لیست بهترین قالیشویی های تهران

قالیشویی هروی

آخرین بروزرسانی در 8 اسفند 1402

بهترین قالیشویی در هروی

قالیشویی هروی با استفاده از دستگاه‌ها و متدهای خاص، فرش‌ها را به صورت حرفه‌ای شستشو می‌دهند و سلامت آنها را تضمین می‌کنند. انتخاب قالیشویی معتبر و با تجربه می‌تواند به حفظ و بهبود کیفیت فرش شما کمک کند. برای پیدا کردن قالیشویی مناسب می توانید مقالات و آگهی های موجود در سایت نظرخانه را مطالعه کنید.

بهترین قالیشویی در هروی از نظر مردم

نام قالیشوییشماره قالیشوییسایت قالیشویی
قالیشویی دارآباد شعبه هروی۰۲۱-۲۲۷۷۸۴۸۱darabad.com
قالیشویی اقدسیه (شیبانی) شعبه هروی۰۲۱-۲۲۱۷۴۷۱۷ghali-shoo.com
قالیشویی ونک شعبه هروی۰۲۱-۲۲۹۰۲۵۴۵vanakcarpet.com
قالیشویی اصیل ایرانی شعبه هروی۰۲۱-۲۲۷۱۳۹۱۵asilirani.com
قالیشویی آبرنگ شعبه هروی۰۲۱-۲۲۴۰۴۵۹۶carpetabrang.ir
قالیشویی زعفرانیه شعبه هروی۰۲۱-۲۲۷۱۲۸۰۵zafaraniye.com
قالیشویی پاک مهر شعبه هرویدر حال بررسی…
قالیشویی سیاوش شعبه هرویدر حال بررسی…
قالیشویی گل ابریشم شعبه هرویدر حال بررسی…
قالیشویی الهیه شعبه هرویدر حال بررسی…
قالیشویی بانو شعبه هرویدر حال بررسی…
قالیشویی ادیب شعبه هرویدر حال بررسی…
قالیشویی سه سوت شعبه هرویدر حال بررسی…
قالیشویی محتشم شعبه هرویدر حال بررسی…
قالیشویی توحید شعبه هرویدر حال بررسی…
قالیشویی جشنواره شعبه هرویدر حال بررسی…
در حال بررسی دیگر قالیشویی ها نیز هستیم …

در صورتی که تمایل دارید اطلاعات قالیشویی خود را در جدول بالا درج نمایید، شماره تماس خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید و یا با شماره ۰۹۳۷۳۱۸۶۲۹۵ تماس حاصل نمایید.

"*" قسمتهای مورد نیاز را نشان می دهد

به طور کلی قالیشویی فرآیندی است که در آن قالی یا فرش‌ها به منظور تمیز کردن و بازسازی آنها، از طریق روش‌های خاص شسته و تمیز می‌شوند. در قالیشویی، از تجهیزات و مواد شوینده ویژه استفاده می‌شود تا قالی یا فرش را به طور کامل از آلودگی‌ها، لکه‌ها، گرد و غبار و سایر ذرات موجود در آن پاک کند. قالیشویی معمولاً توسط متخصصان و کارگران ماهر در کارگاه‌های قالیشویی انجام می‌شود. این کارگاه‌ها به تجهیزات و تکنولوژی‌های مدرن مجهز هستند تا فرآیند قالیشویی به صورت حرفه‌ای و کارآمد انجام شود.

برای آشنایی با قالیشویی خوب در تهران با سایت نظرخانه همراه باشید.

خدمات قالیشویی در هروی

قالیشویی هروی خدمات متنوع و باکیفیتی به شهروندان تهرانی ارائه می دهد. خدمات قالیشویی عموماً شامل موارد زیر می‌شود:

شستشو و تمیزکردن قالی و فرش

این شامل استفاده از مواد شوینده و تجهیزات خاص برای شستشوی عمیق و حذف آلودگی‌ها، گرد و غبار، لکه‌ها و باکتری‌ها از قالی یا فرش است.

