لیست بهترین قالیشویی های تهران

قالیشویی در شمال تهران

بهترین قالیشویی در شمال تهران

اکنون در جای جای تهران شاهد تاسیس قالیشویی های زیادی هستیم که هر کدام تبلیغاتی برای خود دارند که نباید گول این تبلیغات را بخورید و بهتر است که ابتدا ویژگی ها و خدمات قالیشویی ها را بررسی کنید و سپس فرش هایتان را به آن ها بسپارید.

بهترین قالیشویی در شمال تهران از نظر مردم

نام قالیشوییشماره قالیشوییسایت قالیشویی
قالیشویی زعفرانیه شعبه شمال تهران۰۲۱-۲۲۶۰۵۰۳۷zafaraniye.com
قالیشویی ونک شعبه شمال تهران۰۲۱-۲۲۹۰۲۵۴۵vanakcarpet.com
قالیشویی اقدسیه شعبه شمال تهران۰۲۱-۲۲۵۶۳۰۸۰ghali-shoo.com
قالیشویی آبرنگ شعبه شمال تهران۰۲۱-۲۲۴۰۴۵۹۶carpetabrang.ir
قالیشویی اصیل ایرانی شعبه شمال تهران۰۲۱-۲۶۳۱۳۷۲۲asilirani.com
قالیشویی دارآباد شعبه شمال تهران۰۲۱-۲۶۱۰۰۸۸۶darabad.com
قالیشویی آریا غرب شعبه شمال تهران۰۲۱-۲۶۱۲۶۲۰۳aryagharb.com
قالیشویی اندرزگو شعبه شمال تهران۰۲۱-۲۲۹۷۷۰۳۰
قالیشویی غزال شعبه شمال تهران۰۲۱-۲۲۵۶۱۸۰۰
قالیشویی بانو شعبه شمال تهراندر حال بررسی…
قالیشویی پاک مهر شعبه شمال تهراندر حال بررسی…
قالیشویی یسنا شعبه شمال تهراندر حال بررسی…
قالیشویی افرا شعبه شمال تهراندر حال بررسی…
قالیشویی محتشم شعبه شمال تهراندر حال بررسی…
در حال بررسی دیگر قالیشویی ها نیز هستیم …

در صورتی که تمایل دارید اطلاعات قالیشویی خود را در جدول بالا درج نمایید، شماره تماس خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید و یا با شماره ۰۹۳۷۳۱۸۶۲۹۵ تماس حاصل نمایید.

"*" قسمتهای مورد نیاز را نشان می دهد

بهترین قالیشویی شمال تهران از نظر مردم

ویژگی های قالیشویی شمال تهران

قالیشویی در شمال تهران ویژگی های زیادی دارد که از مهم ترین آن ها عبارتند از:

 • انجام تمامی خدمات رفوگری، تثبیت رنگ، ریشه زنی، شیرازه دوزی، برطرف کردن پارگی و سوختگی فرش و… توسط افراد باتجربه و حرفه ای
 • بهره گیری از کارشناسان و متخصصین فرش برای انتخاب روش و شوینده ی مناسب فرش
 • جدا شستن هر فرش باتوجه به تاروپود و جنس قالی
 • استفاده از بهترین شوینده های بازار
 • حمل و نقل صحیح و درست فرش ها با ماشین های باربری مناسب
 • شستشوی سریع فرش ها (معمولا از زمان سپردن فرش تا تحویل آن درب منزل بیش از 48 ساعت طول نمی کشد.)
 • مجهز بودن به دستگاه ها و ابزارهای پیشرفته و سالم
 • امکان خشک شدن فرش به صورت طبیعی یا با دستگاه های پیشرفته
 • نظارت کامل کارشناسان بر روی تمامی مراحل شستشوی فرش
 • پذیرش تمامی فرش های ابریشم، دستباف، ماشینی و…
 • شسشتوی انواع مبل از جمله راحتی، اداری، سلطنتی، مبل مخمل و… در منزل
 • بهره گیری از بهترین شوینده و مواد شیمایی مناسب با پارچه مبل
 • شستشوی موکت، قالیچه، پادری، تابلوفرش و…
 • بررسی فرش قبل از هر گونه اقدامی
 • مشتری مدارای و احترام به خواسته ی مشتری
 • شرعی و تمیز بودن آب استفاده شده
 • قیمت گذاری مناسب برای شستشوی فرش و انجام خدمات
 • پیروی از مقررات اتحادیه صنف قالیشویی

 نحوه ی انجام خدمات در قالیشویی شمال تهران

قالیشویی در شمال تهران علاوه بر شستشوی فرش ها و مبلمان، خدمات دیگر را برای بازسازی و ترمیم فرش انجام می دهد. قالیشویی در شمال با بهره گیری از افراد مجرب و باتجربه، خدماتی همچون رفوگری، ریشه دوزی، لکه برداری را با بهترین کیفیت انجام می دهد. وبسایت نظرخانه، بزرگترین مجموعه معرفی و نقد و بررسی قالیشویی های ایران از جمله قالیشویی غرب ‌تهران می پردازد. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره قالیشویی های غرب تهران با نظرخانه در ارتباط باشید.

