لیست بهترین قالیشویی های تهران

قالیشویی الهیه

بهترین قالیشویی الهیه

شستشو اصولی و صحیح فرش‌ ها یکی از دغذغه های اصلی خانم ها است که قصد شستشوی فرش های خود را دارند. از طرفی با توجه به آپارتمان نشینی و دسترسی نداشتن افراد به حیاط و مکان مناسب برای شستشو فرش ها، اهمیت مراکز قالیشویی را افزایش می دهد. اما ویژگی های یک قالیشویی مناسب چیست؟ نحوه شستشو فرش ها در مراکز قالیشویی به چه صورت است؟ مزایای سپردن فرش ها به مراکز قالیشویی چیست؟ برای یافتن پاسخ تمامی سوالات گفته شده با ما همراه باشید.

بهترین قالیشویی در الهیه از نظر مردم

نام قالیشوییشماره قالیشوییسایت قالیشویی
قالیشویی ونک شعبه الهیه۰۲۱-۲۲۹۰۲۵۴۵vanakcarpet.com
قالیشویی دارآباد شعبه الهیه۰۲۱-۲۶۱۰۰۸۸۶darabad.com
قالیشویی زعفرانیه شعبه الهیه۰۲۱-۲۲۰۵۶۳۳۷zafaraniye.com
قالیشویی اصیل ایرانی شعبه الهیه۰۲۱-۲۲۸۸۹۰۷۷asilirani.com
قالیشویی اقدسیه شعبه الهیه۰۲۱-۲۲۵۶۳۰۹۰ghali-shoo.com
قالیشویی آبرنگ شعبه الهیه۰۲۱-۲۲۷۸۲۹۷۷carpetabrang.ir
قالیشویی آریا غرب شعبه الهیه۰۲۱-۲۶۱۲۶۲۰۳aryagharb.com
قالیشویی تهران جم شعبه الهیهدر حال بررسی…
قالیشویی الهیه شعبه الهیهدر حال بررسی…
قالیشویی توحید شعبه الهیهدر حال بررسی…
قالیشویی نوین شعبه الهیهدر حال بررسی…
قالیشویی گل ابریشم شعبه الهیهدر حال بررسی…
قالیشویی شهر زیبا شعبه الهیهدر حال بررسی…
قالیشویی گلبرگ شعبه الهیهدر حال بررسی…
در حال بررسی دیگر قالیشویی ها نیز هستیم …

در صورتی که تمایل دارید اطلاعات قالیشویی خود را در جدول بالا درج نمایید، شماره تماس خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید و یا با شماره ۰۹۳۷۳۱۸۶۲۹۵ تماس حاصل نمایید.

"*" قسمتهای مورد نیاز را نشان می دهد

مزایای شستشوی فرش در قالیشویی الهیه

شاید برایتان جالب باشد که بدانید شستشوی فرش ها توسط مراکز قالیشویی به چه صورت است و یا اینکه نحوه خشک کردن و شستشو آن ها به چه صورت است و چه تفاوت هایی با شستشو فرش در منزل وجود دارد؟ در ادامه به تمامی این موارد می پردازیم.

قبل از هر چیزی لازم است بگوییم قطعا شستشو فرش ها توسط مراکز قالیشویی فواید و مزایای بیشتری نسبت به شستشو فرش در منزل دارد، چرا که برای شستن فرش ها در منزل به مکان مناسبی نیاز است که علاوه بر پهن کردن و شستن فرش ها باید مکانی برای خشک کردن آن هم وجود داشته باشد. قالیشویی شمال ‌تهران یکی از بهترین قالیشویی های سایت نظرخانه می باشد. برای اطلاع از خدمات با نظرخانه در ارتباط باشید.

شستشو فرش در منزل علاوه بر مکان به زمان زیادی هم نیاز دارد، و این موضوع برای بسیاری از افراد مخصوصا خانم های شاغل و یا خانم هایی که بچه ی کوچک دارند بسیار اهمیت دارد چرا که این دسته از افراد معمولا دچار کمبود زمان هستند. شستشو فرش ها در فصل های سرد سال و خشک کردن آن دردسری عجیب دارد، به گونه ای که در برخی مواقع شستن فرش ها در بعضی از روزهای سال اصلا امکان پذیر نیست. حال تصور کنید فرش های شما دچار لکه های زیادی شده و باید حتما شسته شود؛ چاره ی کار سپردن فرش به مراکز قالیشویی است.

در مراکز قالیشویی شستن و خشک کردن فرش ها در محیط های مخصوص و سر پوشیده ای انجام می شود که شرایط آب و هوایی تاثیری روی فعالیت آن ها ندارد. همچنین لازم به ذکر است که در بسیاری از مراکز قالیشویی مرحله خشک کردن توسط دستگاه های پیشرفته انجام می شود. برای دریافت خدمات قالیشویی در غرب ‌تهران پیشنهاد می کنیم از وب سایت نظرخانه بهترین سایت معرفی آگهی های قالیشویی دیدن کنید.

پس از بررسی برخی از مزایای سپردن فرش به مراکز قالیشویی، حال نوبت به بیان دیگر خدمات قالیشویی ها است. شاید شما هم همانند بسیاری از افراد دیگر تصور کنید مراکز قالیشویی تنها وظیفه شستن فرش ها را دارند، اما این کاملا اشتباه است. با ما همراه باشید تا شما را از دیگر خدمات ویژه مراکز قالیشویی آگاه کنیم.

خدمات قالیشویی در الهیه

در مراکز قالیشویی معتبر و قابل اعتماد خدمات دیگری علاوه بر شستن فرش ها انجام می شوند که این عوامل را در ادامه مورد بررسی قرار می دهیم.

