لیست بهترین قالیشویی های تهران

قالیشویی در نیاوران

خدمات قالیشویی نیاوران

در این مقاله می‌خواهیم در مورد قالیشویی در نیاوران اطلاعاتی را خدمت شما دوستان گرامی ارائه دهیم و شما را در انتخاب یک موسسه قالیشویی معتبر یاری نماییم.

بهترین قالیشویی در نیاوران از نظر مردم

نام قالیشوییشماره قالیشوییسایت قالیشویی
قالیشویی آبرنگ شعبه نیاوران۰۲۱-۲۲۷۸۲۹۷۷carpetabrang.ir
قالیشویی زعفرانیه شعبه نیاوران۰۲۱-۲۲۰۵۶۳۳۷zafaraniye.com
قالیشویی ونک شعبه نیاوران۰۲۱-۲۲۹۰۲۵۴۵vanakcarpet.com
قالیشویی اقدسیه شعبه نیاوران۰۲۱-۲۲۵۶۳۰۹۰ghali-shoo.com
قالیشویی دارآباد شعبه نیاوران۰۲۱-۲۶۱۰۰۸۸۶darabad.com
قالیشویی آریا غرب شعبه نیاوران۰۲۱-۲۶۱۲۶۲۰۳aryagharb.com
قالیشویی اصیل ایرانی شعبه نیاوران۰۲۱-۲۶۳۱۳۷۲۲asilirani.com
قالیشویی آپ شعبه نیاوراندر حال بررسی…
قالیشویی محتشم شعبه نیاوراندر حال بررسی…
قالیشویی شربت اوغلی شعبه نیاوراندر حال بررسی…
قالیشویی نوین شعبه نیاوراندر حال بررسی…
قالیشویی توحید شعبه نیاوراندر حال بررسی…
قالیشویی بانو شعبه نیاوراندر حال بررسی…
قالیشویی نیاوران شعبه نیاوراندر حال بررسی…
در حال بررسی دیگر قالیشویی ها نیز هستیم …

در صورتی که تمایل دارید اطلاعات قالیشویی خود را در جدول بالا درج نمایید، شماره تماس خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید و یا با شماره ۰۹۳۷۳۱۸۶۲۹۵ تماس حاصل نمایید.

"*" قسمتهای مورد نیاز را نشان می دهد

اهمیت شستن فرش‌ها در قالیشویی نیاوران

مسئله‌ای که برخی از بانوان با آن مواجه هستند، نحوه شستشوی فرش است. فرش یکی از لوازم ضروری است که در خانه هر ایرانی وجود دارد؛ از این رو پاکیزگی و نظافت آن اهمیت زیادی داشته و بانوان به این موضوع حساسیت دارند. در زمان‌های گذشته شستشوی فرش‌ها در منزل انجام می‌شد، اما امروزه با گسترش مراکز قالیشویی و نیز افزایش فرهنگ آپارتمان نشینی و ورود بانوان به دنیای کار بیرون از منزل، سبب شده تا اکثر خانواده‌ها ترجیح دهند کار شستشوی فرش‌های خود را به مراکز قالیشویی بسپارند.

مسلما مراکز قالیشویی نیز با علم به این قضیه، تبلیغات فراوانی را در فضای مجازی و حقیقی دارند و ممکن است افراد جهت یافتن یک مرکز مطمئن دچار تردید و سردرگمی شوند. ما امروز یک خبر خوب برای شما داریم! مراکز قالیشویی در نیاوران آماده ارائه بهترین خدمات با بالاترین کیفیت به شما شهروندان گرامی هستند و با قیمتی منصفانه این خدمات را انجام می‌دهند. در ادامه مطلب می‌خواهیم در رابطه با ویژگی‌ها و مراحل شستشوی فرش‌ها در قالیشویی در نیاوران توضیح دهیم. برای دریافت آگهی های قالیشویی در ولنجک با وب سایت نظرخانه در ارتباط باشید. وب سایت نظرخانه به معرفی انواع قالیشویی در ولنجک می پردازد.