قالیشویی شمال تهران
قالیشویی شمال تهران

خدمات قالیشویی در شمال تهران

رفوگری

رفوگری به مهارت و دقت بالایی نیاز دارد به همین خاطر تنها برخی از قالیشویی ها می توانند به خوبی آن را انجام دهند. قالیشویی در شمال تهران با بهره گیری از افرادی با چندین دهه سابقه در کار رفوگری و همچنین ابزارهای کامل و پیشرفته، توانسته است جزو بهترین قالیشویی های انجام دهنده این کار قرار بگیرد. برای دریافت خدمات رفوگری و قالیشویی شرق ‌تهران با وب سایت نظرخانه ارائه دهنده انواع آگهی های قالیشویی در تهران در ارتباط باشید.

رفوگری فرش های ماشینی و دستباف تفاوت های زیادی با هم دارند و همچنین به علت مشکل در رفوگری فرش دستباف، هزینه ی آن بیشتر از رفوگری فرش ماشینی می باشد که شما می توانید با تیم نظرخانه تماس بگیرید تا در منزل خود شاهد رفوکردن فرش تان باشید. لازم به ذکر است که برای رفوگری به ابزارهایی همچون سوزن، کیله برس قالی، انگشتانه، دم باریک و … نیاز می باشد.

ریشه دوزی

فرش هایی که به علت استفاده ی زیاد، ریشه های خود را از دست داده اند، به ریشه دوزی نیازمند هستند. همچنین لازم به ذکر است که به دلیل پوسیدگی چله بخصوص چله های پنبه ای فرش، نیاز به مرمت دارد. در صورتی که تمامی ریشه های فرش از بین رفته باشد، باقیمانده ریشه را از ابتدای بافت با قیچی بریده و ریشه دوزی انجام می گردد.

مراحل ریشه دوزی عبارتند از: انتخاب چله، انتخاب سوزن، انتخاب نخ بطلمه می باشد. همچنین ریشه دوزی به روش هایی همچون متصل، مغزی و بطلمه انجام می گردد که هر کدام بسته به نوع فرش انتخاب می شوند. نظرخانه به معرفی بهترین قالیشویی در تهران و خدمات و ویژگی های آن ها می پردازد. در صورت نیاز به خدمات قالیشویی با نظرخانه همراه باشید.

لکه برداری

لکه برداری از جمله خدمات تخصصی قالیشویی در شمال تهران می باشد. لکه باعث جلوه ی بد فرش، پایین آمدن ارزش فرش و قیمت آن می شود به همین خاطر لکه برداری یکی از خدماتی است که مورد توجه بسیاری از افراد قرار دارد. لکه برداری در قالیشویی در تهران با استفاده از مواد شیمیایی مناسب تاروپود فرش، انجام می گردد به طوری که اثری از لکه بر روی فرش نمی ماند. در صورتی که بر روی فرش تان لکه هایی وجود دارد که ظاهر فرش را خراب کرده است، می توانید روی کمک قالیشویی در شمال تهران حساب کنید.

تثبت رنگ

تثبیت رنگ مخصوص فرش های دستباف است چرا که در این نوع فرش، احتمال ترکیب شدن رنگ نقش و نگار فرش بسیار زیاد می باشد. در قالیشویی در شمال تهران برای جلوگیری از ترکیب رنگ های فرش دستباف، ابتدا آن ها را وارد کارگاه تثبیت رنگ می کنند. اگر فرش قبلا دچار ترکیب رنگ شده باشد، در این کارگاه با استفاده از مواد و روش های حرفه ای، کار رنگ برداری فرش انجام می شود و سپس با استفاده از مواد دیگر، رنگ فرش را تثبیت می کنند تا مجددا رنگ قاطی نکند. مجموعه نظرخانه ارائه دهنده انواع آگهی های قالیشویی ‌فرش ‌دستباف می باشد. در صورت نیاز به درج آگهی یا تبلیغات قالیشویی با نظرخانه در ارتباط باشید.

