لیست بهترین قالیشویی های تهران

قالیشویی در دارآباد

بهترین قالیشویی در دارآباد

امروزه بر خلاف گذشته که شستشو فرش ها در منازل و به کمک نیروهای انسانی انجام می گرفت، در مراکز قالیشویی و توسط دستگاه های پیشرفته انجام می شود که مسلما به نیروی انسانی نیاز است اما نحوه کار کردن و زمانی که برای شستشو فرش ها نیاز است کاملا متفاوت است. شستشو فرش ها در مراکز قالیشویی مزیت های فراوانی دارد. همچنین مراکز قالیشویی علاوه بر خدمات شستشو که ارائه می دهند خدمات رفوگری را نیز انجام می دهند.

بهترین قالیشویی در دارآباد از نظر مردم

نام قالیشوییشماره قالیشوییسایت قالیشویی
قالیشویی زعفرانیه شعبه دارآباد۰۲۱-۲۲۰۵۶۳۳۷zafaraniye.com
قالیشویی دارآباد شعبه دارآباد۰۲۱-۲۶۱۰۰۸۸۶darabad.com
قالیشویی اصیل ایرانی شعبه دارآباد۰۲۱-۲۲۸۸۹۴۹۰asilirani.com
قالیشویی اقدسیه شعبه دارآباد۰۲۱-۲۲۵۶۳۰۹۰ghali-shoo.com
قالیشویی آریا غرب شعبه دارآباد۰۲۱-۲۶۱۲۶۲۰۳aryagharb.com
قالیشویی آبرنگ شعبه دارآباد۰۲۱-۲۲۷۸۲۹۷۷carpetabrang.ir
قالیشویی ونک شعبه دارآباد۰۲۱-۲۲۹۰۲۵۴۵vanakcarpet.com
قالیشویی محتشم شعبه دارآباددر حال بررسی…
قالیشویی گل ابریشم شعبه دارآباددر حال بررسی…
قالیشویی پاک مهر شعبه دارآباددر حال بررسی…
قالیشویی ملکه شعبه دارآباددر حال بررسی…
قالیشویی سه سوت شعبه دارآباددر حال بررسی…
قالیشویی جهان آرا شعبه دارآباددر حال بررسی…
قالیشویی آذین شعبه دارآباددر حال بررسی…
در حال بررسی دیگر قالیشویی ها نیز هستیم …

در صورتی که تمایل دارید اطلاعات قالیشویی خود را در جدول بالا درج نمایید، شماره تماس خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید و یا با شماره ۰۹۳۷۳۱۸۶۲۹۵ تماس حاصل نمایید.

"*" قسمتهای مورد نیاز را نشان می دهد

شستشوی فرش در قالیشویی دارآباد

قطعا شستشو فرش در مراکز قالیشویی تفاوت هایی نسبت به شستشو فرش در منزل دارد. مزیت های شستشو فرش در مرکز قالیشویی نسبت به منزل بسیار بیشتر است از این رو بیشتر افراد ترجیح می دهند شستشوی فرش های خود را به مراکز قالیشویی بسپارند. وب سایت نظرخانه به معرفی قالیشویی شمال ‌تهران می پردازد. در صورت نیاز به خدمات قالیشویی در شمال تهران با نظرخانه در ارتباط باشید.

حتما شما هم می دانید که در فصل های سرد سال و روزهای برفی یا بارانی امکان شستشو فرش ها وجود ندارد؛ اما لازم است بدانید این محدودیت برای شستن فرش ها در مراکز قالیشویی وجود ندارد و شما می توانید در هر زمانی فرش های خود را برای شستشو به مراکز قالیشویی بسپارید.

در مراکز فرش شویی تمامی فرش ها به یک روش شسته نمی شوند؛ بلکه تفاوت های در نوع شستشو، تعداد دفعات و … وجود دارد. به عنوان مثال شستشوی فرش های دستبافت از حساسیت بیشتری نسبت به فرش های ماشینی برخوردار است و نیازمند دقت و وسواس بیشتری است. شستشوی فرش ها به دو روش عادی و اعلاشویی انجام می شود که در ادامه به بررسی این موضوع و مزیت های هر روش می پردازیم. برای دریافت خدمات قالیشویی در غرب ‌تهران با وب سایت نظرخانه ارائه دهنده انواع آگهی قالیشویی در تمام مناطق تهران در ارتباط باشید.

