لیست بهترین قالیشویی های تهران

قالیشویی در تهران

اهیمت سپردن فرش ها به یک قالیشویی خوب و معتبر برای همه ی ما مشخص است. فرش از ضروری ترین و مهم ترین لواز خانه می باشد که در دکوراسیون منزل بسیار به چشم می آید و در صورتی که از کیفیت و جنس خوبی برخوردار باشد مانند فرش دستباف، قیمت بالایی دارد به همین خاطر مراقبت و شستشوی درست و اصولی آن بسیار پراهمیت می باشد. در ادامه بهترین قالیشویی در تهران را معرفی کرده ایم که می توانید از خدمات آنها بهره مند شوید.

بهترین قالیشویی های تهران از نظر مردم

نام قالیشوییشماره قالیشوییسایت قالیشویی
قالیشویی زعفرانیه شعبه مرکزی تهرانzafaraniye.com
قالیشویی آبرنگ شعبه مرکزی تهرانcarpetabrang.ir
قالیشویی دارآباد شعبه مرکزی تهران۰۲۱-۲۶۱۰۰۸۸۶darabad.com
قالیشویی ونک شعبه مرکزی تهرانvanakcarpet.com
قالیشویی اقدسیه شعبه مرکزی تهران۰۲۱-۲۲۵۶۳۰۹۰ghali-shoo.com
قالیشویی اصیل ایرانی شعبه مرکزی تهران۰۲۱-۲۶۳۱۳۷۲۲asilirani.com
قالیشویی آریا غرب شعبه مرکزی تهران۰۲۱-۲۶۱۲۶۲۰۳aryagharb.com
قالیشویی اندرزگو شعبه مرکزی تهران۰۲۱-۲۲۹۷۷۰۳۰
قالیشویی غزال شعبه مرکزی تهران۰۲۱-۲۲۵۶۱۹۰۰
قالیشویی محتشم شعبه مرکزی تهراندر حال بررسی…
قالیشویی نوین شعبه مرکزی تهراندر حال بررسی…
قالیشویی بانو شعبه مرکزی تهراندر حال بررسی…
قالیشویی پاک مهر شعبه مرکزی تهراندر حال بررسی…
قالیشویی یسنا شعبه مرکزی تهراندر حال بررسی…
قالیشویی افرا شعبه مرکزی تهراندر حال بررسی…
قالیشویی ایران مهر شعبه مرکزی تهراندر حال بررسی…
در حال بررسی دیگر قالیشویی ها نیز هستیم …

در صورتی که تمایل دارید اطلاعات قالیشویی خود را در جدول بالا درج نمایید، شماره تماس خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید و یا با شماره ۰۹۳۷۳۱۸۶۲۹۵ تماس حاصل نمایید.

فرش جزو وسیله هایی است که کثیف شدن آن بسیار رایج می باشد بخصوص در موارد خاصی همانند اسباب کشی، تعمیرات منزل و… لکه دار و کثیف شدن فرش بیشتر اتفاق می افتد. به همین خاطر جستجوهایی مانند بهترین قالیشویی در تهران، ویژگی های یک قالیشویی خوب، قیمت شستشو در قالیشویی و … در گوگل به فراوانی دیده می شود. ما در این مقاله قصد آشنایی شما با ویژگی های بهترین قالیشویی در تهران را داریم.

ویژگی های قالیشویی خوب در تهران

بهترین قالیشویی در تهران ویژگی های زیاد دارد که از مهم ترین آن ها عبارتند از:

ارائه خدمات

بهترین قالیشویی در تهران باید تمامی خدمات از جمله رفوگری، تثبیت رنگ، شیرازه دوزی، لکه برداری، ریشه دوزی و… را به مشتریان عزیز ارائه دهد. همچنین ارائه خدمات حمل و نقل با ماشین باربری مناسب، یکی دیگر از خدماتی ضروری هر قالیشویی می باشد. بهترین قالیشویی در شمال ‌تهران را در وبسایت نظرخانه پیدا کنید. وبسایت نظرخانه ارائه دهنده انواع آگهی قالیشویی در شمال تهران می باشد.