شیرازه دوزی

همانطور که می دانید شیرازه در چپ و راست فرش قرار دارد که در اثر استفاده ی طولانی، ممکن است که دچار پارگی و پوسیدگی شود. در شیرازه دوزی، شیرازه قدیمی را با شیرازه جدید تعویض می کنند. مهم ترین ابزارهای لازم برای شیرازه دوزی سوزن، چرم دوزی، خامه می باشد. همچنین خوب است بدانید که در قالیشویی در شمال تهران این کار با چند روش متصل، منفصل، متخاصم، متقاطع و چند ردیفه انجام می گردد. قالیشویی تجریش دارای آگهی در وب سایت نظرخانه می باشد. جهت دریافت خدمات و تماس با قالیشویی تجریش با وب سایت نظرخانه در ارتباط باشید.

هزینه شستشوی فرش در قالیشویی شمال تهران
هزینه شستشوی فرش در قالیشویی شمال تهران

قالیشویی در دارآباد دارای آگهی در وب سایت نظرخانه می باشد. در صورت نیاز به خدمات قالیشویی در دارآباد وب سایت نظرخانه را مشاهده نمایید. وبسایت نظرخانه، بزرگترین مجموعه معرفی و نقد و بررسی قالیشویی های ایران می باشد. برای دریافت انواع آگهی قالیشویی در تهران با نظرخانه در ارتباط باشید.

هزینه شستشوی فرش در قالیشویی شمال تهران

تعرفه ی شستشوی انواع فرش را اتحادیه ی صنف قالیشویی هر 6 ماه یک بار تعیین می کند که تمامی قالیشویی های معتبر و سرشناس همچون قالیشویی در شمال تهران باید از آن پیروی کنند. اما لازم به ذکر است که برخی از پارامترها بر روی قیمت نهایی شستشوی فرش تاثیر گذار هستند.

مانند ابعاد فرش، نوع و جنس فرش، شوینده ی استفاده شده، دستگاه های بکار گرفته شده و… این ها مواردی هستند که بر روی قیمت فرش تاثیرگذار هستند اما یک قالیشویی خوب و معتبر همچون قالیشویی در شمال تهران، همواره قیمت های مناسبی را برای شستشو و انجام خدمات در نظر می گیرد.

همانطور که می دانید فرش در دکوراسیون منزل از اهمیت بالایی برخوردار است به طوری که کثیف بودن آن تمامی چهره ی خانه را تغییر می دهد به همین خاطر ما ایرانی ها در نزدیک عید اولین چیزی که به فکر تمیزی آن هستیم فرش است. برای دریافت خدمات قالیشویی الهیه به وب سایت نظرخانه مراجعه و از لیست آگهی های سایت، آگهی قالیشویی الهیه را مشاهده کنید. اگر قصد شستن فرش را دارید بهتر است که آن را به یک قالیشویی معتبر و سرشناس بسپارید تا آسیبی به آن وارد نشود. برای تمیز و پاک کردن فرش ها، مبلمان، موکت، تابلوفرش و… می توانید آن ها را به قالیشویی در شمال تهران بسپارید.

بهترین قالیشویی در شمال تهران کدام قالیشویی می باشد؟

وب سایت نظرخانه به معرفی بهترین قالیشویی در شمال تهران می پردازد. برای اطلاع از قالیشویی های شمال تهران با نظرخانه در ارتباط باشید.

 هزینه شستشوی فرش در قالیشویی شمال تهران به چه صورت می باشد؟

برای اطلاع از هزینه شستشوی فرش در قالیشویی شمال تهران با مجموعه نظرخانه در ارتباط باشید.

4.9/5 - (7 امتیاز)

‫7 دیدگاه ها

 1. از سایت نظرخانه تشکر می کنم برای معرفی قالیشویی های تهران. خیلی خوب است همه مناطق را دسته بندی کردید و معرفی میکنید.

 2. من سالهاست از خدمات قالیشویی زعفرانیه استفاده می کنم. یکی از قدیمی ها در این حوزه هستن و همیشه کیفیت کارشان خوب بوده

  1. درود بر شما. برای اطلاع از خدمات قابل ارائه توسط هر قالیشویی، لطفا با شماره های مندرج در سایت تماس باشید.

  2. من یکبار از قالیشویی زعفرانیه استفاده کردم سرویس حملش رایگان بود. از کیفیت کار شستشو هم راضی بودم

 3. قالیشویی اقدسیه برای شستشوی تابلو فرش ابریشم و دستباف پیشنهاد میکنم. تمیز شستن و به موقع تحویل دادن

 4. برای شستشوی مبل از قالیشویی زعفرانیه استفاده کردم راضی بودم تمیز شستن و لکه ها از بین رفت. از سایت نظرخانه برای معرفی این قالیشویی سپاسگزارم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

دکمه بازگشت به بالا