خدمات قالیشویی در دارآباد
قالیشویی در دارآباد

روش های شستشو فرش در قالیشویی دارآباد

همان طور که گفته شد شستشو فرش ها به دو روش عادی و اعلاشویی صورت می گیرد.

  • روش اول یعنی شستشوی عادی شامل مرحله شستن با مواد شوینده و آبکشی و در نهایت خشک کردن است. مزیت این روش قیمت مناسب تر نسبت به روش اعلاشویی است و از طرفی مناسب فرش های است که زیاد کثیف نیستند.
  • روش دوم یعنی اعلاشویی فرش مناسب فرش های رنگ روشن و فرش هایی است که لکه های زیادی روی آن ها وجود دارد. در این روش ابتدا لکه یابی تخصصی انجام می شود و هر یک از لکه ها را توسط روش های مخصوص از بین می برند.

مزیت روش اعلاشویی به تعداد دفعات شستشوی آن است که در این روش فرش ها ۲ مرتبه شسته می شوند. همچنین در این روش از مواد شوینده با کیفیت تر و قوی تری نیز برای شستشو فرش ها استفاده می شود که این به سلامت تار و پود فرش ها نیز کمک می کند. بهترین قالیشویی تهران را در سایت نظرخانه پیدا کنید. وب سایت نظرخانه بهترین سایت معرفی انواع آگهی قالیشویی در تهران می باشد.

با توجه به مطالب گفته شده چنان چه فرش های شما مدت زمان زیادی است که شسته نشده است و یا لکه های زیادی روی آن است بهترین روش برای شستن آن ها روش اعلاشویی است. لازم به ذکر است هزینه شستشو فرش ها در روش اعلاشویی نسبت به روش عادی بیشتر است.

ویژگی های قالیشویی در دارآباد

اگر قصد شستشوی فرش های خود را دارید و قصد دارید به مرکز قالیشویی مراجعه کنید، بهتر است عجله نکنید و ویژگی های مرکز قالیشویی معتبر و قابل اعتماد را بدانید. در ادامه این مقاله به بررسی ویژگی های مراکز قالیشویی های معتبر در سطح شهر می پردازیم.

استفاده از مواد شوینده با کیفیت

یکی از اصلی ترین و مهم ترین عواملی که بر سلامت فرش ها تاثیر گذار است، مواد شوینده ها هستند. در صورتی که مواد شوینده از کیفیت قابل قبولی برخوردار نباشد؛ لکه ها به طور کامل از بین نمی روند و فرش ها دچار آسیب می شوند. بنابراین یکی از مهم ترین مشخصه های مراکز قالیشویی معتبر، استفاده از مواد شوینده قوی و با کیفیت است. نظرخانه به معرفی قالیشویی ‌خوب در ‌تهران می پردازد. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با مجموعه نظرخانه تماس بگیرید.

استفاده از دستگاه های پیشرفته

شستشو فرش ها در مراکز قالیشویی توسط دستگاه ها انجام می شود که بهتر است این دستگاه ها، به تار و پود فرش ها آسیب نرسانند و فرش ها را به درست ترین حالت ممکن شستشو دهند. مراکز قالیشویی معتبری همچون قالیشویی در دار آباد فرش ها را توسط جدیدترین و به روز ترین دستگاه شستشو می دهند.

خوش قول بودن پرسنل

می توان گفت مهم ترین وظیفه هر مرکز قالیشویی قابل اعتماد خوش قول بودن و مسئولیت پذیر بودن پرسنل آن است. زمان تحویل و بردن فرش ها باید طبق زمان بندی مشخص و گفته شده باشد و بهتر است فرش ها را در کوتاه ترین زمان ممکن به مشتریان تحویل بدهند.