مجهز بودن به دستگاه های پیشرفته

همانطور که می دانید امروزه تمامی فرآیندهای شستشوی فرش ها به صورت اتوماتیک انجام می شود یعنی دخالت نیروی انسانی به حداقل ترین ممکن رسیده است. به همین خاطر بهترین قالیشویی در تهران، از پیشرفته ترین دستگاه های روز دنیا استفاده می کند تا فرآیند شستشو به بهترین نو احسن انجام شود. در صورتی که دستگاه و ابزارهای یک قالیشویی کهنه و خراب باشند، علاوه بر تمیز نشدن فرش ممکن است آسیب های نیز به تاروپود فرش وارد شود.

بهترین قالیشویی تهران
بهترین قالیشویی تهران

بهره بردن از کارشناسان و متخصین فرش

کارشناسان و متخصصین فرش برای انتخاب نوع شوینده و روش مناسب هر فرش با توجه به تارپود و جنس آن، در بهترین قالیشویی در تهران حضور دارند. برای دریافت خدمات قالیشویی غرب ‌تهران به وبسایت نظرخانه مراجعه و لیست قالیشویی های غرب تهران را مشاهده کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر با وبسایت نظرخانه در ارتباط باشید.

استفاده از بهترین شوینده های بازار

شوینده ی نامناسب می تواند به نخ فرش آسیب های جدی وارد کند به همین خاطر بهترین قالیشویی در تهران از شوینده، دارو و یا شامپوفرش هایی استفاده می کند که کاملا با تاروپود فرش سازگار هستند.

قیمت گذاری منصفانه

از دیگر ویژگی های بهترین قالیشویی در تهران، قیمت گذاری منصفانه می باشد. قیمت شستشوی هر مترمربع از فرش را اتحادیه صنف قالیشویان تعیین می کند که تمامی قالیشویی های معتبر باید به آن پایبند باشند اما متاسفانه برخی از قالیشویی ها برای سود بیشتر خود دستورات و قوانین اتحادیه را رعایت نمی کنند اما بهترین قالیشویی در تهران همواره قیمت های منصفانه و مناسبی را برای شستشو و خدمات تعیین می کند.

جدا شستن فرش ها

بهترین قالیشویی در تهران، هر فرش را با توجه به نوع و جنس آن شستشو می دهد به بیان ساده تر همه ی ما می دانیم که فرش های دستباف از تاروپود حساسی برخورداراند و احتمال ترکیب شدن رنگ های آن با هم بسیار زیاد است، به همین خاطر باید با استفاده از شوینده های مناسب و همچنین روش های منحصر به فرد شسته گردد در حالی که شستن فرش های ماشینی آسان تر است.

البته در صورتی که جنس فرش ماشینی بسیار نامرغوب باشد، باید دستگاه ها و ابزارهای مناسب را برای شستشوی آن در نظر گرفت. جهت دریافت خدمات قالیشویی در شرق ‌تهران با وبسایت نظرخانه در ارتباط باشید. وبسایت نظرخانه به معرفی انواع قالیشویی در شرق تهران می پردازد.

مشتری مداری

یکی دیگر از ویژگی های بهترین قالیشویی در تهران، مشتری مداری می باشد. مشتری مداری به معنای احترام به خواسته ی مشتری و همچنین سعی در عمل آوردن دقیق آنچه که مشتری می خواهد، می باشد.

شستشوی سریع

در بهترین قالیشویی در تهران، نباید شستشوی فرش ها بیش از دو روز طول بکشد. شستشوی سریع و اصولی فرش، مبلمان، موکت، تابلوفرش و… از اصلی ترین ویژگی های یک قالیشویی معتبر و خوب است.

