لیست بهترین قالیشویی های تهران

قالیشویی جنت آباد

خدمات قالیشویی جنت آباد

در این مقاله قصد داریم به موضوع قالیشویی جنت آباد بپردازیم و امیدواریم بتوانیم به بخش جامعی از سوالات شما پاسخ بدهیم. قالیشویی به امر شست‌وشو فرش اطلاق می‌شود که به دو صورت دستی و ماشینی انجام می‌پذیرد. این امر شامل شست‌وشو، غبار روبی و رفوگری می‌شود. اولین تجمعات قالیشویی در قدیم به سال 1313 برمی‌گردد که برای شست‌وشو از آب رود‌ها استفاده می‌کردند. با پیشرفت صنعت، امر قالیشویی با استفاده از دستگاه‌های اتوماتیک با حساسیتی بالاتر انجام می‌شود که به طبع دارای مزایای بیشتری نسبت به شست‌وشوی دستی هستند.

بهترین قالیشویی در جنت آباد از نظر مردم

نام قالیشوییشماره قالیشوییسایت قالیشویی
قالیشویی اصیل ایرانی شعبه جنت آباد۰۲۱-۴۴۰۹۰۱۹۴asilirani.com
قالیشویی زعفرانیه شعبه جنت آباد۰۲۱-۴۴۰۲۳۴۷۱zafaraniye.com
قالیشویی ونک شعبه جنت آباد۰۲۱-۴۴۲۱۵۷۴۹vanakcarpet.com
قالیشویی دارآباد شعبه جنت آباد۰۲۱-۴۴۱۵۷۷۱۴darabad.com
قالیشویی آریا غرب شعبه جنت آباد۰۲۱-۴۴۵۲۳۶۳۰aryagharb.com
قالیشویی اقدسیه شعبه جنت آباد۰۲۱-۴۴۰۱۳۰۵۵ghali-shoo.com
قالیشویی آبرنگ شعبه جنت آباد۰۲۱-۴۴۶۲۰۱۵۶carpetabrang.ir
قالیشویی گل ابریشم شعبه جنت آباددر حال بررسی…
قالیشویی نوین شعبه جنت آباددر حال بررسی…
قالیشویی ادیب شعبه جنت آباددر حال بررسی…
قالیشویی آذین شعبه جنت آباددر حال بررسی…
قالیشویی پاک مهر شعبه جنت آباددر حال بررسی…
قالیشویی ارم شعبه جنت آباددر حال بررسی…
قالیشویی توحید شعبه جنت آباددر حال بررسی…
قالیشویی فرشته شعبه جنت آباددر حال بررسی…
قالیشویی شربت اوغلی شعبه جنت آباددر حال بررسی…
در حال بررسی دیگر قالیشویی ها هستیم …

در صورتی که تمایل دارید اطلاعات قالیشویی خود را در جدول بالا درج نمایید، شماره تماس خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید و یا با شماره ۰۹۳۷۳۱۸۶۲۹۵ تماس حاصل نمایید.

"*" قسمتهای مورد نیاز را نشان می دهد

شست‌وشوی دستی قالی‌ها به دلیل استفاده نادرست از مواد شوینده و به کارگیری ابزار غیر استاندارد، به تار و پود فرش ضرر می‌زند که نتیجه آن، کاهش عمر فرش شماست. به همین دلیل بهتر است برای شست‌وشو‌ی فرش‌هایتان، به قالیشویی‌ها مراجعه کنید. در ادامه بحث به بررسی عوامل تاثیرگذار در ایجاد یک قالیشویی قابل اعتماد می‌پردازیم تا بتوانیم شما را در انتخاب قالیشویی مجاز و استاندارد راهنمایی کنیم.

