لیست بهترین قالیشویی های تهران

قالیشویی در زعفرانیه

خدمات قالیشویی زعفرانیه

در این مقاله قصد داریم به معرفی بهترین قالیشویی در زعفرانیه و خدمات و تعرفه قالیشویی زعفرانیه بپردازیم. استفاده از فرش از گذشته دور در خانواده های ایرانی رایج بوده، مخصوصا اگر دستباف و با ارزش باشد باعث جلوه ویژه ای در منزل خواهد شد و یکی از نمادهای خانواده های ایرانی استفاده از فرش های نفیس دستباف است.

باتوجه به میزان اهمیت فرش در خانواده های ایرانی، همان مقدار تمیزی آن نیز مهم است. برای دریافت خدمات قالیشویی فرشهای دستباف می توانید با سایت نظرخانه در ارتباط باشید.

بهترین قالیشویی در زعفرانیه از نظر مردم

نام قالیشوییشماره قالیشوییسایت قالیشویی
قالیشویی اصیل ایرانی شعبه زعفرانیه۰۲۱-۲۶۳۱۳۷۲۲asilirani.com
قالیشویی ونک شعبه زعفرانیه۰۲۱-۲۲۹۰۲۵۴۵vanakcarpet.com
قالیشویی زعفرانیه شعبه زعفرانیه۰۲۱-۲۲۰۵۶۳۳۷zafaraniye.com
قالیشویی آبرنگ شعبه زعفرانیه۰۲۱-۲۲۷۸۲۹۷۷carpetabrang.ir
قالیشویی اقدسیه شعبه زعفرانیه۰۲۱-۲۲۵۶۳۰۹۰ghali-shoo.com
قالیشویی آریا غرب شعبه زعفرانیه۰۲۱-۲۶۱۲۶۲۰۳aryagharb.com
قالیشویی دارآباد شعبه زعفرانیه۰۲۱-۲۶۱۰۰۸۸۶darabad.com
قالیشویی سه سوت شعبه زعفرانیهدر حال بررسی…
قالیشویی گل ابریشم شعبه زعفرانیهدر حال بررسی…
قالیشویی نوین شعبه زعفرانیهدر حال بررسی…
قالیشویی توحید شعبه زعفرانیهدر حال بررسی…
قالیشویی پاک مهر شعبه زعفرانیهدر حال بررسی…
قالیشویی بنفشه شعبه زعفرانیهدر حال بررسی…
قالیشویی معجزه شعبه زعفرانیهدر حال بررسی…
قالیشویی محتشم شعبه زعفرانیهدر حال بررسی…
در حال بررسی دیگر قالیشویی ها نیز هستیم …

در صورتی که تمایل دارید اطلاعات قالیشویی خود را در جدول بالا درج نمایید، شماره تماس خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید و یا با شماره ۰۹۳۷۳۱۸۶۲۹۵ تماس حاصل نمایید.

"*" قسمتهای مورد نیاز را نشان می دهد

ویژگی های قالیشویی در زعفرانیه

بهتر است در شستن فرش از مواد قلیایی استفاده نشود. شامپو فرش، پودر صابون و پودر دستشویی، در شستشو فرش انتخاب های بهتری هستند. انتخاب قالیشویی مورد اعتماد برای شستن فرش کاری سخت است؛ زیرا علاوه بر تمییز شسته شدن فرش حفظ سلامت باف ،رنگ و استحکام آن نیز بسیار حائز اهمیت است.

شستن فرش در قالیشویی علاوه بر تمیزی بیشتر از هدر رفتن آب آشامیدنی نیز جلوگیری می کند و دیگر لازم نیست هزینه آب و مواد شوینده و … را پرداخت کنید؛ بدون دردسر و سختی فرش های تمیز و خشک شده تحویل شما داده می شود. وب سایت نظرخانه به معرفی قالیشویی در غرب ‌تهران می پردازد. برای دریافت خدمات قالیشویی در غرب تهران با ما در تماس باشید.

مواد شوینده مصرفی در قالیشویی زعفرانیه

  • برای رنگبری از روی سطح فرش از هیدروسولفیت سدیم که یک کاهنده بسیار قوی است استفاده می کنند.
  • در فرش های با تار و پود از جنس پشم، پنبه و ابریشم از پسود سوز اور استفاده می شود.
  • برای سفید کردن ریشه های فرش هیپو کلریت سدیم استفاده می کنند.
  • برای جلا دادن به قالی ،آنها را باید به کلسیم هیپوکلریت آغشته کنند.

