لیست بهترین قالیشویی های تهران

قالیشویی فرمانیه

بهترین قالیشویی فرمانیه

موضوعی که در این مطلب قصد داریم به آن بپردازیم، قالیشویی در فرمانیه است. لطفا تا انتهای مطلب ما را همراهی کنید.

بهترین قالیشویی در فرمانیه از نظر مردم

نام قالیشوییشماره قالیشوییسایت قالیشویی
قالیشویی اقدسیه شعبه فرمانیه۰۲۱-۲۲۸۱۵۶۷۲ghali-shoo.com
قالیشویی اصیل ایرانی شعبه فرمانیه۰۲۱-۲۲۸۸۹۰۷۷asilirani.com
قالیشویی ونک شعبه فرمانیه۰۲۱-۲۲۹۰۲۵۴۵vanakcarpet.com
قالیشویی دارآباد شعبه فرمانیه۰۲۱-۲۶۱۰۰۸۸۶darabad.com
قالیشویی زعفرانیه شعبه فرمانیه۰۲۱-۲۲۰۵۶۳۳۷zafaraniye.com
قالیشویی آبرنگ شعبه فرمانیه۰۲۱-۲۲۷۸۲۹۷۷carpetabrang.ir
قالیشویی آریا غرب شعبه فرمانیه۰۲۱-۲۲۸۷۱۹۰۷aryagharb.com
قالیشویی کوروش شعبه فرمانیهدر حال بررسی…
قالیشویی جهان آرا شعبه فرمانیهدر حال بررسی…
قالیشویی توحید شعبه فرمانیهدر حال بررسی…
قالیشویی ستاره فرمانیه شعبه فرمانیهدر حال بررسی…
قالیشویی گل ابریشم شعبه فرمانیهدر حال بررسی…
قالیشویی پاک مهر شعبه فرمانیهدر حال بررسی…
قالیشویی بنفشه شعبه فرمانیهدر حال بررسی…
در حال بررسی دیگر قالیشویی ها نیز هستیم …

در صورتی که تمایل دارید اطلاعات قالیشویی خود را در جدول بالا درج نمایید، شماره تماس خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید و یا با شماره ۰۹۳۷۳۱۸۶۲۹۵ تماس حاصل نمایید.

"*" قسمتهای مورد نیاز را نشان می دهد

شستشوی فرش در قالیشویی فرمانیه

همانطور که می‌دانید فرش از جمله وسایلی در منزل است که ارتباط مستقیمی با افراد خانواده دارد. خصوصاً خانواده‌هایی که رفت و آمد زیادی داشته و کودکان خردسال دارند، باید به تمیزی و نظافت فرش‌های خود اهمیت زیادی دهند؛ زیرا فرش‌ها پتانسیل جذب آلودگی را دارند و این آلودگی را می‌توانند به محیط انتقال دهند.

در نتیجه در صورت عدم پاکیزگی سبب بروز آلرژی‌های پوستی برای افراد و ایجاد احساس بد در فضای خانه می‌شوند. از این رو شستشوی اصولی فرش‌ها سبب تمیزی و افزایش طول عمر آن‌ها می‌شود و معمولاً انجام این کار در خانه چندان میسر نیست؛ زیرا علاوه بر مصرف انرژی و هزینه ممکن است نتیجه دلخواه حاصل نگردد و به علت عدم شستشوی اصولی و با قاعده، به بافت فرش آسیب زده شود. در چنین شرایطی بهتر است از مراکز و موسسات قالیشویی کمک گرفت. وب سایت نظرخانه به معرفی انواع قالیشویی در ولنجک می پردازد. برای اطلاع از خدمات قالیشویی در ولنجک با نظرخانه در ارتباط باشید.

مراکز قالیشویی‌های زیادی در شهر تهران و شهرستان‌های کشور در حال فعالیت هستند که می‌توانید به آن‌ها مراجعه نمایید. اما در رابطه با کیفیت کار این مراکز، باید از قبل تحقیق کنید. ما امروز می‌خواهیم در رابطه با خدمات و ویژگی‌های مراکز قالیشویی در فرمانیه، اطلاعاتی را به شما ارائه دهیم که می‌توانند در انتخاب یک مرکز معتبر شما را یاری دهند.