اولین شرط برای تحقق یک قالیشویی، داشتن پروانه و اجازه فعالیت در حوزه قالیشویی است. پس قبل از اقدام به تحویل فرش‌ها، از مجاز بودن قالیشویی اطمینان حاصل کنید. قالیشویی به عنوان شغل در ایران ثبت شده و دارای اتحادیه قالیشویی و صنف قالیشویی است. مجموعه نظرخانه به معرفی بهترین قالیشویی غرب ‌تهران می پردازد. برای دریافت خدمات قالیشویی در غرب تهران از آگهی های وب سایت نظرخانه دیدن نمایید.

ویژگی‌های قالیشویی جنت آباد

 • رعایت آداب مشتری مداری و احترام به مشتری.
 • وقت شناس بودن
 • استفاده از امکانات بروز با استاندارد‌های روز دنیا.
 • تحویل و دریافت به موقع فرش.
 • قیمت مناسب و به صرفه.
 • قبول مسئولیت در هنگام بروز مشکلات.
 • برنامه متفاوت و تخصصی شست‌وشو متناسب با هر نوع فرش و قالی.
 • دارای فاکتور به نام شرکت و کارخانه.
 • توجه بالا به مرحله خشک کردن فرش که از مرحله‌های حساس قالیشویی است.
 • کارشناسان مجرب و حرفه‌ای.
 • استفاده از مواد شوینده به خصوص هر نوع فرش یا قالی.

قالیشویی شمال ‌تهران دارای آگهی در مجموعه نظرخانه می باشد. وبسایت نظرخانه، بزرگترین مجموعه معرفی و نقد و بررسی قالیشویی های ایران به بررسی انواع قالیشویی در شمال تهران با قیمت مناسب می پردازد.

خدمات قالیشویی جنت آباد
خدمات قالیشویی جنت آباد

مزیت‌های شستشوی قالی در قالیشویی جنت آباد

 • بالا رفتن کیفیت شست‌وشو.
 • صرفه جویی در زمان.
 • صرفه جویی در مصرف آب.

امروزه به دلیل کمبود آب، قالیشویی‌ها با استفاده از دستگاه‌های اتوماتیک و بازیافت آب استفاده شده، می‌توانند از هدر رفتن حجم بسیار زیاد آب جلوگیری کنند؛ لذا بهتر است برای شست‌وشو فرش‌هایمان به قالیشویی‌ها مراجعه کنیم تا در حفظ منابع آب سهیم باشم. برای دریافت خدمات قالیشویی شرق ‌تهران با مجموعه نظرخانه در ارتباط باشید. مجموعه نظرخانه دارای انواع آگهی قالیشویی در شرق تهران با قیمت مناسب می باشد.

تفاوت روش‌های شستشو در قالیشویی جنت آباد

با توجه به حساسیت تار و پود‌ها و تنوع جنس قالی‌ها اعم از دستباف و ماشینی، قالیشویی جنت آباد برای شست‌وشوی هرکدام روشی اختصاصی دارد. قالی‌های دستباف به دلیل قیمتی بودن و حساسیت تار و پودشان نمی‌توانند به روش های عمومی شسته شوند یا فرش‌های ماشینی با تراکم بالاتر دارای حساسیت بیشتری در برابر شکستگی هستند.

پس نمی‌توان همانند فرش‌های با تراکم پایین آن‌ها را شسته و خشک کرد. نکته دیگر این است که در فرش‌های دستباف، اگر پرداخت فرش به درستی انجام نشده باشد، بعد از شست‌وشو عیب‌های فرش بیش از قبل نمایان می‌شوند.

شکستگی فرش چیست؟

اگر روی بخش تا خورده فرش فشار وارد شود، تا مدت طولانی یا حتی تا ابد به همان شکل می‌ماند و از ظاهر و کیفیت فرش شما کاسته می‌شود. به منظور جلوگیری از این امر سعی کنید تا حد ممکن فرش‌هایتان را لوله کنید و از وارد کردن فشار زیاد به آن‌ها بپرهیزید. فرش‌های دستباف به دلیل تار و پودی که دارند، خلیلی کمتر شکسته می‌شوند اما فرش‌های ماشینی با تراکم بالا بیشتر از بقیه فرش‌ها می‌شکنند.