مهم است برای شستشوی فرشها از قالیشویی های مجاز و متخصص استفاده کنیم تا از آسیب دیدن فرش و همچنین رنگ دادگی آن جلوگیری شود. شما می توانید با مطالعه آگهی و مقالات سایت نظرخانه و همچنینی بررسی امتیاز و نظرات کاربران از سابقه و کیفیت قالشویی های استان تهران آشنا شوید و بهترین قالیشویی را برای دریافت خدمات خود انتخاب کنید.

خدمات قالیشویی در زعفرانیه
خدمات قالیشویی در زعفرانیه

با توجه به کیفیت خدمات قالیشویی زعفرانیه مواد شوینده مورد استفاده متفاوت است. سدیم ،کلر ،آب ژاول ،پودر رخت شویی و شامپو فرش ،مواد شوینده های هستند که برای شستن فرش از آنها استفاده می کنند. هر کدام از این مواد برای هدف و نقطه خاصی از فرش مناسب هستند. برای مثال از آب ژاول برای سفید کردن ریشه های قالی بهره می گیرند. برای دریافت خدمات بهترین قالیشویی نیاوران با وب سایت نظرخانه در ارتباط باشید.

تفاوت قالیشویی سنتی و مکانیزه

در قالیشویی های سنتی از پودر مخصوص با آنزیم های بسیار قوی برای از بین بردن لکه های سخت استفاده می کنند. این نوع پودرها لکه ها را ازبین میبرند اما موجب خشک و سفت شدن قالی می شوند. شستشو با آب و پودررخت شویی در روش سنتی زرد آب را به وجود میاورد زیرا در مرحله آب کشی آب و چرک درون فرش باقی می ماند و باعث لکه و زرد شدن ریشه ها می گردد که در اینجا استفاده از مایع سفیده کننده یا همان آب ژاول کمک کننده است؛ استفاده از این محلول ریشه ها را سفید میکند.

ما به شما پیشنهاد می دهیم برای شستشوی فرش های خود به روش دستی از خدمات قالیشویی زعفرانیه و سایر قالیشویی های مجاز تهران استفاده کنید تا دیگر نگران زرد شدن فرشها و ایجاد لک بر روی آن ها نباشید. برای دریافت خدمات شستشوی فرش در منطقه دارآباد می توانید از قالیشویی دارآباد خدمات باکیفیت دریافت کنید.

در روش های مکانیزه که در قالیشویی زعفرانیه استفاده می شود از شامپو فرش های تگزافون آلمان استفاده می کنند این شامپو برای هر سطوحی و فرش با جنس مختلف تولید می شوند و دارای انواع مختلفی است. در قالیشویی های مکانیزه برای تضمین حفظ سلامت فرش از مواد نانو و ثبیت کننده بهره می گیرند؛ بعضی از این مواد نانو دارای ۱۳ نوع آنزیم هستند که سخت ترین لکه ها را هم ازبین می برند.

در صورت نیاز به خدمات قالیشویی ‌فرش ‌دستباف با وب سایت نظرخانه در ارتباط باشید. وب سایت نظرخانه به معرفی انواع قالیشویی فرش دستباف می پردازد. همچنین از طریق آگهی های موجود در سایت می توانید با بهترین قالیشویی در شرق تهران و سایر مناطق آشنا شوید.

شستشوی فرش های دستباف در قالیشویی زعفرانیه

در شستشوی فرش های دستباف از شامپو فرش های با کیفیت بالا و همچنین مواد تثبیت کننده رنگ فرش استفاده می کنند. برای رنگبری در فرش های با ارزش زیاد هیدروسولفیت بهترین انتخاب است؛ چرا که اگر پدیده رنگ دویدگی در فرش نیز وجود داشته باشد آن را تقریبا بر طرف میکند. برای شستن فرش های از جنس تار و پود ابریشم، مواد قلیایی و کلسیم هیپوکلریت باعث افزایش جلا فرش خواهند شد. همچنین احیا کننده های مانند سدیم هیدرو سولفیت به پشم فرش آسیب نمی رساند؛ مواد قلیایی ضعیف یا خنثی برای مرحله آبکشی فرش مناسب تر است.

این نکته مهم را در نظر داشته باشید که شستن فرش دستباف نیازبه تخصص و تبحر بالایی دارد ؛با توجه به ارزش بالای فرش دستباف در انتخاب قالشویی برای شستن آن دقت لازم داشته باشید. قالیشویی با استفاده از بهترین متریال برای شستشو فرش در خدمت همه شما عزیزان است. وب سایت نظرخانه به معرفی بهترین قالیشویی تهران می پردازد. برای اطلاع از بهترین قالیشویی در تهران با وب سایت نظرخانه همراه باشید.

