لیست بهترین قالیشویی های تهران

قالیشویی جردن

خدمات قالیشویی جردن

یکی از وسیله های خانه که تمیزی آن بسیار به چشم می آید فرش است از همان قدیم هم از مهم ترین دغدغه ی زنان ایرانی شستشوی فرش ها بود البته در آن زمان شستشوی فرش ها به صورت دستی انجام می شد خشک شدن فرش هم در زیر خورشید و به طور کاملا طبیعی انجام می گرفت الان حتی خشک شدن فرش هم توسط دستگاه ها انجام می شود.

در زمان های قدیم نزدیک عید که می شد همه ی زنان محل به شستشوی فرش ها می پرداختند و سپس با پهن کردن آن بر روی بام ها، به گونه ای کوچه ها را با فرش های رنگاورنگ تزیین می کرد واقعا شستن فرش ها بسیار سخت بود به خصوص وقتی که خیس می شد آن وقت انگار یک کوه بودند نه فرش. اما اکنون کمتر کسی پیدا می شود که خودش قالی هایش را بشوید و تمام آن کارهایی که در قدیم انجام می شد به گرفتن یک رسید از مسئول حمل و نقل قالی تبدیل شده است.

بهترین قالیشویی در جردن از نظر مردم

نام قالیشوییشماره قالیشوییسایت قالیشویی
قالیشویی زعفرانیه شعبه جردن۰۲۱-۲۲۰۵۶۳۳۷zafaraniye.com
قالیشویی ونک شعبه جردن۰۲۱-۲۲۹۰۲۵۴۵vanakcarpet.com
قالیشویی اصیل ایرانی شعبه جردن۰۲۱-۲۶۳۱۳۷۲۲asilirani.com
قالیشویی آریا غرب شعبه جردن۰۲۱-۲۶۱۲۶۲۰۳aryagharb.com
قالیشویی آبرنگ شعبه جردن۰۲۱-۲۲۷۸۲۹۷۷carpetabrang.ir
قالیشویی اقدسیه شعبه جردن۰۲۱-۲۲۵۶۳۰۹۰ghali-shoo.com
قالیشویی دارآباد شعبه جردن۰۲۱-۲۶۱۰۰۸۸۶darabad.com
قالیشویی بنفشه شعبه جردندر حال بررسی…
قالیشویی توحید شعبه جردندر حال بررسی…
قالیشویی پاک مهر شعبه جردندر حال بررسی…
قالیشویی گل ابریشم شعبه جردندر حال بررسی…
قالیشویی آذین شعبه جردندر حال بررسی…
قالیشویی کسری شعبه جردندر حال بررسی…
قالیشویی بیستون شعبه جردندر حال بررسی…
در حال بررسی دیگر قالیشویی ها نیز هستیم …

در صورتی که تمایل دارید اطلاعات قالیشویی خود را در جدول بالا درج نمایید، شماره تماس خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید و یا با شماره ۰۹۳۷۳۱۸۶۲۹۵ تماس حاصل نمایید.

"*" قسمتهای مورد نیاز را نشان می دهد

درست است که دیگر مانند قدیم آن همه زحمت نمی کشیم اما همیشه پیدا کردن یک قالیشویی خوب و مورد اعتماد که به فرش هایمان آسیبی وارد نکند برایمان مشکل است ما در این صفحه از سایت نظرخانه به بررسی ویژگی های یک قالیشویی خوب می پردازیم تا شما عزیزان بهترین انتخاب را داشته باشید با ما همراه باشید. قالیشویی ولنجک از بهترین قالیشویی های منطقه ولنجک تهران می باشد و در سایت نظرخانه دارای آگهی می باشد. برای دریافت خدمات قالیشویی در ولنجک با وب سایت نظرخانه در ارتباط باشید.

روش های تمیز کردن فرش در قالیشویی جردن

در صورتی که چیزی بر روی فرش هایتان ریخته شد سریعا تا لکه نشده است آن را با یک پارچه ی خیس تمیز کنید طوری که جای آن بر روی فرش نماند. به هیچ وجه از نوشابه، سفید کننده ها، آب گاز دار و. .. برای پاک کردن لکه بر روی فرش استفاده نکنید چرا اینگونه مواد به تاروپود فرش آسیب می زنند. برای گرد گیری فرش نیز از جاروبرقی هایی با مکش کم استفاده کنید.

در اینجا هم توجه داشته باشید که مکش های قوی و یا ضربه زدن به فرش توسط چوب یا هر چیز دیگر سبب شکستگی یا خراب شدن بافت فرش می شود. در هر صورت زیاد به شستن فرش ها علاقه نشان ندهید زیرا شستشوی زیاد قالی از طول عمر و زیبایی آن می کاهد. برای دریافت خدمات قالیشویی ‌فرش ‌دستباف با وب سایت نظرخانه در ارتباط باشید. وب سایت نظرخانه ارائه دهنده انواع آگهی قالیشویی فرش دستباف می باشد.

خدمات قالیشویی جردن
خدمات قالیشویی جردن

اما اگر فرش هایتان به قدری لکه دار و کثیف بودند که جز شستشو راه دیگری نداشتید توصیه ی ما همان روش قدیمی است فرش هایتان را در جایی پهن کنید و سپس به شستشوی آن با شوینده ای مخصوص بپردازید. در صورتی که توانایی یا وقت این کار را ندارید فرش هایتان را به یک قالیشویی که مورد تایید اتحادیه ی صنف قالیشویی ها باشد بسپارید تا با بهترین دستگاه ها و روش ها به شستشوی فرشتان بپردازند. برای دریافت خدمات قالیشویی شمال ‌تهران با وب سایت نظرخانه در ارتباط باشید. وب سایت نظرخانه ارائه دهنده انواع آگهی قالیشویی در شمال تهران می باشد.