انجام خدمات توسط افراد مجرب و حرفه ای، شرعی و تمیز بودن آب، امکان انجام رفوگری و دیگر خدمات در منزل، شستشوی مبلمان در منزل، استفاده از کامیون های باربری برای حمل و نقل، ارائه فاکتورهای رسمی، برطرف کردن سوختگی و پارگی فرش و… از دیگر ویژگی های بهترین قالیشویی در تهران می باشد. برای پیدا کردن قالیشویی ‌فرش ‌دستباف به وبسایت نظرخانه مراجعه و لیست قالیشویی های فرش دستباف را مشاهده کنید.

خدمات بهترین قالیشویی تهران
خدمات بهترین قالیشویی تهران

خدمات بهترین قالیشویی تهران

شستشوی پرده

خدمات شستشوی پرده در بهترین قالیشویی در تهران بر اساس پیشرفته ترین و استاندارد ترین روش های موجود انجام می شود؛ روش هایی که علاوه بر تمیز کردن پرده، هیچ گونه آسیبی به آن وارد نمی کند. معمولا شستشوی پرده ها در منزل سبب چرک مرده شدن و چروک شدن آن می شود که بهتر است برای جلوگیری از این کار، شستشوی پرده ها را به بهترین قالیشویی در تهران بسپارید که دارای ویژگی های زیر باشد.

بهترین مواد شوینده مورد استفاده

اصلی ترین شرطی که بهترین قالیشویی در تهران باید داشته باشد، استفاده از مواد شوینده ی مناسب وبا کیفیت است. در واقع پرسنل مربوطه با توجه به جنس پرده، بهترین و مناسب ترین شوینده ها را برای شستشو در نظر می گیرند. لازم به ذکر است که انتخاب شوینده ی مناسب هر پرده را تکنیسین ها و متخصصان فعال در زمینه شستشو انجام می گردد. برای مشاهده خدمات قالیشویی در نیاوران به وبسایت نظرخانه مراجعه و آگهی قالیشویی در نیاوران را مشاهده کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

دستگاه های قدرتمند

بهره گرفتن از دستگاه های قدرتمند و پیشرفته برای شستن پرده ها، از مهم ترین ویژگی های بهترین قالیشویی در تهران می باشد. شستشو با قدرتمند ترین دستگاه ها با کمترین رطوبت، سطح پرده ها را همانند روز اول تمیز و براق می کند. بعد از شستشوی پرده ها نوبت به رطوبت گیری آن ها با دستگاه های وکیوم می رسد که با دستگاه های قدرتمند و پیشرفته انجام می گردد.

تعهد داشتن به خدمت ارائه شده

بهترین قالیشویی در تهران، خود را متعهد می داند که خدمات شستشوی پرده ها را به بهترین نحو ممکن انجام دهد. ارائه اطلاعات شفاف در زمینه شستن پرده ها، تعیین قیمت منصفانه و انجام کار در زمان تعیین شده سبب تمایز خدمات در بهترین قالیشویی در تهران می شود. قالیشویی الهیه دارای آگهی در وبسایت نظرخانه می باشد. برای دریافت خدمات و استعلام قیمت با وبسایت نظرخانه در ارتباط باشید.

بهترین قالیشویی تهران

در این مقاله ویژگی ها و نیز نحوه شستشوی پرده در بهترین قالیشویی در تهران را بررسی کردیم تا شما انتخاب درست تری داشته باشید. همانطور که گفته شد، شستشوی فرش ها و پرده ها از اهمیت بالایی برخودار است که شما می توانید تمیز شدن آن ها را به بهترین قالیشویی در تهران بسپارید.

قالیشویی خوب در تهران
قالیشویی خوب در تهران

قالیشویی خوب در تهران

قالیشویی از مهم ترین مراکز خدمات رسانی بشمار می رود چرا که زندگی امروزه به گونه ای شده است که امکان انجام خدماتی که در قالیشویی انجام می شود در منزل بسیار کم شده است. اگر شما هم ساکن تهران هستند احتمالا به فکر پیدا کردن قالیشویی خوب تهران بوده اید. ما در این مقاله قصد داریم تا شما را با چگونگی انجام خدمات در قالیشویی خوب تهران آشنا کنیم.

