لیست بهترین قالیشویی های تهران

قالیشویی در غرب تهران

آخرین بروزرسانی در 18 تیر 1403

خدمات قالیشویی غرب تهران

اکنون که قالیشویی های زیادی در گوشه گوشه ی تهران تاسیس شده است، انتخاب یک قالیشویی معتبر و خوب کمی دشوار می باشد. اگر ساکن تهران هستید و قصد شستشوی فرش، مبلمان، موکت و… را دارید، مطالب این سایت را مطالعه نمایید تا انتخاب درستی داشته باشید. قالیشویی در غرب تهران از بهترین و پیشرفته ترین قالیشویی بشمار می رود که دارای امکانات زیادی است. در این مقاله به بررسی ویژگی ها و خدمات این قالیشویی می پردازیم.

بهترین قالیشویی در غرب تهران از نظر مردم

نام قالیشوییشماره قالیشوییسایت قالیشویی
قالیشویی زعفرانیه شعبه غرب تهران۰۲۱-۴۴۰۱۹۳۱۴zafaraniye.com
قالیشویی ونک شعبه غرب تهران۰۲۱-۴۴۲۱۵۷۴۹vanakcarpet.com
قالیشویی دارآباد شعبه غرب تهران۰۲۱-۴۴۱۵۷۷۱۴darabad.com
قالیشویی اقدسیه شعبه غرب تهران۰۲۱-۴۴۰۱۳۰۵۵ghali-shoo.com
قالیشویی اصیل ایرانی شعبه غرب تهران۰۲۱-۴۴۰۹۰۱۹۴asilirani.com
قالیشویی آبرنگ شعبه غرب تهران۰۲۱-۴۴۸۴۷۵۱۱carpetabrang.ir
قالیشویی آریا غرب شعبه غرب تهران۰۲۱-۴۴۵۲۳۶۳۰aryagharb.com
قالیشویی اندرزگو شعبه غرب تهران۰۲۱-۴۴۶۳۴۲۸۲
قالیشویی غزال شعبه غرب تهران۰۲۱-۲۲۵۶۱۸۰۰
قالیشویی نوین شعبه غرب تهراندر حال بررسی…
قالیشویی بانو شعبه غرب تهراندر حال بررسی…
قالیشویی افرا شعبه غرب تهراندر حال بررسی…
قالیشویی شهر زیبا شعبه غرب تهراندر حال بررسی…
قالیشویی بیستون شعبه غرب تهراندر حال بررسی…
قالیشویی آب شعبه غرب تهراندر حال بررسی…
قالیشویی بانو شعبه غرب تهراندر حال بررسی…
قالیشویی بنفشه شعبه غرب تهراندر حال بررسی…
قالیشویی شهر زیبا شعبه غرب تهراندر حال بررسی…
در حال بررسی دیگر قالیشویی ها هستیم …

در صورتی که تمایل دارید اطلاعات قالیشویی خود را در جدول بالا درج نمایید، شماره تماس خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید و یا با شماره ۰۹۳۷۳۱۸۶۲۹۵ تماس حاصل نمایید.

"*" قسمتهای مورد نیاز را نشان می دهد

بهترین قالیشویی غرب تهران

ویژگی های قالیشویی در غرب تهران

ویژگی های قالیشویی غرب تهران عبارتند از:

مجهز به دستگاه ها و ابزارهای پیشرفته

همانطور که می دانید تمامی مراحل شستشوی فرش ها با دستگاه ها و ابزارهای گوناگون انجام می گردد، به همین خاطر در صورتی که این دستگاه ها پیشرفته باشند، عملکرد بهتری نیز خواهند داشت و اگر دستگاه کهنه و خراب باشند نمی توان از آن ها انتظار عملکرد خوبی داشت. قالیشیویی در غرب تهران با بهره گیری از پیشرفته ترین دستگاه ها و ابزارهای روز دنیا، بهترین عملکرد را در شستشوی انواع فرش و مبل دارد. قالیشویی در ولنجک دارای آگهی در وب سایت نظرخانه می باشد. در صورت نیاز به خدمات قالیشویی در منطقه ولنجک از آگهی های وب سایت نظرخانه دیدن نمایید.

استفاده از کارشناسان و متخصصین فرش

جدا شستن هر فرش با توجه به جنس و تارپود آن یکی از بهترین ویژگی های یک قالیشویی خوب است که قالیشویی در غرب تهران نیز این ویژگی را دارا می باشد. استفاده از کارشناسان و متخصصن فرش برای تعیین نوع شوینده و روش مناسب هر فرش از ضروری ترین اقدامات یک قالیشویی معتبر و دارای نام و نشان می باشد.

