لیست بهترین قالیشویی های تهران

قالیشویی کامرانیه

آخرین بروزرسانی در 8 اسفند 1402

بهترین قالیشویی در کامرانیه

در این مقاله قصد داریم به معرفی مراکز قالیشویی کامرانیه و خدمات آنها بپردازیم. برای آشنایی با بهترین قالیشویی در کامرانیه با سایت نظرخانه به عنوان مرجع معتبر برای معرفی مراکز قالیشویی در سراسر تهران همراه باشید.

بهترین قالیشویی در کامرانیه از نظر مردم

نام قالیشوییشماره قالیشوییسایت قالیشویی
قالیشویی ونک شعبه کامرانیه۰۲۱-۲۲۹۰۲۵۴۵vanakcarpet.com
قالیشویی اقدسیه شعبه کامرانیه۰۲۱-۲۲۵۶۳۰۹۰ghali-shoo.com
قالیشویی آریا غرب شعبه کامرانیه۰۲۱-۲۶۱۲۶۲۰۳aryagharb.com
قالیشویی زعفرانیه شعبه کامرانیه۰۲۱-۲۲۰۵۶۳۳۷zafaraniye.com
قالیشویی دارآباد شعبه کامرانیه۰۲۱-۲۶۱۰۰۸۸۶darabad.com
قالیشویی آبرنگ شعبه کامرانیه۰۲۱-۲۲۷۸۲۹۷۷carpetabrang.ir
قالیشویی اصیل ایرانی شعبه کامرانیه۰۲۱-۲۶۳۱۳۷۲۲asilirani.com
قالیشویی نوین شعبه کامرانیهدر حال بررسی…
قالیشویی توحید شعبه کامرانیهدر حال بررسی…
قالیشویی گل ابریشم شعبه کامرانیهدر حال بررسی…
قالیشویی پاک مهر شعبه کامرانیهدر حال بررسی…
قالیشویی کسری شعبه کامرانیهدر حال بررسی…
قالیشویی ملت شعبه کامرانیهدر حال بررسی…
قالیشویی جشنواره شعبه کامرانیهدر حال بررسی…
قالیشویی بنفشه شعبه کامرانیهدر حال بررسی…
قالیشویی منتخب شعبه کامرانیهدر حال بررسی…
در حال بررسی دیگر قالیشویی ها هستیم …

در صورتی که تمایل دارید اطلاعات قالیشویی خود را در جدول بالا درج نمایید، شماره تماس خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید و یا با شماره ۰۹۳۷۳۱۸۶۲۹۵ تماس حاصل نمایید.

"*" قسمتهای مورد نیاز را نشان می دهد

قالیشویی به شغل یا عمل شستن قالی یا فرش گفته می‌شود و به فرایند لکه زدایی، غبار روبی، شستشوی فرش با آب و مواد شوینده گفته می‌شود که می‌تواند به صورت دستی یا ماشینی انجام شود. انتخاب قالیشویی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و رعایت اصول و قواعد خاص آن سبب خواهد شد تا فرش دستبافت کیفیت اولیه خود را از دست ندهد.

مزایای استفاده از قالیشویی کامرانیه

استفاده از خدمات قالیشویی کامرانیه دارای مزایای زیادی است که می‌توان به برخی از آن‌ها اشاره کرد:

  • تمیزی عمیق: با استفاده از روش‌های مدرن و تجهیزات پیشرفته، قالی شما در مراکز قالیشویی کامرانیه به طور کامل و عمیق تمیز می‌شود.

همچنین در سایر مناطق نیز قالیشویی های معتبر و باکیفیتی وجود دارند که با تجهیزات پیشرفته به صورت عمیق فرش ها را تمیز می کنند. برای آشنایی با قالیشویی خوب تهران می توانید آگهی های موجود در سایت نظرخانه را بررسی کنید.

  • حفظ کیفیت: با استفاده از خدمات بهترین قالیشویی در کامرانیه، کیفیت و زیبایی فرش شما حفظ می‌شود و از خراب شدن آن جلوگیری می‌شود.
  • افزایش عمر مفید: با استفاده از خدمات قالیشویی کامرانیه ، عمر مفید فرش شما افزایش می‌یابد و می‌توانید برای مدت طولانی‌تری از آن استفاده کنید.

اگر شما ساکن شمال تهران هستید می توانید از خدمات مراکز قالیشویی در شمال تهران استفاده کنید. برای آشنایی با این مراکز سایت نظرخانه را مطالعه کنید.

