لیست بهترین قالیشویی های تهران

قالیشویی لویزان

آخرین بروزرسانی در 8 اسفند 1402

بهترین قالیشویی در لویزان

قالیشویی لویزان با استفاده از دستگاه‌های پیشرفته و نیروی متخصص، خدمات شستشوی فرش را با کیفیت مطلوب به مشتریان خود ارائه می‌دهد. خدمات قالیشویی در تمامی مناطق تهران انجام می‌شود. برای آشنایی با قالیشویی های تهران می توانید آگهی های سایت نظرخانه را بررسی کنید. بسیاری از قالیشویی‌ها خدمات شستشوی فرش، ماشینی و دستبافت، موکت و قالی، قالیشویی در محل، خشکشویی و اعلاشویی، مبلشویی را ارائه می‌دهند. هزینه قالیشویی در تهران و سایر شهرهای ایران، متناسب با قیمت اتحادیه تعیین می‌شود و با توجه به درجه‌بندی خدمات و همچنین نوع فرش متفاوت است.
برای اطلاعات بیشتر و انتخاب بهترین قالیشویی در منطقه مورد نظر، می‌توانید با سایت نظرخانه همراه باشید.

بهترین قالیشویی در لویزان از نظر مردم

نام قالیشوییشماره قالیشوییسایت قالیشویی
قالیشویی اقدسیه شعبه لویزان۰۲۱-۲۲۵۶۳۰۹۰ghali-shoo.com
قالیشویی اصیل ایرانی شعبه لویزان۰۲۱-۲۲۸۸۹۴۹۰asilirani.com
قالیشویی ونک شعبه لویزان۰۲۱-۲۲۹۰۲۵۴۵vanakcarpet.com
قالیشویی زعفرانیه شعبه لویزان۰۲۱-۲۲۰۵۶۳۳۷zafaraniye.com
قالیشویی آبرنگ شعبه لویزان۰۲۱-۲۲۷۸۲۹۷۷carpetabrang.ir
قالیشویی آریا غرب شعبه لویزان۰۲۱-۲۶۱۲۶۲۰۳aryagharb.com
قالیشویی دارآباد شعبه لویزان۰۲۱-۲۶۱۰۰۸۸۶darabad.com
قالیشویی محتشم شعبه لویزاندر حال بررسی…
قالیشویی توحید شعبه لویزاندر حال بررسی…
قالیشویی پاک مهر شعبه لویزاندر حال بررسی…
قالیشویی نوین شعبه لویزاندر حال بررسی…
قالیشویی اصل تهران شعبه لویزاندر حال بررسی…
قالیشویی گلبرگ شعبه لویزاندر حال بررسی…
قالیشویی ادیب شعبه لویزاندر حال بررسی…
در حال بررسی دیگر قالیشویی ها نیز هستیم …

در صورتی که تمایل دارید اطلاعات قالیشویی خود را در جدول بالا درج نمایید، شماره تماس خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید و یا با شماره ۰۹۳۷۳۱۸۶۲۹۵ تماس حاصل نمایید.

"*" قسمتهای مورد نیاز را نشان می دهد

خدمات قالیشویی در لویزان

قالیشویی لویزان خدمات متنوعی جهت شستشوی انواع فرش ماشینی و دستباف، مبلشویی، شستشوی موکت ارائه می دهد. همچنین به منظور ایجاد رفاه مشتریان خود خدمات قالیشویی و مبل شویی در محل نیز انجام می شود. همچنین علاوه بر منطقه لویزان، قالیشویی در هروی نیز خدمات شستشو در محل انجام می دهد.

بهترین قالیشویی در لویزان
خدمات شستشو در بهترین قالیشویی در لویزان

شستشوی ارزان در قالیشویی لویزان

قالیشویی در محل امکان‌پذیر است. این روش می‌تواند برای شما مزایایی مانند راحتی و صرفه‌جویی در زمان و هزینه داشته باشد. برخی از قالیشویی‌ها قالیشویی در لویزان این خدمت را ارائه می‌دهند و فرش‌ها را در محل شستشو می‌دهند. شما می توانید برای آشنایی با قالیشویی های شمال تهران آگهی های موجود در سایت نظرخانه را بررسی کنید.