ویژگی‌های قالیشویی فرمانیه

این مرکز با به کارگیری پرسنل متخصص در ۲۴ ساعت شبانه روز، آمادگی خدمت رسانی به شما شهروندان عزیز را دارد. ضمنا در مرکز قالیشویی فرمانیه، از آب چاه برای شستشوی فرش‌ها استفاده شده که علاوه بر رعایت موازین شرعی، سبب پاکیزه‌تر شدن هرچه بیشتر فرش‌ها می‌شود. کارشناسان متخصص قالیشویی فرمانیه قبل از فرایند شستشوی فرش به دقت الیاف آن را بررسی نموده و از مناسب‌ترین و مرغوب‌ترین شوینده‌ها استفاده می‌کنند.

همانطور که می‌دانید، شستشوی فرش‌های ماشینی و دستباف با یکدیگر تفاوت دارد و اینکه برای چه فرشی از چه شوینده‌ای استفاده شود، برعهده کارشناسان متخصصین مرکز است. یکی دیگر از خصوصیات بارز مرکز قالیشویی در فرمانیه، استاندارد بودن تجهیزات و دستگاه‌های قالیشویی است. این تجهیزات که متناسب با تکنولوژی روز هستند، علاوه بر اینکه فرش‌های شما را تمیز می‌کنند، هیچ آسیبی به بافت آن وارد نمی‌سازند. برای درج آگهی قالیشویی در دارآباد با مجموعه نظرخانه در ارتباط باشید و آگهی قالیشویی خود را در این سایت ثبت نمایید.

خدمات قالیشویی در فرمانیه

در این قسمت به برخی از خدمات ارائه شده توسط مرکز قالیشویی در فرمانیه اشاره می‌کنیم:

خدمات قالیشویی فرمانیه
خدمات قالیشویی فرمانیه

کارکنان متخصص و متعهد

در این مرکز کارکنان بسیار با وجدان و با اخلاق هستند و استادکاران قالیشویی نیز با نهایت دقت کارها را انجام می‌دهند و هدف نهایی همه کارکنان مرکز قالیشویی در فرمانیه، کسب رضایت مشتریان گرامی است.

تحویل به موقع

در مرکز قالیشویی در فرمانیه شما این امکان را دارید که با صرف کم‌ترین میزان زمان، فرش‌های خود را شسته شده تحویل بگیرید؛ زیرا پروسه شستشوی فرش‌های شما از زمان تحویل تا زمان دریافت، نهایتاً ۴۸ ساعت طول می‌کشد. مجموعه نظرخانه دارای انواع آگهی قالیشویی در الهیه می باشد. برای مشاهده ی آگهی های قالیشویی پیشنهاد می کنیم از سایت نظرخانه دیدن نمایید.

استفاده از درجه یک ترین مواد شوینده

ممکن است شما هم گاهی با این مورد برخورد کرده باشید که بعضی از موسسات قالیشویی جهت درخشان‌تر شدن هر چه بیشتر فرش‌ها از مواد خاصی استفاده می‌کنند؛ چنین موادی صرفاً یک درخشندگی مقطعی به وجود آورده اما به بافت فرش آسیب می‌زنند. در مرکز قالیشویی صادقیه طبق نظر کارشناسان و متخصصان کنترل کیفیت از بهترین و مرغوب‌ترین مواد شوینده استفاده شده به گونه‌ای که هیچ صدمه‌ای به بافت فرش وارد نشود.

مقرون به صرفه بودن

اساساً تمام موسسات قالیشویی در مصرف آب زمان و هزینه صرفه جویی می‌کنند. در مرکز قالیشویی در فرمانیه میزان این صرفه جویی بیشتر هم هست. این مرکز زیر نظر اتحادیه قالیشویان بوده و نرخ‌های آن متناسب و هماهنگ با نرخ‌های مصوب توسط اتحادیه است؛ لذا هیچ گونه مبلغ اضافی از شما عزیزان دریافت نمی‌شود. نظرخانه بهترین سایت برای معرفی آگهی های قالیشویی در نیاوران می باشد. برای دریافت خدمات قالیشویی در نیاوران با ما در ارتباط باشید.

قیمت قالیشویی در فرمانیه

طبیعتاً یکی از حقوق مشتریان اطلاع دقیق از میزان هزینه‌هایی است که قرار است بابت خدمت ارائه شده پرداخت کند. از این رو ممکن است این سوال برای شما پیش آمده باشد که مراکز قالیشویی در فرمانیه برای شستشوی فرش‌ها چه مقدار هزینه را از شما می‌گیرند. در پاسخ به این سوال باید بگویم که جهت آگاهی یافتن از هزینه دقیق باید با مراکز قالیشویی در فرمانیه تماس حاصل فرمایید و مشخصات کامل فرش‌های خود را عنوان نمایید. سپس کارشناس مربوطه مقدار دقیق هزینه را به شما اعلام خواهد کرد.