خدمات قالیشویی الهیه
خدمات قالیشویی الهیه

لکه برداری

لکه های روی فرش انواع متفاوتی دارند و روش رفع هر یک از این لکه ها متفاوت است. برخی از لکه ها به راحتی و با استفاده از روش های خانگی به سرعت رفع می شوند اما برخی از لکه ها باید توسط مراکز قالیشویی رفع شوند. به عنوان مثال لکه های سوختگی در صورتی که فرش را تا عمق کمی سوزانده باشند را می توان در منزل رفع کرد، اما اگر خیلی عمیق باشد باید به مراکز قالیشویی مراجعه کنید‌. در صورت نیاز به خدمات قالیشویی شرق ‌تهران با وب سایت نظرخانه در ارتباط باشید و از آگهی قالیشویی های شرق تهران دیدن فرمایید.

ترمیم فرش

یکی از مشکلات ناخوشایندی که ممکن است برای هر فرشی به وجود آید، پارگی فرش است و دلایل فراوانی برای آن وجود دارد. دلایلی همچون جابجایی غیر اصولی، برخورد با شی تیز و… همگی می تواند باعث پارگی فرش شما گردد که ظاهر ناخوشایندی را به فرش شما می دهد. اگر فرش شما هم دچار این مشکل شد می توانید به مراکز قالیشویی مراجعه کنید.

ریشه بافی

یکی از کارهایی که برای مراقبت از فرش ها انجام می شود ریشه  بافی فرش است که روش های متعددی هم برای انجام آن وجود دارد. ریشه بافی فرش ها را می توان هم برای افزایش زیبایی فرش و هم برای ترمیم ریشه های قدیمی استفاده کرد.

چرم دوزی

امروزه کف پوش منازل بیشتر سرامیک، پارکت و … است که این کف پوش ها باعث سر خوردن فرش می شوند. برای جلوگیری از سر خوردن و خرابی لبه های فرش، مراکز قالیشویی فرش ها را چرم دوزی می کنند. چرم دوزی روش های مختلفی دارد که با توجه به نوع فرش متغییر است. وب سایت نظرخانه به معرفی بهترین قالیشویی در تهران با مناسب ترین قیمت و بالاترین کیفیت می پردازد با ما همراه باشید.

ویژگی های قالیشویی الهیه

آیا شما هم قصد دارید فرش های خود را برای شستشو و یا انجام خدمات رفوگری به مراکز قالیشویی بسپارید؟ اگر قصد این کار را دارید و نمی دانید یک مرکز قالیشویی مورد اعتماد باید چه ویژگی هایی داشته باشد، بهتر است به مواردی که در ادامه بیان می کنیم دقت کنید.

زمان تحویل و پس دادن به موقع فرش

یکی از اصلی ترین وظایف و ویژگی های مراکز قالیشویی معتبر، خوش قول بودن در زمان تحویل و پس دادن فرش ها پس از شستشو است که حتما باید به آن دقت کنید.

شستشو اصولی فرش ها

روش های متعددی برای شستشو فرش ها در مراکز قالیشویی وجود دارد که بهتر است به تار و پود فرش ها آسیبی نرسد و سلامت فرش ها حفظ شود. همچنین استفاده از دستگاه های پیشرفته هنگام شستشو از اهمیت بالایی برخوردار است.

استفاده از مواد شوینده با کیفیت

مواد شوینده از مهم ترین عواملی است که روی تمیزی و سلامت فرش اثر گذار است. در صورتی که مراکز قالیشویی از مواد شوینده بی کیفیت استفاده کنند، لکه های فرش کامل از بین نمی رود و به تار و پود و زیبایی فرش نیز آسیب می رسد. جهت اطلاع از خدمات قالیشویی ‌خوب ‌تهران با نظرخانه بهترین سایت معرفی آگهی های قالیشویی در تهران در ارتباط باشید.

ارائه رسید و فاکتور کتبی

مراکز قالیشویی ملزم به ارائه فاکتورهای کتبی به مشتریان هستند که باید روی فاکتور مشخصات دقیق از محل مرکز قالیشویی، قیمت، اطلاعات تماس و … روی آن باشد.

قیمت قالیشویی در الهیه
قیمت قالیشویی در الهیه

قیمت قالیشویی در الهیه

به طور قطعی نمی توان گفت قیمت شستشو فرش در تمامی مراکز قالیشویی یکسان و ثابت است؛ بلکه تحت تاثیر عوامل متعدد فراوانی قرار دارد که در ادامه این موارد را نام می بریم.

  • نوع فرش
  • نحوه شستشو
  • تعداد فرش
  • متراژ فرش
  • مرکز قالیشویی انتخابی

در میان عوامل تاثیر گذار بر قیمت فرش، انتخاب مرکز قالیشویی از دیگر موارد مهم تر و با اهمیت تر است. شما عزیزان چنان چه قصد شستشو و یا خدمات رفوگری فرش های خود را دارید می توانید به سایت رسمی ما یعنی سایت نظرخانه سری بزنید و پس از اطلاع از قیمت های ما سفارشات شستشو خود را ثبت نمایید. برای اطلاع از لیست قالیشویی در نیاوران با مجموعه نظرخانه در ارتباط باشید. نظرخانه به معرفی انواع قالیشویی در مناطق مختلف تهران می پردازد.

بهترین قالیشویی الهیه کدام قالیشویی می باشد؟

وب سایت نظرخانه به معرفی قالیشویی الهیه با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت می پردازد. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

قیمت قالیشویی در الهیه به چه صورت می باشد؟

برای اطلاع از قیمت قالیشویی در الهیه با وب سایت نظرخانه ارائه دهنده انواع آگهی قالیشویی در ارتباط باشید.

5/5 - (5 امتیاز)

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

دکمه بازگشت به بالا