به طور کلی، قالیشویی‌ها با استفاده از دستگاه‌ها و متدهای خاص، فرش‌ها را به صورت حرفه‌ای شستشو می‌دهند و سلامت آنها را تضمین می‌کنند. انتخاب قالیشویی معتبر و با تجربه می‌تواند به حفظ و بهبود کیفیت فرش شما کمک کند.

مزایای شستشوی قالی در محل

مزایای قالیشویی در محل شامل موارد زیر می‌شود:

بی نیازی از حمل و نقل

با انجام قالیشویی در محل، نیازی به حمل و نقل فرش‌ها به کارخانه قالیشویی نیست. این امر باعث صرفه‌جویی در زمان و هزینه می‌شود. برای آشنایی با خدمات قالیشویی در محل در قالیشویی شهران می توانید مقالات سایت نظرخانه را مطالعه کنید.

کاهش آسیب به فرش

با استفاده از دستگاه‌های صنعتی پیشرفته، قالیشویی در محل می‌تواند احتمال آسیب به فرش را در هنگام شستشو کاهش دهد. این دستگاه‌ها با توجه به نوع فرش و نیازهای آن، فرایند شستشو را بهینه می‌کنند. قالیشویی در لویزان با داشتن نیروی متخصص بدون آسیب خدمات شستشو را با بالاترین کیفیت انجام می دهد.

درصورتی که در منطقه بلوار فردوس نیاز به خدمات قالیشویی دارید برای آشنایی با بهترین قالیشویی در بلوار فردوس آگهی موجود در سایت نظرخانه را مطالعه کنید.

راحتی و صرفه‌جویی در زمان

با انجام قالیشویی در محل، شما نیازی به حضور در کارخانه قالیشویی ندارید و می‌توانید زمان خود را برای امور دیگری صرف کنید.

کیفیت بهتر

با انتخاب یک قالیشویی معتبر و با تجربه که خدمات قالیشویی در محل را ارائه می‌دهد، می‌توانید از کیفیت بهتری برای فرش‌های خود برخوردار شوید. این قالیشویی‌ها با استفاده از تجهیزات مدرن و مواد شوینده مناسب، فرش‌ها را به صورت حرفه‌ای شستشو می‌دهند.

با بررسی مقالات موجود در سایت نظرخانه می توانید با بهترین قالیشویی های غرب تهران آشنا شوید.

انعطاف‌پذیری در زمان

با قالیشویی در محل، شما می‌توانید زمان مناسبی را برای شستشوی فرش انتخاب کنید و نیازی به تنظیم وقت مراجعه به کارخانه قالیشویی ندارید. اما همچنان توصیه می شود برای شستشوی فرش های بزرگ از خدمات شستشو در کارخانه استفاده کنید.

خدمات قالیشویی در محل با قالیشویی لویزان
شستشوی فرش در محل در قالیشویی در لویزان

شستشوی فرش در قالیشویی لویزان

قالیشویی لویزان با توجه به نوع فرش و میزان آلودگی بهترین روش را برای شستشو فرش انتخاب می کند. در قالیشویی لویزان خدمات قالیشویی انواع فرش دستباف، ماشینی، موکت و … به روش دستی و همچنین با استفاده از دستگاه های مکانیزه انجام می شود. به منظور ایجاد رفاه بیشتر قالیشویی در لویزان علاوه بر شستشو در کارخانه، با داشتن تجهیزات ویژه امکان شستشوی فرش در محل را نیز فراهم کرده است.

در صورتی که در منطقه دارآباد هستید، برای استفاده از خدمات شستشو در محل می توانید از خدمات قالیشویی دارآباد استفاده کنید.

به طور کلی مراحل قالیشویی ممکن است بسته به قالی و شرایط مختلف، متفاوت باشد. با این حال، مراحل کلی شستشوی فرش در قالیشویی‌ها و همچنین قالیشویی در لویزان عبارتند از:

شستشوی اولیه: در این مرحله، قالی با استفاده از دستگاه‌های خاص و شوینده‌های مخصوص شسته می‌شود تا گرد و غبار و آلودگی‌های سطحی آن از بین برود.

شستشوی عمیق: با استفاده از شوینده‌های قوی‌تر، قالی به صورت عمیق‌تر شسته می‌شود تا آلودگی‌های داخلی آن نیز از بین برود.

