لیست بهترین قالیشویی های تهران

قالیشویی صادقیه

آخرین بروزرسانی در 8 اسفند 1402

بهترین قالیشویی در صادقیه

فرش در دکوراسیون و تغییر محیط زندگی افراد نقش به سزایی دارد که با انتخاب رنگ مناسب با محیط اطراف، باعث زیبا دیده شدن محیط می گردد اما در انتخاب فرش لازم است نکات مهمی از جمله رنگ، نوع فرش، تراکم، شانه و غیره را هم در نظر بگیرید چرا که در هنگام شستشو فرش تمامی این نکات حائز اهمیت است.

بهترین قالیشویی در صادقیه از نظر مردم

نام قالیشوییشماره قالیشوییسایت قالیشویی
قالیشویی آریاغرب شعبه صادقیه۰۲۱-۴۴۷۱۵۸۸۹aryagharb.com
قالیشویی دارآباد شعبه صادقیه۰۲۱-۴۴۱۵۷۷۱۴darabad.com
قالیشویی اقدسیه (شیبانی) شعبه صادقیه۰۲۱-۴۴۰۱۳۰۵۵ghali-shoo.com
قالیشویی آبرنگ شعبه صادقیه۰۲۱-۴۴۸۴۷۵۱۱carpetabrang.ir
قالیشویی ونک شعبه صادقیه۰۲۱-۴۴۲۱۵۷۴۹vanakcarpet.com
قالیشویی زعفرانیه شعبه صادقیه۰۲۱-۴۴۰۱۹۳۱۴zafaraniye.com
قالیشویی اصیل ایرانی شعبه صادقیه۰۲۱-۴۴۰۹۰۱۹۴asilirani.com
قالیشویی صادقیه شعبه صادقیهدر حال بررسی…
قالیشویی پاک مهر شعبه صادقیهدر حال بررسی…
قالیشویی شهر زیبا شعبه صادقیهدر حال بررسی…
قالیشویی توحید شعبه صادقیهدر حال بررسی…
قالیشویی ادیب شعبه صادقیهدر حال بررسی…
قالیشویی گل ابریشم شعبه صادقیهدر حال بررسی…
قالیشویی بنفشه شعبه صادقیهدر حال بررسی…
در حال بررسی دیگر قالیشویی ها نیز هستیم …

در صورتی که تمایل دارید اطلاعات قالیشویی خود را در جدول بالا درج نمایید، شماره تماس خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید و یا با شماره ۰۹۳۷۳۱۸۶۲۹۵ تماس حاصل نمایید.

"*" قسمتهای مورد نیاز را نشان می دهد

فرش ها نسبت به نوع، رنگ و محیط استفاده شده، در معرض کثیف شدن قرار می گیرند که مسلما فرش های رنگ روشن و فرش هایی که در محیط های پر رفت و آمد استفاده می شوند زودتر کثیف می شوند، بنابراین با کثیف شدن فرش ها باید به فکر شستن و نظافت آن ها باشید که برای شستشو فرش ها دو روش پیش روی شما است که به بررسی این دو روش شستشو فرش می پردازیم.

روش های شستشوی فرش در قالیشویی صادقیه

شستشوی به روش سنتی

در روش سنتی فرش ها در حیاط منزل و با استفاده از مواد شوینده با کیفیت قابل قبول شسته می شوند، و همچنین نیروهای انسانی از فرچه های قالیشویی و طی های مخصوص برای شستن و آبکش کردن فرش ها استفاده می کنند، و برای خشک شدن آن ها از نور آفتاب بهره می برند.

شستشوی توسط قالیشویی

امروزه بر خلاف گذشته بیشتر افراد ترجیح می دهند فرش های خود را به مراکز قالیشویی بسپارند، چرا که شستشو فرش ها توسط مراکز قالیشویی بسیار بهتر است. همان طور که گفته شد دو روش برای شستشو فرش ها وجود دارد که در روش شستشو توسط مراکز قالیشویی، فواید و مزایای بسیاری وجود دارد که در ادامه به بررسی مزایای شستشو توسط مراکز قالیشویی می پردازیم. قالیشویی الهیه دارای آگهی در وب سایت نظرخانه می باشد. در صورت نیاز به خدمات قالیشویی الهیه با وب سایت نظرخانه در ارتباط باشید.