ویژگی‌های قالیشویی نیاوران

خصوصیات مثبت مراکز قالیشویی در نیاوران بسیار زیاد است. در نتیجه ما در این قسمت به برخی از ویژگی‌های بارز آن اشاره می‌کنیم تا شما عزیزان اطلاع داشته باشید که مرکز قالیشویی در نیاوران از لحظه‌ای که سفارش شما را تحویل گرفته تا زمانی که آن را به شما تحویل می‌دهد، چگونه خدماتی را انجام می‌دهد.

در درجه اول زمانی که مشتریان جهت ثبت سفارش با مرکز قالیشویی در نیاوران تماس حاصل می‌کنند، بعد از گذشت زمان کوتاهی پرسنل قالیشویی به آدرس مورد نظر اعزام شده و فرش‌ها را تحویل می‌گیرند. در آنجا رسید و فاکتور را به مشتری تحویل داده و در فاکتور تعداد فرش و یا مشکلات احتمالی که در فرض وجود داشته باشد، قید خواهد شد. مجموعه نظرخانه بهترین قالیشویی در دارآباد را برای دریافت خدمات قالیشویی به شما معرفی می کند. برای دریافت اطلاعات بیشتر با وب سایت نظرخانه در ارتباط باشید.

در صورتی که فرش کهنه باشد و در اثر شستشو احتمال آسیب دیدن داشته باشد، قبل از بردن آن به مرکز قالیشویی با مشتریان گرامی در این باره صحبت خواهد شد و در صورت تمایل، فرش آن‌ها را به مرکز قالیشویی می‌برند. در آنجا نیز کارشناسان متخصص، فرش‌ها را بررسی کرده و با توجه به نوع الیاف آن‌ها ماده شوینده مخصوص را انتخاب می‌کند؛

ویژگی های قالیشویی در نیاوران
ویژگی های قالیشویی در نیاوران

زیرا همانطور که می‌دانید، شستشوی فرش‌های دستبافت و ماشینی با یکدیگر تفاوت دارد؛ به عنوان مثال، برای فرش دستبافتی که نخ ظریفتر در تار و پود آن استفاده شده است، باید از ماده شوینده ملایم‌تری استفاده شود‌. بعد از شستشو فرش‌ها را به صورت کاور شده تحویل شما می‌دهند و نیز اجازه بررسی کامل آن را به شما خواهند داد تا اگر دچار صدمه احتمالی شده باشد، مرکز قالیشویی نیاوران مسئولیت آن را تمام و کمال متقبل گردد. قالیشویی در الهیه یکی از بهترین قالیشویی ها در سایت نظرخانه می باشد که بهترین خدمات قالیشویی در الهیه را ارائه می دهد.

مراحل شستشوی فرش‌ها در قالیشویی نیاوران

مرحله اول: در این مرحله ابتدا فرش‌های شما توسط جاروبرقی‌های بسیار پرقدرت که کشندگی زیادی دارند، غبارروبی خواهند شد؛ به گونه‌ای که تمام ذرات گرد و غباری که بر روی سطح و عمق فرش وجود دارد، کشیده شود. این کار را به جهت شستشوی آسان‌تر و تمیزتر فرش انجام می‌دهند.

مرحله دوم: در گام بعدی فرش‌ها شسته می‌شوند. البته در این مرحله کارشناسان متخصصی وجود دارند که نوع مواد شوینده را با توجه به بافت فرش انتخاب کرده، بعد از فرایند شستشو نیز فرش را بررسی می‌کنند تا اگر به خوبی شسته نشده بود و لکه‌های روی آن پاک نشده بود، مجدداً فرایند شستشو صورت پذیرد. لذا در قالیشویی در نیاوران فرایند شستشو به صورت کاملاً تخصصی انجام میشود. برای مشاهده آگهی های قالیشویی در فرمانیه به وب سایت نظرخانه مراجعه و لیست قالیشویی ها را مشاهده کنید. وب سایت نظرخانه ارائه دهنده انواع آگهی قالیشویی در فرمانیه می باشد.