استفاده از بهترین شوینده های بازار

شوینده های بی کیفیت و بدون استاندارد، آسیب های جبران ناپذیری را به تاروپود فرش وارد می کند که متاسفانه برخی از قالیشویی ها بخاطر سود بیشتر خود از شوینده های بی کیفیت استفاده می کنند اما یک قالیشویی خوب و معتبر همچون قالیشویی در غرب تهران، همواره از بهترین شوینده های بازار بهره می برد. همچنین لازم به ذکر است که نوع شوینده با توجه به جنس و تاروپود فرش انتخاب  می گردد.

آب تمیز و کاملا شرعی

برخی از افراد در هنگام سپردن فرش به قالیشویی، نگران بد رنگ شدن فرش و شرعی نبودن آب هستند. لازم است بدانید که بد رنگ شدن فرش به علت کثیف بودن آب می باشد. قالیشویی در غرب تهران با استفاده از چاه استاندارد، آب مورد نیاز شستشو را فراهم می کند که علاوه بر تمیز بودن کاملا حلال و شرعی می باشد.

حمل و نقل مناسب

امروزه به دلیل مشغله ی کاری افراد، نمی توان انتظار داشت که خودشان، فرش ها را قالیشویی برده و پس از شستشو بازگردانند به همین خاطر یک قالیشویی کامل و معتبر باید خدمات حمل و نقل را به بهترین شکل ارائه دهد.

ارائه خدمات

یک قالیشویی خوب و مورد اعتماد با بهره گیری از افراد با تجربه و حرفه ای، تمامی خدمات فرش را همانند رفوگری، لکه برداری، ریشه زنی، شیرازه دوزی، تثبیت رنگ و… برای مشتریان فراهم می کند. وب سایت نظرخانه به معرفی بهترین قالیشویی های فرمانیه می پردازد. برای دریافت خدمات قالیشویی در فرمانیه آگهی های این قالیشویی را در وب سایت نظرخانه مشاهده کنید.

شستشوی سریع

در قالیشویی در غرب تهران معمولا از زمان تحویل فرش به مسئول حمل و نقل تا شستشوی تمیز و کامل آن، بیش از 48 ساعت طول نمی کشد.

مشتری مداری

در یک قالیشویی خوب و معتبر همچون قالیشویی در غرب تهران، علاوه بر احترام به خواسته ی متشری، تمام پرسنل مربوطه تلاش می کنند که مشتری از خدمات قالیشویی کاملا راضی باشد.

بررسی فرش قبل از هر گونه اقدامی

در قالیشویی در غرب تهران ابتدا فرش از نظر سالمیت بررسی می گردد و سپس باتوجه به نوع تاروپود و همچنین میزان آسیب های آن، اقدام به شستشوی فرش می کنند.

شستشوی فرش در قالیشویی غرب تهران
  نحوه ی شستشوی فرش در قالیشویی غرب تهران

شستشوی فرش در قالیشویی غرب تهران

امروزه در قالیشویی ها بسته به نوع دستگاه ها و ابزارهای در دسترس، از روش های مختلفی برای شستشوی فرش ها بهره می گیرند که عبارتند از:

روش سنتی برای شستشوی فرش

این روش جزو قدیمی ترین و اولین روش های شستشوی فرش می باشد که در بام یا حیاط خانه ها انجام می شد. مراحل این روش شامل غبار رویی، خیساندن فرش، ریختن مواد شوینده و شستن فرش است. خشک شدن فرش ها در این روش برخلاف روش اتوماتیک، کاملا طبیعی و زیر نور خورشید انجام می شود. برخی از قالیشویی ها نیز هنوز هم از این روش بهره می گیرند. در صورت نیاز به دریافت خدمات قالیشویی در شرق ‌تهران به وب سایت نظرخانه مراجعه و آگهی قالیشویی در شرق تهران را مشاهده کنید.

روش نیمه اتوماتیک برای شستشوی فرش

این روش همانطور که از نامش پیداست، نیمی توسط نیروهای انسانی و نیم دیگر آن به وسیله تجهیزات و دستگاههای پیشرفته انجام می شود. به این صورت که افرادی با استفاده از فرچه، شلاق زن و دیگر ابزارهای مخصوص شستشوی فرش، به شستشوی فرش می پردازد و بعد از اتمام کار فرش را درون دستگاهی برای خشک شدن می اندازد.

روش اتوماتیک برای شستشوی فرش

تمامی مراحل شستشوی در این روش، به صورت اتوماتیک انجام می گردد. نیروی انسانی برای شستشوی فرش ها کوچک ترین دخالتی ندارد و تنها دخالت آن ها برای جابه جایی فرش و نظارت بر شستشو می باشد. همانطور که گفته شد در روش اتوماتیک کلیه مراحل شتسشوی فرش از صفر تا صد توسط دستگاه های پیشرفته و مدرن که روز به روز در حال پیشرفته تر شدن هستند انجام می شود.