خدمات قالیشویی صادقیه
خدمات قالیشویی صادقیه

مزایای شستشوی فرش توسط قالیشویی صادقیه

 • شستشو راحت تر
 • لکه یابی تخصصی
 • حمل و نقل آسان تر
 • آسایش و راحتی بیشتر
 • صرفه جویی در زمان
 • امکان شستشو فرش در تمامی فصل های سال

در مطالب فوق به بررسی مزایای شستشو فرش توسط مراکز قالیشویی پرداختیم که در مورد آخر به امکان شستشو فرش در تمامی فصول سال اشاره کردیم که می توان گفت این مورد یکی از مهمترین مزیت های شستشو فرش توسط مراکز قالیشویی است چرا که شستشو فرش در فصل های سرد سال معمولا بسیار سخت تر و پر دردسر تر است و خشک شدن فرش ها به علت سرد بودن هوا به تعویق می افتد. برای دریافت خدمات قالیشویی غرب ‌تهران با وب سایت نظرخانه ارائه دهنده انواع آگهی قالیشویی در غرب تهران در ارتباط باشید.

امکانات قالیشویی صادقیه

در مراکز قالیشویی امکانات و شرایط ویژه ای وجود دارد که با بررسی ویژگی های نوع فرش، نوع شستشو و روش های شستشو فرش را تغییر می دهند. در مراکز قالیشویی ضخامت هر نوع فرش را با استفاده از دستگاه های مخصوص تشخیص می دهند، که در روش شستشو سنتی این امکان وجود ندارد، احتمال برای شما این سوال پیش می آید که فایده تشخیص ضخامت فرش توسط دستگاه های مخصوص در مراکز قالیشویی چیست؟ لازم است بدانید با استفاده از این دستگاه ها، ضخامت فرش را تشخیص می دهند سپس با توجه به ضخامت فرش نوع شستشو، میزان فشار آب، میزان استفاده از مواد شوینده، نوع مواد شوینده و مدت زمان لازم برای شستشو هر فرش را تعیین می کنند که با این فرآیند به تار و پودر فرش هیچ گونه آسیبی نمی رسد و کیفیت و تازگی فرش ها حفظ می شود.

جهت دریافت خدمات قالیشویی شرق ‌تهران با وب سایت نظرخانه در ارتباط باشید. وب سایت نظرخانه ارائه دهنده انواع آگهی قالیشویی در شرق تهران می باشد. در مراکز قالیشویی معتبر از غلطک های مخصوصی برای شستشو و نظافت پشت فرش ها استفاده می کنند که در روش سنتی از همان فرچه استفاده می کنند، همچنین در فصل های سرد سال که خشک شدن فرش ها کار تقریبا نشدنی و دشواری است در مراکز قالیشویی توسط گرم خانه ها انجام می گیرد، که این فرآیند باعث جلوگیری از ورود گرد و غبار و آلوده شدن فرش ها می گردد.

در سالیان اخیر و با شیوع بیماری کرونا رعایت نکات بهداشتی اهمیت بیشتری پیدا کرد که در قالیشویی صادقیه به منظور رعایت و حفظ نکات ایمنی فرش های شما ضد عفونی می شوند و این امر سبب تمیز شدن و افزایش بهداشت فرش های شما می گردد.