شستشوی فرش های ماشینی در قالیشویی زعفرانیه

قالی شویی های معروف با استفاده از مواد و تجهیزات بروز دنیا در صدد این هستند که با بهترین کیفیت فرش های تمیزو بدون هیچ آسیبی را به دست مشتری برسانند . با توجه به جنس تارو پود فرش مواد شوینده ای که برای شستن فرش از آنها استفاده میکنیم نیز متفاوت است.

برای شستن فرش در قالیشویی های مکانیزه و کیفیت بالا از شامپو فرش های مخصوص هر تارپود و با توجه به درجه لکه در آن استفاده می شود.در این روش مواد کفی رو سطح فرش ریخته می شود سپس باید توسط برس های موتوری روی تمام سطح فرش پخش بشود؛ و در نهایت توسط جارو برقی های با قدرت مکش بسیار بالا گرد غبار فرش گرفته می شود.

درصورت نیاز به خدمات شستشوی مکانیزه فرش ماشینی علاوه بر قالیشویی زعفرانیه، از خدمات شستشوی ماشینی بهترین قالیشویی در صادقیه نیز می توانید استفاده کنید.

در روش خشک شستشو نیز محلول شیمیایی جذب کننده را روی سطح فرش می ریزند و توسط برس های گرد موتوری در تمام سطح فرش پخش می کنند تا گرد و غبار جذب آن شود. در شستشو فرش بهتر است هرگز از مواد شوینده همراه با سفید کننده و مواد شیمیایی اسیدی و قلیایی که باعث از بین رفتن رنگ فرش و کم شدن عمر فرش می شوند، استفاده نکنید.

جهت دریافت خدمات شستشوی فرش از بهترین قالیشویی در الهیه با وب سایت نظرخانه در ارتباط باشید. وب سایت نظرخانه به معرفی انواع قالیشویی در زغفرانیه و سایر مناطق می پردازد.

هزینه خدمات قالیشویی در زعفرانیه
هزینه قالیشویی در زعفرانیه

استفاده از مواد شوینده باکیفیت در قالیشویی زعفرانیه

بهترین مواد شوینده برای قالیشویی شامپو فرش های تگزافون آلمان است ؛این نوع شامپو ها با توجه به نوع فرش دارای درجه های پاک کنندگی مختلفی است .استفاده راحت و کارایی بالای این مواد در انوع فرش دستباف و ماشینی ،موجب محبوبیت این نوع شوینده شده است.

قالیشویی با استفاده از بهترین و بروز ترین متریال های روز دنیا در صدد آن است که بهترین خدمات را به مشتریان خود عطا بنمایند، حفظ سلامت فرش های شما همراه با کیفیت بالا در شستشو باعث متمایز شدن این قالیشویی با دیگران است . قالیشویی ولنجک دارای آگهی در وب سایت نظرخانه می باشد. برای دریافت خدمات قالیشویی در ولنجک با وب سایت نظرخانه در ارتباط باشید.

قیمت قالیشویی در زعفرانیه

قیمت خدمات قالیشویی زعفرانیه نسبت به کیفیت بالایی که انجام می دهد بسیار مناسب است. تعرفه ها بر اساس نوع خدمات و متراژ و سایر عوامل تاثیر گذار تعیین می شوند. شما می توانید از طریق ارتباط با قالیشویی و شرح جزییات خدمات خود، از تعرفه های قالیشویی در زعفرانیه مطلع شوید. همچنین درصورت نیاز به خدمات قالیشویی در پاسداران می توانید مقاله موجود در سایت نظرخانه را بررسی کنید.

بهترین قالیشویی در زعفرانیه کدام قالیشویی می باشد؟

وب سایت نظرخانه به معرفی بهترین قالیشویی در زعفرانیه می پردازد. با بررسی آگهی های سایت می توانید قالیشویی مورد نیاز خود را انتخاب کنید. همچنین برای دریافت خدمات قالیشویی نیز می توانید با ما در ارتباط باشید.

قالیشویی در زعفرانیه خدمات شستشوی موکت آیا انجام می دهد؟

بله، علاوه بر شستشوی فرش ماشینی و دستباف قالیشویی زعفرانیه خدمات شستشوی موکت نیز انجام می دهد. همچنین برای آشنایی با خدمات سایر قالیشویی های شمال تهران می توانید آگهی های سایت نظرخانه را مطالعه کنید.

5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

دکمه بازگشت به بالا