بهترین زمان برای شستن فرش ها در قالیشویی غرب تهران

در برخی از مقالات گفته می شود که بهتر است در نزدیک عید فرش ها را به قالیشویی نسپارید چرا که ممکن است علاوه بر شستشوی نادرست، به آن ها آسیبی وارد شود اما باید بدانید که در یک قالیشویی خوب و معتبر همانند قالیشویی در غرب تهران، در هر زمان که فرش ها، مبلمان، موکت و… کثیف و لکه دار شد می توانید آن ها را برای شستشو و تمیز کردن به قالیشویی بسپارید تا آن ها را همانند روز اول تمیز و درخشان کنند.

برخی دیگر از افراد می گویند که نباید فرش ها را در فصل زمستان شست چرا که فرآیند خشک کردن فرش ها به صورت درست و اصولی انجام نمی شود اما باید بدانید که اکنون با فراهم بودن دستگاه ها وابزاهای پیشرفته برای خشک کردن فرش ها، دیگر این موضوع چندان مهم نمی باشد. مجموعه نظرخانه به معرفی قالیشویی ‌خوب ‌تهران می پردازد. در صورت نیاز به خدمات قالیشویی های خوب در تهران از آگهی های قالیشویی در وب سایت نظرخانه دیدن نمایید.

خدمات قالیشویی در غرب تهران
قالیشویی غرب تهران

بهترین قالیشویی در غرب تهران

قالیشویی ها برای شستشوی فرش ها و تمیز کردن مبل ها، یک مکان مناسب می باشد که اکنون مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است. مهم ترین نکته ای که هنگام سپردن فرش ها به قالیشویی ها باید به آن توجه داشته باشید این است که یک قالیشویی خوب و مورد اعتماد با دستگاه های پیشرفته را انتخاب کنید تا به بهترین شکل ممکن به شستشو و ترمیم فرش هایتان بپردازند. در صورت نیاز به خدمات قالیشویی ‌فرش ‌دستباف می توانید آگهی های قالیشویی فرش دستباف را در سایت نظرخانه مشاهده کنید. قالیشویی در غرب تهران با مدرن ترین دستگاه ها و روش های نوین، آماده شستشوی انواع فرش دستباف به شما عزیزان می باشد.

قیمت قالیشویی در غرب تهران

قیمت قالیشویی در غرب تهران بستگی به اندازه و نوع قالی، تجهیزات و ماشین آلات استفاده شده، محل قرارگیری و شرایط بازار دارد. با این حال، برای دقت بیشتر در خصوص هزینه‌های قالیشویی بهتر است با مجموعه نظرخانه تماس بگیرید و قبل از انجام کار، قیمت را با آن‌ها مذاکره کنید.

شستشوی فرش در قالیشویی غرب تهران از طریق چه روش هایی انجام می شود؟

بهترین قالیشویی در غرب تهران برای شستشوی فرش ها از روش سنتی، نیمه اتوماتیک و اتوماتیک استفاده می کند.

بهترین قالیشویی در غرب تهران چه ویژگی هایی دارد؟

مجهز به دستگاه ها و ابزارهای پیشرفته، استفاده از کارشناسان و متخصصین فرش، استفاده از بهترین شوینده های بازار، آب تمیز و کاملا شرعی، حمل و نقل مناسب، شستشوی سریع، مشتری مداری از ویژگی های بهترین قالیشویی غرب تهران می باشد.

4.8/5 - (5 امتیاز)

‫8 دیدگاه ها

  1. سلام وقت بخیر. برای غرب تهران کدام قالیشویی خدمات شستشو در محل انجام می دهد؟

    1. درود بر شما. برای اطلاع از خدمات قابل ارائه توسط هر قالیشویی، لطفا با شماره های مندرج در سایت تماس باشید.

  2. قالیشویی اصیل ایرانی خدمات اعلاشویی را خیلی خوب انجام می دهند. برای اعلاشویی پیشنهاد میکنم استفاده کنید.

  3. قالیشویی اقدسیه چندبار از خدماتشان استفاده کردم راضی بودم کیفیت کارشان خیلی خوبه

  4. برای شستشوی فرش دستباف من از قالیشویی دارآباد و ونک استفاده کردم. هردو کیفیت کارشان خوب بود و به موقع تحویل دادن

  5. قالیشویی های خوبی معرفی شده من از چندتا از این قالیشویی ها استفاده کردم راضی بودم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

دکمه بازگشت به بالا