تعمیر و بازسازی

در صورت وجود خراش، سوراخ، ترک، خرابی یا نقص دیگر در قالی، متخصصان قالیشویی می‌توانند اقدام به تعمیر و بازسازی قسمت‌های آسیب دیده نمایند. این شامل خیاطی، جایگزینی قطعات مفقود، بافت مجدد و ترمیم قالی است. خدمات رفوگری فرش علاوه بر قالیشویی در هروی، قالیشویی در شهران نیز این خدمات را با کیفیت و قیمت مناسب ارائه می دهند.

آبکشی و خشک کردن

پس از شستشو، قالی باید به طور کامل آبکشی شود تا مواد شوینده و آب مابین الیاف قالی برداشته شود. سپس قالی به طور صحیح خشک می‌شود تا جلوی رشد قارچ و بوی نامطبوع را بگیرد. این می‌تواند با استفاده از ماشین‌های خشک کننده، هوای گرم یا خشک کردن طبیعی در محیط‌های مناسب صورت بگیرد. علاوه بر قالیشویی هروی، قالیشویی های زیادی در تهران هستند که خدمات خشکشویی به روش صنعتی و با دستگاه انجام می دهند.

برای آشنایی با بهترین قالیشویی در بلوار فردوس کافی است آگهی های موجود در سایت نظرخانه را بررسی کنید.

رنگ برداری

در صورت نیاز، قالی یا فرش می‌تواند مجدداً رنگ‌آمیزی شود. این شامل بازگرداندن رنگ اصلی قالی، تغییر رنگ قالی به رنگ دیگر یا ترمیم نقاطی است که رنگ آنها خشک شده است. اگر ساکن غرب تهران هستید و نیاز به خدمات رنگ برداری فرش با کیفیت و قیمت مناسب دارید می توانید با مطالعه مقالات موجود در سایت نظرخانه با بهترین قالیشویی در غرب تهران آشنا شوید.

ضدعفونی و نگهداری

برخی از خدمات قالیشویی شامل استفاده از مواد ضدعفونی و ضد باکتری است تا قالی یا فرش پس از شستشو، به طور کامل تمیز و ضدعفونی شود. همچنین، ممکن است متخصصان قالیشویی به شما راهنمایی‌هایی در مورد نگهداری و حفظ قالی یا فرش بعد از شستشو ارائه کنند.

در هر صورت، خدمات قالیشویی ممکن است در هر منطقه و توسط هر کارگاه قالیشویی متفاوت باشد. برای مثال برای آشنایی با خدمات قالیشویی در شرق تهران می توانید آگهی های سایت نظرخانه را مطالعه کنید. همچنین برخی از مراکز قالیشویی ممکن است خدمات اضافی مانند تحویل و تحویل پرده، شستشوی مبلمان و خدمات پاکسازی دیگر را نیز ارائه کنند.

شستشوی فرش در قالیشویی هروی

قالیشویی در هروی خدمات شستشوی انواع فرش را نیز انجام می دهد. شما می توانید برای شستشوی فرش ماشینی، دستباف، ابریشم و گل ابریشم و …. با قالیشویی در هروی تماس بگیرید. همچنین اگر ساکن شمال تهران هستید برای آشنایی با بهترین قالیشویی های شمال تهران جهت شستشوی فرش ابریشم و دستباف می توانید آگهی های موجود در سایت را بررسی کنید.
در قالیشویی‌ها، شستشوی فرش ممکن است به دو روش ماشینی و دستی انجام شود. هر یک از این روش‌ها مزایا و محدودیت‌های خود را دارند. در ادامه به توضیح هر دو روش می‌پردازم:

خدمات شستشوی مکانیزه فرش در قالیشویی هروی
خدمات شستشوی مکانیزه قالیشویی در هروی

شستشوی مکانیزه در قالیشویی هروی

قالیشویی فرش دستباف و ماشینی به دو روش مکانیزه و دستی قابل انجام است. در روش شستشوی ماشینی، قالی یا فرش با استفاده از ماشین‌های خاص و اتوماتیک شستشو می‌شود. این ماشین‌ها دارای برس‌ها و فناوری‌های پیشرفته‌ای هستند که به وسیله آب و مواد شوینده، قالی را به طور عمیق تمیز می‌کنند. علاوه بر قالیشویی در هروی، خدمات شستشوی مکانیزه در قالیشویی جنت آباد نیز انجام می شود. مزایای شستشوی مکانیزه عبارتند از:

عملکرد سریعتر

فرآیند شستشوی ماشینی به طور خودکار و سریع انجام می‌شود و به دلیل استفاده از ماشین‌های پیشرفته، زمان مورد نیاز برای شستشو کاهش می‌یابد.