مرحله سوم: در مرحله آخر فرش‌ها خشک می‌شوند. انجام این مرحله به جهت پیشگیری از ایجاد بوی بد در فروش فوق‌العاده ضروری است. در صورتی که هوا آفتابی باشد، اجازه می‌دهند تا فرش به صورت طبیعی جلوی نور آفتاب خشک شود؛ اما در غیر این صورت در قالیشویی در نیاوران، گرمخانه‌هایی وجود دارد که برای خشک کردن فرش‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

هزینه قالیشویی در نیاوران
هزینه قالیشویی در نیاوران

هزینه قالیشویی در نیاوران

سوالی که ممکن است برای شما کاربران عزیز ایجاد شود این است که میزان هزینه قالیشویی در نیاوران چقدر است و آیا مقدار این هزینه‌ها بالاست یا خیر!

در پاسخ به سوال اول باید به شما بگوییم که جهت آگاهی پیدا کردن از قیمت دقیق باید با مرکز قالیشویی در نیاوران تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید. در آن زمان توسط کارشناسان مرکز، هزینه دقیق شستشوی فرش به شما اعلام گشته و اگر تمایل داشتید می‌توانید سفارش خود را قطعی کنید. وب سایت نظرخانه ارائه دهنده انواع آگهی قالیشویی ‌فرش ‌دستباف می باشد. در صورت نیاز به خدمات قالیشویی فرش دستباف با وب سایت نظرخانه در ارتباط باشید.

برای پاسخ به سوال دوم خوب است بدانید که قالیشویی در نیاوران زیر نظر اتحادیه قالیشویان کارکرده و در نتیجه نرخ‌های تعیین شده در آن هماهنگ با نرخ اتحادیه است و از شما مشتریان عزیز هیچگونه هزینه اضافی بابت شستشوی فرش گرفته نخواهد شد. لذا از این بابت اطمینان داشته باشید که در مرکز قالیشویی در نیاوران با بالاترین کیفیت و نازل‌ترین قیمت، خدمات را دریافت خواهید کرد.

مراکز قالیشویی در نیاوران با چند سال سابقه و تجربه مفید، جزو مراکز خوشنام و با اعتبار قالیشویی کشورهستند و کار شستشوی فرش‌های شما را به صورت اصولی بدون آسیب رساندن به بافت فرش، انجام می‌دهند. ضمناً پرسنل متعهد این موسسه در کم‌ترین زمان ممکن کارها را انجام می‌دهند و نکته بسیار مثبتی که مرکز قالیشویی در نیاوران دارد. مجموعه نظرخانه به معرفی بهترین قالیشویی در تهران می پردازد. برای اطلاع از لیست قالیشویی ها با وب سایت نظرخانه در ارتباط باشید.

این است که به جای استفاده از آب لوله‌کشی، از آب چاه بهره می‌گیرد و این خود صرفه جویی در مصرف آب است. ما این اطمینان را به شما خواهیم داد که با انتخاب این مرکز، فرش‌های شما به بهترین نحو ممکن شسته می‌شوند. در این موسسه علاوه بر شستشوی فرش‌ها، شستشوی مبل، موکت، پرده و… نیز به صورت تخصصی صورت می‌گیرد.

آیا موازین شرعی در شستشوی فرش در قالیشویی نیاوران رعایت می‌شود؟ در این مرکز از آب چاه که بسیار تمیز و پاکیزه است برای شستشوی فرش‌های شما استفاده شده و موازین شرعی به طور کامل رعایت می‌گردد.

هزینه قالیشویی در نیاوران چقدر است؟

برای آگاهی از میزان هزینه قالیشویی در نیاوران با نظرخانه، بزرگترین مجموعه معرفی و نقد و بررسی قالیشویی های ایران تماس حاصل نمایید.

تحویل فرش‌ها در قالیشویی نیاوران چقدر طول میکشد؟

قالیشویی در نیاوران ظرف مدت ۴۸ الی ۷۲ ساعت فرش‌های شما را به صورت تمیز و مرتب تحویل می‌دهد.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

دکمه بازگشت به بالا