نحوه ی شستشوی موکت در قالیشویی خوب تهران

در سال های گذشته، موکت از تنوع بالایی برخوردار نبود و به عنوان یک محصول ارزان برای پوشش دهی سطح گسترده ای از کف ساختمان مورد استفاده قرار می گرفت. اما با گذشت زمان تنوع موکت ها، قیمت و کیفیت آن ها افزایش یافت و این رشد تا جایی ادامه پیدا کرد که اکنون برخی از موکت ها کیفیت بالاتری نسبت به فرش های ماشینی دارند. بنابراین موکت ها نیز به مراقبت و رسیدگی و شستشوی اصولی و مرتب نیازمند هستند تا از آسیب به آن ها جلوگیری شود. وبسایت نظرخانه به معرفی انواع قالیشویی دارآباد می پردازد. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با وبسایت نظرخانه در ارتباط باشید.

اغلب از موکت ها به عنوان کف پوش روی راه پله ها استفاده می کنند و معمولا برای ثابت نگه داشتن، پشت شان را چسب می زنند به همین خاطر باید شستشوی آن ها بصورت خشکویی انجام شود. در این روش، به کمک شوینده ی مناسب و دستگاه های وکیوم قدرتمند موکت ها شسته می شوند. برای توضیح بیشتر باید بگوییم که شستشوی موکت در قالیشویی خوب تهران این گونه است که ابتدا سطح موکت آغشته به شوینده ی مناسب می گردد و سپس با استفاده از دستگاه های مخصوص شسته می شوند.

در مرحله ی بعدی پیش از آنکه رطوبت به عمق موکت نفوذ کند، به کمک دستگاه وکیوم، کف و رطوبت و چرک آن گرفته می شود. بسته به میزان آلودگی فرش، ممکن است این مرحله چندین بار تکرار گردد تا موکت کاملا تمیز شود. در این روش موکت ها بدون جابه جایی و در محل خود بدون آسیب دیدگی شسته می شوند. از دیگر مزیت های شستشوی موکت با این روش این است که می توان چند ساعت بعد از شستشو از آن ها استفاده کرد چرا که موکت رطوبت زیادی ندارد و فرآیند آبگیری به صورت کامل انجام شده است.

خدمات قالیشویی خوب تهران

شستشوی موکت

قالیشویی خوب تهران پیرامون شستشوی موکت ها باید چند نکته را رعایت کند که عبارتند از:

سرعت عمل بالا

پرسنل مربوطه قالیشویی خوب تهران باید به محض تماس مشتری با وسائل مورد نیاز شستشوی موکت، در محل حاضر شوند و کار شستشوی موکت را آغاز کنند. قالیشویی خوب تهران باید بهترین خدمات را در کمترین زمان ممکن ارائه دهد. قالیشویی ولنجک از بهترین قالیشویی وبسایت نظرخانه می باشد. برای دیدن خدمات و ویژگی های این قالیشویی به وبسایت نظرخانه مراجعه کنید.

کیفیت بالای شستشوی

شستشوی موکت به روش خشکشویی، علاوه بر شوینده ی مناسب و دستگاه های قدرتمند به افراد حرفه ای و باتجربه نیازمند است. در واقع اپراتور باید به اندازه ای مهار باشد که باتوجه به جنس و کیفیت موکت، میزان فشار و شدت شستشو و همچنین میزان زبری برس مناسب را به درستی انتخاب کند تا کوچک ترین آسیبی به فرش وارد نشود.

تضمین سلامت موکت ها

شستشوی موکت ها نسبت به فرش از حساسیت بیشتری برخوردار است و باید با مراقبت های خاصی انجام گردد، به همین خاطر تنها یک تکنسین ماهر و باتجربه ی خشکشویی در قالیشویی خوب تهران می تواند تضمین کند که موکت پس از شستشوی هیچ گونه آسیبی نمی بیند.