تعداد و جنس فرش‌ها در میزان هزینه تاثیرگذار است؛ به عنوان مثال، ممکن است هزینه شستشوی فرش‌های دستبافت و ابریشم از هزینه شستشوی فرش‌های ماشینی مقداری گران‌تر باشد. پس با تماس با مرکز قالیشویی می‌توانید از مقدار دقیق هزینه مطلع شوید و در صورت تمایل سفارش خود را قطعی کنید.

اما ما این اطمینان را به شما می‌دهیم که مرکز قالیشویی در فرمانیه با قیمت‌های کاملا منصفانه و معقول خدمات خود را ارائه می‌دهد. چرا که شعار محقق شده این مرکز رضایت مشتری است و مدیران این مجموعه همه تدابیر را جهت رفاه حال مشتریان اندیشیده‌اند. جهت انجام خدمات قالیشویی ‌فرش ‌دستباف با نظرخانه بزرگ ترین سایت آگهی های قالیشویی در ارتباط باشید و از سایت دیدن فرمایید.

ویژگی های قالیشویی فرمانیه
قالیشویی در فرمانیه

قالیشویی فرمانیه

فرمانیه با چند دهه سابقه و کار و فعالیت مفید در زمره خوشنام‌ترین و معتبرترین مراکز قالیشویی است که علاوه بر شستشوی فرش‌های ماشینی و دستبافت کار شستشوی مبل‌های منزل شما را به شکل تخصصی انجام می‌دهد و شما می‌توانید شستشوی موکت‌ها، انواع پرده‌ها، پتوها، چادر اتومبیل و… را نیز به این مرکز مطمئن بسپارید.

برای اطلاع از لیست آگهی های بهترین قالیشویی تهران با مجموعه نظرخانه در ارتباط باشید و از دسته بندی سایت نظرخانه آگهی مورد نظر منطقه خود را پیدا کنید. پرسنل متعهد این مجموعه به نحو احسن کار خود را انجام می‌دهند و برای اطمینان خاطر شما مشتریان گرامی کارشناسان کنترل کیفیت نیز در هر مرحله فرش‌ها را بررسی کرده تا فرایند شستشوی آن‌ها مطابق با استانداردهای موجود انجام شده باشد.

در نتیجه ما این اطمینان را به شما می‌دهیم که اگر فقط یکبار از خدمات مراکز قالیشویی در فرمانیه استفاده کنید، تبدیل به مشتری دائمی این موسسه می‌شوید و این مرکز را به سایر دوستان و آشنایان خود معرفی می‌کنید. از این که تا انتهای مطلب همراه ما بودید، از شما متشکریم. قالیشویی شمال ‌تهران دارای آگهی در سایت نظرخانه می باشد. برای اطلاع از خدمات و قیمت ها با نظرخانه همراه باشید.

  • آیا امکان تحویل فرش در جای دیگری وجود دارد؟ بله شما می‌توانید هنگام ثبت سفارش دان آدرس دیگری را برای تحویل گرفتن فرش‌ها به مرکز قالیشویی بدهید.
  • اگر در رابطه با نحوه خدمت رسانی مرکز قالیشویی فرمانیه سوال داشتیم باید چه کار کنیم؟ در این صورت شما می‌توانید با موسسه تماس حاصل فرمایید کارشناسان مربوطه پاسخگوی همه سوالات شما عزیزان هستند.

خدمات قالیشویی در فرمانیه در کدام مناطق تهران ارائه می‌شود؟

خدمات قالیشویی در فرمانیه در همه محله‌های تهران ارائه شده و شما در هر منطقه‌ای که هستید می‌توانید با این مرکز تماس حاصل کرده و سفارش خود را ثبت نمایید.

قیمت قالیشویی در فرمانیه به چه صورت می باشد؟

شما می‌توانید برای اطلاع از هزینه قالیشویی فرمانیه با نظرخانه تماس در ارتباط باشید. کارشناسان مربوطه پاسخگوی همه سوالات شما عزیزان هستند.

5/5 - (3 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

دکمه بازگشت به بالا