موارد گفته شده همگی جز ویژگی های مراکز قالیشویی معتبر است که بهتر است هنگام سپردن فرش ها به مراکز قالیشویی این ویژگی ها را در نظر بگیرید. در ادامه ی مطلب قصد داریم در مورد دیگر خدمات ارائه شده توسط مراکز قالیشویی برای شما توضیح دهیم. جهت دریافت خدمات قالیشویی نیاوران با سایت نظرخانه ارائه دهنده انواع آگهی قالیشویی در تماس باشید.

خدمات قالیشویی دارآباد

آیا شما هم فکر می کنید در مراکز قالیشویی تنها شستشوی فرش ها و موکت ها صورت می گیرد؟ اگر پاسخ شما بله است باید بگوییم سخت در اشتباهید چرا که خدمات فراوانی در جهت ترمیم فرش ها انجام می شود که در ادامه این موارد را شرح می دهیم‌.

ویژگی های قالیشویی در دارآباد
ویژگی های قالیشویی در دارآباد

لکه برداری

لکه های سوختگی، جای لاک، رنگ و یا هر چیزی دیگری از اتفاقات ناخوشایندی است که ممکن است در اثر یک غفلت و یا یک اشتباه جزئی این آثار ناخوشایند روی فرش های شما ایجاد شود. برخی از لکه ها مانند جای سیگار را می توان با استفاده از روش های خانگی به راحتی از بین ببرید، اما در صورتی که لکه ها عمیق باشد، روش های خانگی دیگر پاسخگو نیست و برای رفع آن ها باید به مراکز قالیشویی مراجعه کنید. برای اطلاع از خدمات قالیشویی در الهیه با وب سایت نظرخانه ارائه دهنده انواع آگهی قالیشویی در ارتباط باشید.

رفع کوبیدگی

فرش ها در اثر فشار زیادی که روی یک ناحیه از آن ها ایجاد می شود، دچار کوبیدگی و فرو رفتگی می شوند که این تو رفتگی در صورتی که زود متوجه شوید، قابل رفع شدن است اما در صورتی که کوبیدگی فرش زیاد باشد تنها مراجعه به مراکز قالیشویی را به شما پیشنهاد می کنیم. قالیشویی پاسداران ارائه دهنده انواع خدمات قالیشویی و رفع کوبیدگی فرش می باشد. برای دریافت خدمات قالیشویی در پاسداران با وب سایت نظرخانه در ارتباط باشید.

ریشه بافی

اگر ریشه فرش های قدیمی شما از بین رفته و یا زیبایی اولیه خود را ندارد اصلا نگران نباشید چرا که در مراکز قالیشویی و توسط روش ریشه بافی می توانید این مشکل را به راحتی حل کنید.

روش های بسیاری دیگری هم مانند چرم دوزی وجود دارند که به زیبایی و افزایش سلامت فرش ها کمک می کنند. شما با مراجعه به سایت نظر خانه می توانید تمامی خدمات شستشو و رفوگری انواع فرش های دستبافت و ماشینی خود را به ما بسپارید. تمامی سفارشات شما از طریق سایت و به صورت غیر حضوری قابل انجام است. ضمنا قیمت های ارائه شده توسط مرکز ما بهترین و منصفانه ترین می باشد. قالیشویی ولنجک ارائه دهنده خدمات قالیشویی با قیمت مناسب و کیفیت بالا می باشد. برای دریافت شماره تماس و آدرس با نظرخانه همراه باشید.

قیمت قالیشویی دارآباد

قالیشویی در دارآباد ارائه دهنده انواع خدمات قالیشویی و رفوگری با قیمت مناسب در منطقه دارآباد می باشد. برای استعلام قیمت دقیق خدمات قالیشویی در دارآباد با مجموعه نظرخانه در ارتباط باشید.

بهترین قالیشویی در دارآباد کدام قالیشویی می باشد؟

وب سایت نظرخانه به معرفی بهترین قالیشویی در دارآباد می پردازد برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.

هزینه قالیشویی در دارآباد به چه صورت می باشد؟

برای اطلاع از هزینه خدمات قالیشویی در دارآباد با نظرخانه در تماس باشید.

4.7/5 - (4 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

دکمه بازگشت به بالا