قالیشویی خوب تهران
خدمات قالیشویی خوب تهران

شستشوی مبل

از اصلی ترین خدمات قالیشویی ها، شستشوی مبل می باشد. بهترین قالیشویی در تهران مبلمان مشریان را در محل مورد نظر با قدرتمندترین و بهترین دستگاه های روز دنیا شستشو می دهد . قالیشویی خوب تهران با انجام شستشوی مبلمان بدون حمل و نقل و همچنین به روش خشکشویی در کمترین زمان ممکن مبلمان شما را همانند روز اول تمیز می کنند. در مورد شستشوی مبل، قالیشویی مدنظر باید ویژگی های زیر را داشته باشد: در صورت نیاز به خدمات قالیشویی نیاوران می توانید آگهی این قالیشویی را در وبسایت نظرخانه مشاهده و از خدمات آن استفاده کنید.

نحوه شستشوی مبل در قالیشویی خوب تهران

شستشوی مبل در خانه و به روش خشک شویی با کمک گرفتن از دستگاه های پیشرفته صورت می گیرد. از آن جهت که جنس فرش ها با هم تفاوت هایی دارد، کارشناسان شوینده ی مناسب هر فرش را استفاده می کنند تا هیچ گونه آسیبی به پارچه مبل وارد نشود. برای شستشوی انواع مبل تکنسین ها با دقت فراوان به تمیز کردن  بخش های مختلف مبل می پردازند.

به طور معمول برای شستشوی اصولی مبلمان و از بین بردن لکه ها باتوجه به میزان کثیفی، محلول های خاصی را به مبل تزریق می کنند و سپس مبل ها را با بخارشوی و با استفاده از بخار آب تمیز می کنند.

کیفیت شستشوی مبل در قالیشویی خوب تهران

شستشوی مبل به روش خشکشویی نیازمند به مهارت و دقت بالایی می باشد بنابراین برای کیفیت بالای شستشو، اپراتور باید از اطلاعاتی همچون شوینده ی مناسب جنس مبل، درجه زبری و فرچه ی مناسب، فشار اصولی و… آگاهی داشته باشد. قالیشویی خوب تهران با بهره گیری از افراد باتجربه و مجرب بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه می دهد.

تضمین سلامت مبل در قالیشویی خوب تهران

از آن جهت که مبلمان از قیمت بالایی برخوردارند و همچنین شستشوی آن ها به ابزارها و دستگاه های مختلفی نیازمند است، یک قالیشویی خوب باید تضمین کند که هیچ گونه آسیبی به مبل وارد نمی شود. برای دریافت خدمات قالیشویی فرمانیه به وبسایت نظرخانه مراجعه و آگهی قالیشویی فرمانیه را مشاهده کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر با نظرخانه در ارتباط باشید.

صداقت در خدمات قالیشویی

قالیشویی خوب تهران باید با مشتری روراست باشد یعنی از همان ابتدا تعرفه دقیق شستشوی، شرایط کار، زمان اتمام و… را به مشتری اطلاع دهد. در این صورت نام آن قالیشویی به خوبی در زبان ها جاری می شود.

هزینه قالیشویی خوب تهران
هزینه قالیشویی خوب تهران

هزینه قالیشویی در تهران

علاوه بر مطالبی که گفته شد قالیشویی خوب تهران ویژگی ها و خدمات دیگری را نیز ارائه می دهد که عبارتند از پرده شویی، شستشوی انواع فرش دستباف، ماشینی، ابریشمی و…، ارائه خدماتی از جمله رفوگری، تثبیت رنگ، شیرازه دوزی، لکه برداری، ریشه زنی و…، استفاده از مجرب ترین و باتجربه ترین افراد برای انجام خدمات، استفاده از بهترین شوینده های بازار، تامین آب از چاه استاندارد و تمیز، مجهز بودن به دستگاه ها و ابزارهای پیشرفته، ارائه فاکتور رسمی به مشتری، حمل و نقل مناسب فرش ها و…

قالیشویی در زعفرانیه دارای آگهی در وبسایت نظرخانه می باشد. برای اطلاع از هزینه ها و خدمات با وبسایت نظرخانه در تماس باشید. در این مقاله به بررسی قالیشویی خوب تهران می پردازیم تا شما عزیزان انتخاب بهتری داشته باشید چرا که همانطور که گفته شد موکت، مبلمان و دیگر لوازم خانه از حساسیت بالایی برخوردار اند و در صورتی که درست و اصولی شسته نشوند، دچار آسیب های فراوانی می شوند. به همین خاطر به شما توصیه می کنیم که فرآیند شستشوی هر گونه مبل، فرش، موکت، پرده و… را به بهترین قالیشویی بسپارید.