ویژگی های قالیشویی جردن

یکی از مهم ترین ویژگی های یک قالیشویی داشتن خدمات حمل و نقل می باشد نمی توان انتظار داشت که مشتری خودش فرش ها را به قالیشویی ببرد و پس از شستشو بازگرداند بنابراین خدمات حمل و نقل توسط افراد با تجربه و کاربلد برای یک قالیشویی خوب الزامی است. از دیگر ویژگی های یک قالیشویی مورد اعتماد داشتن تجهیزات و دستگاه کاملا سالم و پیشرفته است تا احتمال آسیب به فرش به حداقل ممکن برسد.

در یک قالیشویی خوب و مجهز، افراد کارشناس برای تعیین چگونگی روش شستشوی هر فرش وجود دارد چرا که شستن دسباف با ماشینی فرق می کند و نباید به همان روش که فرش های ماشینی شسته می شوند، فرش های دستباف هم شسته شوند زیرا دستباف ها دارای تاروپود حساس و رنگ دهی هستند پس باید با دقت و دستگاه های خوب شسته شوند. همچنین این کارشناس ها با توجه به جنس و تاروپود فرش، نوع شوینده ی مخصوص آن را انتخاب می کنند.

خدمات کامل یکی دیگر از ویژگی های یک قالیشویی بی نظیر است تا مشتری مجبور نشود بخاطر محدودیت، فرش هایش را به جای دیگری ببرد. انجام خدماتی همچون رفوگری، تثبیت رنگ، ریشه کشی و. .. سبب می شود قالیشویی مورد تایید بسیاری از افراد قرار بگیرد. وب سایت نظرخانه بهترین قالیشویی تهران را به شما مشتریان گرامی معرفی می کند. برای دریافت خدمات بهترین قالیشویی در تهران با وب سایت نظرخانه در ارتباط باشید.

هزینه ی شستن فرش در قالیشویی جردن

اتحادیه صنف قالیشویی هر شش ماه یک بار قیمت شستشوی هر متر مربع را تغییر می دهد و تمامی قالیشویی های مجاز باید آن را رعایت کنند. بنابراین شستن هر گونه فرش، موکت، تابلو فرش و. .. به توجه به اندازه ی آن، قیمت شستشواش محاسبه می شود. در برخی موارد قالیشویی با مشتری به صورت توافقی قرارداد می کند به عنوان مثال شما فرش گران قیمت و با ارزش دارید و می خواهید با بهترین شوینده ها و پیشرفته ترین دستگاه ها به شستشوی آن بپردازند در این صورت باید هزینه ی بیشتری به قالیشویی بدهید.

یا مثلا فرش شما پاره و آسیب دیده است که علاوه بر شستشو به خدمات دیگری نیاز دارد مانند رفوگری، ریشه کشی و. .. در این موارد هم پول شستشو بیشتر می شود. همچنین درقالیشویی ها شستشوی فرش ها با دست معمولا کمتر از دستگاه های پیشرفته هزینه لازم دارد. انتخاب پودر یا شامپویی که با آن فرش ها شسته شوند و جنس فرش از عواملی هستند که در هزینه ی شستشو تاثیر گذار هستند.

قالیشویی در غرب ‌تهران دارای آگهی در وب سایت نظرخانه می باشد. در صورت نیاز به خدمات قالیشویی در غرب تهران با وب سایت نظرخانه در ارتباط باشید. 4 روش اصولی برای نگهداری از ریشه فرش از مقالات مفید و کاربردی وب سایت نظرخانه می باشد که توصیه می کنیم آن را مطالعه کنید.

هزینه قالیشویی جردن
هزینه قالیشویی جردن

قالیشویی جردن

در این قالیشویی ها با دستگاه های تمام اتوماتیک و پیشرفته به شستسو و خشک کردن هر گونه فرش، تابلوفرش و. .. با نازل ترین قیمت ها می پردازد. لازم به ذکر است که در این قالیشویی هیچ گونه آسیب به بافت فرش یا رنگ رفتگی اتفاق نمی افتد پس با خیال راحت فرش هایتان را با سپردن به این قالیشویی مثل روز اول در آورید. برای دریافت خدمات قالیشویی ‌خوب در ‌تهران با وب سایت نظرخانه در تماس باشید. وب سایت نظرخانه به معرفی قالیشویی خوب در تهران می پردازد.

در این قالیشویی ها، تمام خدمات از جمله رفوگری، ریشه زنی ترمیم فرش و بسیاری از خدمات دیگر انجام می شود. همچنین سابقه ی بالا و تجربه ی زیاد این قالیشویی ها سبب شده است که جز بهترین های لیست های اتحادیه ی قالیشویی قرار بگیرند.

قالیشویی جردن چه ویژگی هایی دارد؟

برای اطلاع از ویژگی های قالیشویی جردن پیشنهاد می کنیم تا انتهای این مقاله از نظرخانه با ما همراه باشید.

هزینه ی شستن فرش در قالیشویی جردن چگونه می باشد؟

در صورت نیاز به اطلاع از قیمت خدمات قالیشویی در جردن پیشنهاد می کنیم این مقاله را مطالعه کنید و در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

‫2 دیدگاه ها

  1. از طریق سایت نظرخانه توانستم یک قالیشویی قیمت مناسب برای منطقه جردن پیدا کنم. ممنون برای معرفی قالیشویی. از نظر قیمت و کیفیت خدمات راضی بودم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

دکمه بازگشت به بالا