از دیگر عوامل شکستگی فرش‌ها، خشک کردن آنها توسط ماشین‌های خشک کن در قالیشویی‌ها است. برای جلوگیری از بروز این مشکل سعی کنید فرش‌هایتان را در فصول گرم بشویید و بوسیله نور مستقیم خورشید خشک کنید. برای اطلاع از بهترین قالیشویی تهران با مجموعه نظرخانه در ارتباط باشید. مجموعه نظرخانه به معرفی بهترین قالیشویی های تهران می پردازد.

رفوگری چیست؟

با افزایش سن فرش، ارزش آن نیز بیشتر می‌شود به همین خاطر از زمان‌های قدیم رفوگری در اولویت نگهداری از فرش قرار داشته است. با اصلاح و ترمیم فرش‌ها رفوگری می‌گویند که هر قالیشویی استاندارد باید از این ویژگی برخوردار باشد. رفوگری برای رفع پارگی، کجی، پوسیدگی، سوختگی و آسیب‌دیدگی استفاده می‌شود. نظرخانه دارای اگهی قالیشویی ‌خوب ‌تهران می باشد. در صورت نیاز به خدمات قالیشویی با وب سایت نظرخانه در ارتباط باشید و آگهی های این مجموعه را مشاهده نمایید.

قالیشویی جنت آباد چه مواد شوینده‌ای را برای شستن فرش استفاده می‌کند؟

به دلیل حساسیت بالای تار و پود فرش‌ها، باید برای هر‌‌کدام از مواد شوینده اختصاصی استفاده کرد اما می‌توان گفت که مواد شوینده مورد استفاده عمدتا شامپو فرش، سدیم، پاک کننده‌ها با اسیدیته پایین و آب ژاوال هستند.

نکات مهم هنگام تحویل دادن فرش به کارشناسان قالیشویی جنت آباد

 • دریافت فاکتور معتبر.
 • مطلع کردن کارشناسان از هرگونه مشکل در فرش.
 • تعیین نوع فرش از دسته های دستباف یا ماشینی.
 • مطالعه فاکتور قبل از هرگونه امضا.
 • نکات مهم هنگام تحویل گرفتن فرش از کارشناسان:
 • تطابق فرش با فرش نام برده شده در فاکتور.
 • به منظور جلوگیری از هرگونه ایراد در فرش، بعد از تحویل گرفتن حتما باز بینی کنید.
 • بلافاصله بعد از دریافت فرش آن ‌را بوسیله جارو برقی، جارو بکشید.

جهت دریافت خدمات قالیشویی ‌فرش ‌دستباف با مجموعه نظرخانه در ارتباط باشید. مجموعه نظرخانه دارای آگهی قالیشویی فرش دستباف با بهترین کیفیت و قیمت مناسب می باشد.

قالیشویی جنت آباد چه مواردی را برای شست‎‌و‌شو قبول می‌کند؟

از آنجایی که قالیشویی جنت آباد دارای کادر مجرب و دستگاه‌های بروز با استانداردهای جهانی می‌باشد، انواع قالی، موکت، فرش و حتی پادری را برای شست‌و‌شو قبول می‌کند. اما باید توجه داشته باشید که قبل از تحویل فرش به کارشناسان، حتما آن‌ها را از مدل فرش اعم از دستباف یا ماشینی و قیمتی یا عتیقه، مطلع سازید تا به هنگام شست‌شو مشکلی پیش نیاید.

تعرفه قیمت شستشو فرش در قالیشویی جنت آباد

تعرفه شست‌وشو به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد لذا نمی‌توان قیمت دقیقی را بیان کرد. از عوامل تاثیرگذار در قیمت، می‌توان به اندازه فرش، جنس فرش و قالی، دستی یا ماشینی بودن آن و نیاز به رفوگری اشاره کرد.