شستشوی عمیق

ماشین‌های قالیشویی دارای برس‌ها و ابزارهای خاصی هستند که به وسیله آب و مواد شوینده، به خوبی درون الیاف قالی نفوذ کرده و آلودگی‌ها را پاک می‌کنند.

کنترل آب ورودی

در روش ماشینی، میزان آب ورودی به قالی قابل کنترل است و می‌توان به صورت دقیق آب را به روی قالی ریخت تا از خیس شدن بیش از حد آن جلوگیری شود.
در شستشوی مکانیزه به دلیل وجود سنسورهای حساس، از آسیب به فرش جلوگیری می کند زیرا با برس های موجود با توجه به ضخامت فرش تنظیم می شود و فرایند شستشو را با بالاترین کیفیت به صورت یک دست و بدون ایجاد لک انجام می دهد. اگر ساکن غرب تهران هستید می توانید از بهترین قالیشویی های شهرک غرب خدمات شستشوی فرش را دریافت کنید.

محدودیت‌های شستشوی مکانیزه عبارتند از:
برخی قالی‌ها و فرش‌ها قابلیت شستشوی ماشینی را ندارند و نیاز به روش دستی دارند. این موارد معمولاً از قالی‌های بافت دستی یا قالی‌های آنتیک است.
در صورت استفاده نادرست از ماشین، ممکن است قالی آسیب ببیند، به ویژه اگر قالی نازک و ضعیف باشد یا درست خشک نشود.

با انتخاب قالیشویی مناسب می توانید بدون نگرانی از آسیب دیدگی بهترین خدمات را دریافت کنید. در سایت نظرخانه علاوه بر قالیشویی هروی، بهترین قالیشویی ولنجک نیز معرفی شده است.

شستشوی دستی فرش در قالیشویی هروی
خدمات شستشوی دستی فرش در قالیشویی هروی

شستشوی دستی در قالیشویی هروی

در روش شستشوی دستی، قالی یا فرش با استفاده از دست و تجهیزات دستی توسط کارگران ماهر شسته می‌شود. قالیشویی هروی و قالیشویی در دارآباد با داشتن نیروهای متخصص این خدمات را با کیفیت بالا برای شما انجام می‌دهند. مزایای شستشوی دستی عبارتند از:

حساسیت بیشتر

شستشوی دستی به توجه و دقت بیشتری نیاز دارد و برای قالی‌ها و فرش‌هایی با بافت دستی یا آنتیک، بسیار مناسب است.

کنترل دقیق‌تر

در شستشوی دستی، میزانجام شستشوی فرش به دو روش ماشینی و دستی در قالیشویی‌ها امکان‌پذیر است.

خدمات اعلاشویی در قالیشویی هروی

عملیات اعلاشویی در قالیشویی به تمیز کردن و روشن کردن سطح قالی یا فرش در مراحل پایانی شستشو اطلاق می‌شود. این فرآیند معمولاً پس از شستشوی قالی انجام می‌شود و هدف آن حذف آلودگی‌های موجود در سطح فرش و افزایش براقیت و زیبایی آن است. قالیشویی های زیادی در تهران هستند که خدمات اعلاشویی را انجام می دهند. در صورت نیاز به خدمات اعلاشویی می توانید با قالیشویی هروی و قالیشویی در فرمانیه تماس بگیرید.

در ادامه، به توضیح فرآیند اعلاشویی در قالیشویی می‌پردازم:

تمیز کردن سطح قالی

در ابتدا، سطح قالی با استفاده از ابزارهای مناسب و مواد شوینده مطابق با نوع قالی تمیز می‌شود. این مرحله شامل از بین بردن آلودگی‌های قابل مشاهده مانند لکه‌ها، گرد و غبار و سایر ذرات معلق است.

استفاده از مواد اعلاشویی

پس از تمیز کردن سطح قالی، مواد اعلاشویی به کار می‌رود. این مواد شامل محلول‌های خاصی هستند که برای روشن کردن و براق‌تر شدن سطح قالی استفاده می‌شوند. این محلول‌ها معمولاً شامل ترکیبات شیمیایی ملایم و مناسبی هستند که به سطح قالی ضربه نزنند و آن را آسیب نرسانند.