قالیشویی ساعی

خدمات قالیشویی ساعی قالیشویی ساعی یکی از بهترین و معتبرترین قالیشویی های منطقه ساعی است. این قالیشویی با سابقه طولانی و تجربه فراوان در زمینه شستشوی انواع فرش، موکت و…

قالیشویی کاشانی

آخرین بروزرسانی در 30 خرداد 1403 بهترین قالیشویی در کاشانی قالیشویی کاشانی به عنوان یکی از بهترین قالیشویی‌ های تهران شناخته می ‌شود. همچنین دارای سابقه طولانی و تجربه بالای…

قالیشویی درکه

بهترین قالیشویی در درکه استفاده از خدمات قالیشویی در درکه دارای اهمیت و مزایای متعددی است. قالی ها به دلیل استفاده مستمر و قرارگیری در معرض آلودگی و گرد و…

قالیشویی فرحزاد

آخرین بروزرسانی در 9 خرداد 1403 قالیشویی به عنوان یک فرآیند تخصصی، نقش مهمی در حفظ و بهبود ظاهر و کیفیت فرش‌ها ایفا می‌کند. شما می توانید برای دریافت این…

قالیشویی مینی سیتی

آخرین بروزرسانی در 9 خرداد 1403 اگر به دنبال مراکز قالیشویی خوب در مینی سیتی هستید با سایت نظرخانه همراه باشید. در این مقاله به بررسی ویژگی های بهترین مراکز…

قالیشویی چیذر

انتخاب قالیشویی خوب در کیفیت خدمات تاثیر بسیاری دارد. به همین دلیل در این مقاله قصد داریم با معرفی مراکز قالیشویی چیذر ، ویژگی و خدمات این مراکز شما را…

قالیشویی سوهانک

یکی از روش های ایمن برای شستشوی فرشها استفاده از خدمات مراکز قالیشویی حرفه ای است. زیرا این مراکز با داشتن دانش و تجربه کافی قادر هستند با بالاترین کیفیت…

قالیشویی محمودیه

آخرین بروزرسانی در 7 خرداد 1403 در هر خانه‌ای، قالی‌ها نقش اساسی در زیبایی اتاق‌ها و فضاها دارند. اما برای حفظ این زیبایی و بهداشت قالی، نیاز به شستشو منظم…

قالیشویی جماران

اگر به دنبال بهترین قالیشویی در جماران هستید تا اخر این مقاله با سایت نظرخانه همراه باشید. در این مقاله قصد دارید به بررسی مراکز قالیشویی جماران، خدمات و ویژگی…

قالیشویی جیحون

اگر به دنبال بهترین قالیشویی در جیحون هستید با سایت نظرخانه همراه باشید. در این مقاله قصد داریم به بررسی خدمات و ویژگی های بهترین مراکز قالیشویی جیحون بپردازیم تا…

قالیشویی ظفر

آخرین بروزرسانی در 8 اسفند 1402 اگر شما ساکن منطقه ظفر هستید با سایت نظرخانه همراه باشید تا مراکز قالیشویی ظفر بیشتر آشنا شوید. در ظفر مراکز قالیشویی متنوعی وجود…

قالیشویی امیرآباد

آخرین بروزرسانی در 8 اسفند 1402 در این مقاله قصد داریم به معرفی مراکز قالیشویی امیرآباد بپردازیم. اگر به دنبال بهترین قالیشویی در امیرآباد هستید با سایت نظرخانه همراه باشید.…

دکمه بازگشت به بالا