بهترین زمان برای شست‌وشو قالی و فرش

خیلی از افراد با فرا رسیدن سال جدید سعی در خانه تکانی دارند. شست‌وشوی فرش‌ها به دلیل مشقت بالا به قالیشویی‌ها سپرده می‌شود اما اگر آن فصل از سال هوا سرد باشد، قالیشویی مجبور است برای خشک کردن فرش از دستگاه‌های خشک‌کن استفاده کند که خطر شکستگی فرش را بالا می‌برند.

با استناد به این موضوع، لازم به ذکر است که فرش‌ها و قالی‌های خود‌ را در فصول گرم بشویید تا قالیشویی بتواند از نور مستقیم خورشید برای خشک کردن آن‌ها استفاده کند که این امر هم باعث شادابی فرش و هم ضدعفونی شدن فرش می‌شود. البته باید خاطر نشان کرد که اگر فرش‌ها برای مدت طولانی در معرض نور مستقیم آفتاب قرار بگیرند، ممکن است به تار و پود آن‌ها آسیب وارد بشود. برای اطلاع از لیست قالیشویی ولنجک با مجموعه نظرخانه در ارتباط باشید. مجموعه نظرخانه دارای انواع آگهی قالیشویی در ولنجک می باشد.

هزینه قالیشویی جنت آباد
هزینه قالیشویی جنت آباد

دستگاه‌های قالیشویی جنت آباد

قالیشویی جنت آباد از دستگاه‌های صنعتی اتوماتیک برای شست‌‌‌وشو قالی و فرش مشتریان محترم استفاده می‌کند تا به دنبال افزایش کیفیت شست‌وشو، شاهد افزایش روز افزون رضایت مشتری نیز باشد. باید این نکته را ذکر کرد که در کنار شست‌وشو تمام اتوماتیک، برخی از مراحل شست‌وشو نیز به صورت فردی و انسانی صورت می‌گیرد.

قالیشویی جنت آباد

شست‌وشوی فرش ها توسط نیروی انسانی و به صورت خانگی باعث هدر رفت بسیار بالای آب می‌شود. پس بهتر است برای حفظ منابع آبی، فرش‌هایمان را به قالیشویی بسپاریم. از مهمترین مزیت‌های این کار بالا رفتن کیفیت شست‌وشو است. در این مقاله سعی بر معرفی ویژگی‌های یک قالیشویی معتبر داشتیم. در ادامه بحث به شرح مواردی همچون بهترین زمان برای شست‌وشو قالی، نکات مهم هنگام تحویل گرفتن فرش، نکات مهم هنگام تحویل دادن فرش و قالی، رفوگری چیست، شکستگی فرش چیست و ویژگی‌های یک قالیشویی استاندارد پرداختیم.

قالیشویی دارآباد از بهترین قالیشویی های تهران دارای آگهی در وب سایت مجموعه نظرخانه می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر با مجموعه نظرخانه در ارتباط باشید. امیدواریم توانسته باشیم با جمع‌آوری این مطالب به بخش جامعی از سوالات شما پاسخ داده باشیم. امیدواریم مطالب این مقاله برای شما مفید و کاربردی بوده باشد. از اینکه با صبر و شکیبایی تا پایان مطلب ما را همراهی کردید، از شما سپاسگزاریم.

تعرفه قیمت شستشو فرش در قالیشویی جنت آباد به چه صورت می باشد؟

برای اطلاع از تعرفه قیمت شستشو فرش در قالیشویی جنت آباد با مجموعه نظرخانه در ارتباط باشید.

ویژگی‌های قالیشویی جنت آباد چیست؟

رعایت آداب مشتری مداری و احترام به مشتری و وقت شناس بودن و … برای خواندن سایر موارد این مقاله از وب سایت نظرخانه را مطالعه کنید.

5/5 - (3 امتیاز)

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

 1. سلام از سایت نظرخانه برای اشتراک و معرفی قالیشویی های مناطق سپاسگزارم. یک قالیشویی قیمت مناسب برای منطقه جنت آباد نیاز داشتم که از طریق آگهی های سایت شما پیدا کردم و راضی بودم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

دکمه بازگشت به بالا