شستشوی نهایی: قالی با آب شسته می‌شود تا شوینده‌های باقی‌مانده از آن برداشته شود.

خشک کردن: پس از شستشو، قالی به صورت دستی یا با استفاده از دستگاه‌های خشک کننده خشک می‌شود.

رفع پرزها: در این مرحله، پرزهای قالی با استفاده از دستگاه‌های خاصی که برای این منظور طراحی شده‌اند، برداشته می‌شوند.

بسته‌بندی: قالی به صورت مناسب بسته‌بندی می‌شود تا در حین حمل و نقل آسیب نبیند.

بهتر است برای شستشوی قالی، به قالیشویی‌های معتبر و با تجربه مراجعه کنید تا از آسیب دیدن قالی جلوگیری شود.

انتخاب قالیشویی معتبر برای جلوگیری از آسیب بسیار اهمیت دارد. با انتخاب قالیشویی خوب و معتبر می توانید خدمات با کیفیتی دریافت کنید. سایت نظرخانه با تحلیل و بررسی قالیشویی های مختلف به شما کمک می کند با خدمات بهترین قالیشویی در منطقه خود آشنا شوید. برای مثال شما می توانید برای انتخاب بهترین قالیشویی شرق تهران آگهی های موجود در سایت نظرخانه را بررسی کنید.

خشک کردن فرش در قالیشویی لویزان

خشک کردن فرش در قالیشویی با روش های مختلفی انجام می شود. در صورتی که خدمات شستشو در کارخانه انجام شود با استفاده از تجهیزات صنعتی و دستگاه های ویژه فرش ها به صورت کامل خشک می شود. همچنین برای خشک کردن فرش پس از شستشو در محل، از روش های مختلفی نیز استفاده می شود که در ادامه به آن می پردازیم:

  1. دستگاه خشک کن: برخی از قالیشویی‌ها از دستگاه‌های خشک کن صنعتی برای خشک کردن فرش‌ها استفاده می‌کنند. این دستگاه‌ها با استفاده از هوای گرم و خشک، فرش‌ها را به سرعت خشک می‌کنند.
  2. استفاده از فن: قالیشویی‌ها از فن نیز برای خشک کردن فرش‌ها استفاده می‌کنند. در این روش، فرش‌ها را روی سطح صافی قرار می‌دهند و فن را به سمت آنها تنظیم می‌کنند تا هوا به سمت فرش‌ها بگردد و آنها را خشک کند.
  3. آویزان کردن فرش: بعد از شستشو، فرش را می‌توانید با استفاده از چندین آویز، روی سیمان یا سطح صافی آویزان کنید تا به صورت طبیعی خشک شود.
  4. استفاده از خشک کن خانگی: در صورتی که فرش شما کوچک است، می‌توانید از خشک کن خانگی برای خشک کردن آن استفاده کنید.

با توجه به این روش‌ها، می‌توانید پس از شستشو، فرش‌های خود را بهترین شکل ممکن خشک کنید.

برای دریافت خدمات قالیشویی در لویزان و سایر مناطق کافیست با ما در ارتباط باشید. با بررسی آگهی های موجود در سایت می توانید با بهترین قالیشویی در صادقیه و سایر مناطق آشنا شوید.

تعرفه خدمات قالیشویی در لویزان

قیمت خدمات قالیشویی در لویزان جهت شستشو در کارخانه و یا در محل بر اساس نوع خدمات و تعرفه اتحادیه قالیشویان محاسبه می شود. اندازه و نوع فرش، نوع خدمات و شستشو عوامل تاثیر گذار در قیمت قالیشویی است. برای دریافت اطلاعات بیشتر از خدمات قالیشویی لویزان می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

آیا قالیشویی در لویزان خدمات شستشوی موکت در محل انجام می دهد؟

بله، علاوه بر شستشوی فرش، خدمات شستشوی موکت و مبل نیز در قالیشویی لویزان انجام می شود. این خدمات علاوه بر لویزان در قالیشویی تهرانپارس نیز انجام می شود.

بعد از شستشو آیا مبلها قابل استفاده است؟

بله قالیشویی در لویزان تجهیزات ویژه جهت خشک کردن دارند و مبل ها را در محل بعد از شستشو خشک می کنند.

5/5 - (3 امتیاز)

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

دکمه بازگشت به بالا