با سایت نظرخانه به عنوان مرجعی معتبر جهت معرفی مراکز قالیشویی در سراسر تهران همراه باشید.

بهترین قالیشویی در چیتگر از نظر مردم

نام قالیشوییشماره قالیشوییسایت قالیشویی
قالیشویی اصیل ایرانی شعبه چیتگر۰۲۱-۴۴۰۹۰۱۹۴asilirani.com
قالیشویی زعفرانیه شعبه چیتگر۰۲۱-۴۴۰۲۳۴۷۱zafaraniye.com
قالیشویی ونک شعبه چیتگر۰۲۱-۴۴۲۱۵۷۴۹vanakcarpet.com
قالیشویی آریا غرب شعبه چیتگر۰۲۱-۴۴۵۲۳۶۳۰aryagharb.com
قالیشویی دارآباد شعبه چیتگر۰۲۱-۴۴۱۵۷۷۱۴darabad.com
قالیشویی اقدسیه شعبه چیتگر۰۲۱-۴۴۰۱۳۰۵۵ghali-shoo.com
قالیشویی آبرنگ شعبه چیتگر۰۲۱-۴۴۶۲۰۱۵۶carpetabrang.ir
قالیشویی پاک مهر شعبه چیتگردر حال بررسی…
قالیشویی بنفشه شعبه چیتگردر حال بررسی…
قالیشویی نفیس شعبه چیتگردر حال بررسی…
قالیشویی شهر زیبا شعبه چیتگردر حال بررسی…
قالیشویی آذین شعبه چیتگردر حال بررسی…
قالیشویی محتشم شعبه چیتگردر حال بررسی…
قالیشویی بانو شعبه چیتگردر حال بررسی…
قالیشویی شربت اوغلی شعبه چیتگردر حال بررسی…
قالیشویی ملکه شعبه چیتگردر حال بررسی…
در حال بررسی دیگر قالیشویی ها هستیم …

در صورتی که تمایل دارید اطلاعات قالیشویی خود را در جدول بالا درج نمایید، شماره تماس خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید و یا با شماره ۰۹۳۷۳۱۸۶۲۹۵ تماس حاصل نمایید.

"*" قسمتهای مورد نیاز را نشان می دهد

خدمات قالیشویی چیتگر

مراکز قالیشویی مختلفی در سراسر تهران وجود دارند که خدمات متنوعیا قیمت و کیفیتهای مختلف ارائه می دهند. برای آشنایی با بهترین قالیشویی های تهران از نظر مردم می توانید آگهی ها و مقالات موجود در سایت نظرخانه را بررسی کنید. همچنین در منطقه چیتگر نیز مراکز قالیشویی مختلف خدمات گسترده ای ارائه می دهند که در ادامه به آن می پردازیم.

خدمات قالیشویی چیتگر
خدمات بهترین قالیشویی در چیتگر

شستشوی فرش دستباف در بهترین قالیشویی در چیتگر

در مراکز قالیشویی چیتگر قالیشویی فرش دستباف با کیفیت بالا انجام می شود. شما می توانید برای شستشوی انواع فرش دستباف با مراکز قالیشویی چیتگر در ارتباط باشید و از خدمات شستشوی فرش ماشینی بهترین قالیشویی در چیتگر استفاده کنید.

قالیشویی ها با توجه به نوع فرش و همچنین نوع آلودگی از روشهای مختلفی برای شستشوی فرشها استفاده می کنند تا از آسیب و رنگ دادگی فرشها جلوگیری شود.برای آشنایی با بهترین قالیشویی های تهران و همچنین قالیشویی در شرق تهران می توانید آگهی ها و نظرات کاربران را در سایت نظرخانه مطالعه کنید.

شستشوی فرش ماشینی در قالیشویی چیتگر

با استفاده از خدمات شستشوی انواع فرش ماشینی، فرشهای مدرن و وینتیج و غیره در مراکز قالیشویی چیتگر دیگر نگران کثیف شدن فرش های خود نباشید. در بهترین قالیشویی در چیتگر این خدمات با کیفیت بالا و قیمت مناسب توسط تجهیزات پیشرفته و کارگران ماهر انجام می شود.

خدمات مبلشویی در قالیشویی چیتگر

در بهترین قالیشویی در چیتگر خدمات شستشوی مبل با کیفیت و قیمت مناسب انجام می شود. قالیشویی چیتگر با داشتن تجهیزات پیشرفته و دستگاه های مبلشویی می توانند سخت ترین لکه های مبل را نیز از بین ببرند. همچنین برخی از مراکز قالیشویی چیتگر خدمات مبلشویی در محل انجام می دهند. برای اطلاع از جزییات این خدمات می توانید با بهترین قالیشویی در چیتگر در ارتباط باشید. همچنین اگر ساکن منطقه دروس هستید، می توانید از خدمات قالیشویی دروس جهت شستشوی مبلها و همچنین انواع فرش و موکت استفاده کنید.