خدمات قالیشویی صادقیه

قالیشویی صادقیه خدمات ویژه ای را به مشتریان خود ارائه می دهد که لازم است به بررسی این خدمات بپردازیم:

 • شستشو با استفاده از دستگاه های پیشرفته
 • استفاده از لکه بر های پر قدرت
 • شستشو اصولی ریشه های فرش
 • استفاده از مواد شوینده مخصوص
 • امکان شستشو فرش به روش اعلاشویی
 • تحویل به موقع
 • تضمین سلامت فرش ها
 • شستشو انواع موکت

خدمات گفته شده تنها بخشی از ویژگی های بارز قالیشویی صادقیه است که علاوه بر تمامی موارد گفته شده، قیمت های مناسبی را جهت شستشو فرش در نظر گرفته است. وب سایت نظرخانه به معرفی بهترین قالیشویی تهران می پردازد. در صورت نیاز به خدمات بهترین قالیشویی های تهران با وب سایت نظرخانه در ارتباط باشید.

عوامل تاثیر گذار بر قیمت قالیشویی

در مراکز قالیشویی شستشو فرش ها با توجه به یک عامل مهم، یعنی متراژ قیمت گذاری می شود که علاوه بر متراژ عوامل دیگری بر قیمت گذاری شستشو فرش ها تاثیر گذار هستند که در ادامه به بررسی آن ها می پردازیم:

هزینه قالیشویی صادقیه
هزینه قالیشویی صادقیه

نوع فرش

فرش های دست بافت و ترک به علت تراکم بالا و حساسیتی که در هنگام شستشو آن وجود دارد، از دستگاه ها و مواد شوینده گران قیمت تری برای شستشو آن ها استفاده می شود، از این رو قیمت تعیین شده برای شستشو آن ها نیز بیشتر از فرش های ماشینی است. در صورت نیاز به خدمات قالیشویی ‌فرش ‌دستباف با وب سایت نظرخانه در ارتباط باشید و آگهی های قالیشویی فرش دستباف را مشاهده نمایید.

روش شستشو

همان طور که گفتیم در روش اعلاشویی تعداد دفعات شستشو، لکه یابی و مواد مورد استفاده کاملا متفاوت با روش شستشو عادی است، از این رو مسلما قیمت بالاتری را برای این نوع از شستشو فرش ها در نظر می گیرند. عوامل گفته شده عامل های بسیار مهمی هستند که بر قیمت تعیین شده توسط مراکز قالیشویی تاثیر دارند اما علاوه بر این عوامل گفته شده، انتخاب مرکز مناسب جهت قالیشویی نیز تاثیر به سزایی در قیمت قالیشویی دارد که شما با انتخاب یک مرکز مناسب با ویژگی های عالی و همچنین قیمت مناسب می توانید انتخاب مطمئن تری را داشته باشید. قالیشویی ولنجک دارای آگهی در وب سایت نظرخانه می باشد. در صورت نیاز به خدمات قالیشویی در ولنجک با وب سایت نظرخانه در ارتباط باشید.

ما در مجموعه قالیشویی صادقیه علاوه بر شستشو فرش ها با بالاترین کیفیت و استفاده از جدید ترین دستگاه ها، قیمت های مناسب و عالی را برای مشتریان در نظر گرفته ایم تا بتوانیم همواره مشتریان خود را راضی نگه داریم همچنین سپردن فرش ها به مرکز ما دارای مزیت هایی است که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت. یکی از اصلی ترین مزیت های سپردن فرش ها به مجموعه ما امکان ثبت سفارش شستشو فرش از طریق سایت رسمی ما است که با این کار در وقت و هزینه های الکی رفت و آمد شما عزیزان صرفه جویی می شود، شما می توانید از طریق شماره های قرار داده شده با ما در تماس باشید.

قالیشویی صادقیه چه خدماتی را ارائه می دهد؟

برای اطلاع از خدمات قالیشویی صادقیه پیشنهاد می کنیم این مقاله را تا انتها مطالعه کنید.

روش های شستشوی فرش در قالیشویی صادقیه چگونه می باشد؟

جهت اطلاع از روش های شستشوی فرش در قالیشویی صادقیه این مقاله از وب سایت نظرخانه را مطالعه کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

دکمه بازگشت به بالا