استفاده از ابزارهای اعلاشویی

معمولاً در قالیشویی‌ها از ابزارهای خاصی برای اعمال مواد اعلاشویی و تمیز کردن سطح قالی استفاده می‌شود. این ابزارها ممکن است شامل برس‌های نرم یا اسفنج‌های خاص باشند. با استفاده از این ابزارها، مواد اعلاشویی به سطح قالی اعمال شده و به طور دقیق تمیز کرده می‌شوند. برای آشنایی با بهترین قالیشویی الهیه جهت دریافت خدمات اعلاشویی می توانید آگهی های موجود در سایت نظرخانه را بررسی کنید.

آبکشی و خشک کردن

پس از استفاده از مواد اعلاشویی، سطح قالی با آب شسته می‌شود تا مواد اعلاشویی را از بین ببرد. سپس، فرش به طور کامل خشک می‌شود. این مرحله مهم است زیرا اگر قالی به درستی خشک نشود، ممکن است باعث رشد قارچ و تولید بوی نامطبوع شود.

برس زدن و آماده‌سازی قالی

در پایان، قالی با استفاده از برس‌های نرم و مناسب برس زده می‌شود تا الیاف آن به حالت ایده‌آل برگردد و براقیت ظاهری بهآن بدهد. در این مرحله، قالی آماده استفاده مجدد می‌شود.

مراقبت‌های بعدی:

  • پس از اعمال اعلاشویی، قالی باید به طور کامل خشک شود قبل از قرار دادن آن در محل استفاده. این کار می‌تواند با استفاده از تهویه مناسب و تهویه مصنوعی، هوای گرم و خشک کردن با استفاده از فن‌ها یا خشک‌کن‌ها انجام شود.
  • در صورت لزوم، می‌توانید از مواد ضد لکه و ضد آلودگی مخصوص قالی استفاده کنید تا قالی را در برابر لکه‌ها و آلودگی‌های آتی محافظت کنید.
  • در صورت داشتن لکه‌های سخت‌گیرانه و نیاز به تمیزی عمیق‌تر، ممکن است نیاز به تخصص و خدمات حرفه‌ای قالیشویی باشد. در این صورت، بهتر است با مراجعه به یک قالیشویی معتبر و مجهز تماس بگیرید.
    مهم است به قالی‌ها با مراقبت مناسب و استفاده از روش‌های صحیح اعلاشویی توجه کنید تا طول عمر آن‌ها افزایش یابد و زیبایی آن‌ها حفظ شود. همچنین، در صورت نیاز، بهتر است با تامین کننده قالی یا فروشنده محلی خود در مورد راهنمایی‌های خاص مراقبت از قالی صحبت کنید.

سایت نظرخانه ارائه دهنده انواع آگهی قالیشویی در تهران می باشد. این سایت با نقد و بررسی خدمات قالیشویی ها در مناطق مختلف به شما کمک می کند بتوانید بهترین قالیشویی برای منطقه خود انتخاب کنید. برای دریافت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق تماس با ما در ارتباط باشید.

آیا قالیشویی در هروی خدمات شستشوی تابلو فرش نیز انجام می دهد؟

بله، قالیشویی هروی علاوه بر شستشوی انواع فرش، خدمات شستشوی تابلو فرش هم انجام می دهد. همچنین اگر ساکن منطقه ستارخان هستید برای دریافت خدمات شستشوی تابلو فرش از بهترین قالیشویی در ستارخان آگهی های سایت نظرخانه را بررسی کنید.

آیا قالیشویی هروی خدمات شستشوی موکت انجام می دهد؟

بله، برای دریافت خدمات شستشوی موکت می توانید با قالیشویی در هروی تماس بگیرید. شستشوی موکت در سایر مناطق نیز توسط قالیشویی ها انجام می شود. برای مثال اگر ساکن منطقه صادقیه هستید می توانید از خدمات قالیشویی در صادقیه استفاده کنید.

4.7/5 - (3 امتیاز)

نوشته های مشابه

‫2 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

دکمه بازگشت به بالا