شستشو موکت و لکه برداری در قالیشویی چیتگر
شستشوی و لکه برداری انواع فرش و موکت در بهترین قالیشویی در چیتگر

شستشوی موکت در قالیشویی چیتگر

مراکز قالیشویی چیتگر خدمات شستشوی موکت نیز انجام می دهند. با استفاده از دستگاه های مردن بهترین قالیشویی در چیتگر موکتها کاملا تمیز و براق می شوند و عمیق ترین لکه های روی موکت با استفاده از مواد مخصوص و دستگاه های موکت شویی کاملا پاک می شود. در تهران قالیشویی های مختلفی خدمات شستشوی موکت در محل نیز انجام می دهند. برای مثال در بهترین قالیشویی در دیباجی نیز این خدمات با کیفیت بالا انجام می شود. برای دریافت جزییات این خدمات می توانید با این مراکز در ارتباط باشید.

ترمیم فرشهای آسیب دیده در قالیشویی چیتگر

مراکز قالیشویی چیتگر با داشتن نیروهای متخصص در حوزه رفوگری می توانند فرشها را ترمیم و بازسازی کنند. اگر فرشهای شما دچار سوختگی شده است و یا به دلیل فرسایش و عوامل خارجی دچار پارگی شده است، می توانید از خدمات رفوگری بهترین قالیشویی در چیتگر استفاده کنید. همچنین این خدمات در سایر قالیشویی ها به صورت تخصصی انجام می شود. برای مثال در مراکز قالیشویی در سید خندان خدمات ترمیم و رفوگری همچنین ترمیم ریشه فرش های آسیب دیده نیز انجام می شود. برای اطلاع از تعرفه های این خدمات می توانید با این مراکز در ارتباط باشید.

سفید کردن ریشه های فرش در قالیشویی چیتگر

ریشه های فرش در حفط زیبایی و کیفیت فرش بسیار تاثیرگذار هستند. در صورتی که ریشه های فرش شما دچار رنگ دادگی و زردی شده است می توانید از خدمات شستشوی ریشه فرش توسط بهترین قالیشویی در چیتگر استفاده کنید. در قالیشویی چیتگر ریشه های فرش با مواد مخصوص شسته می شوند تا سفید و براق شوند. همچنین علاوه بر قالیشویی چیتگر در منطقه اختیاریه نیز این خدمات توسط بهترین قالیشویی در اختیاریه ارائه می شود که می توانید با این مراکز در ارتباط باشید.

تعرفه های قالیشویی چیتگر

مراکز مختلف قالیشویی در چیتگر با توجه به کیفیت و نوع خدماتی که ارائه می دهند ممکن است قیمتهای متفاوتی داشته باشند. همچنین میزان آلودگی و جنس فرش نیز در تعیین قیمت تاثیر گذار است. برای دریافت تعرفه های قالیشویی چیتگر می توانید با از طریق تماس با این مراکز در ارتباط باشید. همچنین در سایت نظرخانه به عنوان مرجع معتبر معرفی مراکز قالیشویی، می توانید با قالیشویی های مجاز در غرب تهران آشنا شوید.

قالیشویی چیتگر آیا سرویس ایاب و ذهاب رایگان دارد؟

بله برخی از مراکز قالیشویی چیتگر خدمات تحویل و ارسال فرش را به صورت رایگان انجام می دهند. برای دریافت سرویس ایاب و ذهاب رایگان می توانید با بهترین قالیشویی در چیتگر در ارتباط باشید. همچنین در برخی از مراکز قالیشویی مجیدیه نیز سرویس حمل رایگان انجام می شود.

در مراکز قالیشویی چیتگر لکه برداری فرش نیز انجام می شود؟

بله، در صورت نیاز به خدمات لکه برداری و همچنین رنگ برداری می توانید با بهترین قالیشویی در چیتگر در ارتباط باشید. همچنین اگر ساکن منطقه ستارخان هستید می توانید از خدمات لکه برداری توسط بهترین قالیشویی در ستارخان با قیمت مناسب استفاده کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

  1. برای منطقه چیتگر فرشهای ماشینی و دستبافتم را به قالیشویی ونک دادم کارشان خوبه به موقع تحویل دادن. از سایت نظرخانه برای معرفی این قالیشویی سپاسگزارم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

دکمه بازگشت به بالا