  • بهبود کیفیت هوای داخلی: با شستشوی فرش توسط قالیشویی کامرانیه، ذرات گرد و غبار و میکروب‌های موجود در آن کاهش می‌یابد و کیفیت هوای داخلی بهبود می‌یابد.
  • صرفه‌جویی در هزینه: استفاده از خدمات قالیشویی حرفه‌ای توسط بهترین قالیشویی در کامرانیه به طرق مختلف باعث صرفه‌جویی در هزینه‌های شما می‌شود. اول اینکه در این روش شستشو میزان آب کمتری استفاده می‌شود و زحمت حمل فرش نیز از شما کاسته می‌شود.

در سایت نظرخانه بهترین قالیشویی در غرب تهران نیز معرفی شده است. اگر شما ساکن غرب تهران هستید می توانید با این مراکز در ارتباط باشید.

  • حذف لکه‌ها: با استفاده از خدمات قالیشویی، لکه‌های موجود در فرش شما حذف می‌شوند و فرش شما دوباره به شکل اولیه خود بازمی‌گردد.

به طور کلی، استفاده از خدمات قالیشویی به عنوان یکی از راه‌های حفظ و بهبود کیفیت و طول عمر فرش، توصیه می‌شود.

خدمات قالیشویی کامرانیه
خدمات بهترین قالیشویی در کامرانیه

خدمات قالیشویی کامرانیه

مراکز قالیشویی کامرانیه جهت رفاه همشهریان تهرانی خدمات متنوعی ارائه می دهند که در ادامه به معرفی این خدمات می پردازیم. برای آشنایی با خدمات بهترین قالیشویی در کامرانیه با سایت نظرخانه همراه باشید.

همچنین در شرق تهران نیز قالیشویی های متنوعی وجود دارد که خدمات با کیفیت و قیمت مناسب ارائه می دهند. برای آشنایی با قالیشویی های خوب در شرق تهران می توانید آگهی های موجود در سایت نظرخانه را مطالعه کنید.

شستشوی فرش در قالیشویی کامرانیه

شستشوی فرش با استفاده از مواد شوینده و تجهیزات پیشرفته در قالیشویی کامرانیه انجام می‌شود. مراکز قالیشویی کامرانیه مجهز به دستگاه های مدرن جهت شستشوی انواع فرش ماشینی، فرش دستباف و موکت نیز هستند. شما می توانید برای دریافت خدمات قالیشویی فرش دستباف و ماشینی از طریق راههای ارتباطی اعلام شده با بهترین قالیشویی در کامرانیه در ارتباط باشید.

ترمیم و رفوگری فرش در قالیشویی کامرانیه

در صورت داشتن خراش، سوراخ، پاره شدن و یا سوختگی، فرشها توسط کارشناسان ماهر قالیشویی کامرانیه ترمیم و رفوگری می‌شود. همچنین علاوه بر کامرانیه در سایر مناطق نیز خدمات رفوگری توسط قالیشویی ها ارائه می شود. قالیشویی شریعتی با داشتن نیروهای متخصص و با تجربه با کیفیت بالا خدمات رفوگری فرش های آسیب دیده را انجام می دهد. برای آشنایی بیشتر با خدمات این مراکز می توانید مقاله موجود در سایت نظرخانه را مطالعه کنید.

شستشوی مبلمان در بهترین قالیشویی در کامرانیه

شستشو و خشکشویی مبلمان با استفاده از دستگاه‌های پیشرفته و به صورت اتوماتیک توسط بهترین قالیشویی در کامرانیه انجام می‌شود. شما می توانید بدون نگرانی از خراب شدن مبلها شستشوی آنها را به مراکز قالیشویی کامرانیه بسپارید. همچنین در منطقه چیتگر نیز می توانید برای شستشوی مبلهای خود از خدمات بهترین قالیشویی در چیتگر استفاده کنید.

ترمیم و رفوگری موکت در قالیشویی کامرانیه

در قالیشوی کامرانیه علاوه بر رفوی فرشهای ماشینی و دستباف، خدمات ترمیم و رفوی موکت نیز انجام می شود. برای دریافت این خدمات می توانید با مراکز قالیشویی کامرانیه در ارتباط باشید. همچنین قالیشویی در نیاوران نیز خدمات مرمت موکت را با کیفیت بالا انجام می دهد. برای اطلاع از جزییات این خدمات با این مراکز در ارتباط باشید.

رفوگری فرش در بهترین قالیشویی در کامرانیه
رفوگری انواع فرش و موکت در قالیشویی کامرانیه

نکات مهم برای انتخاب بهترین قالیشویی در کامرانیه

مهم است برای دریافت خدمات قالیشویی از قالیشویی های مجاز و با تجریه استفاده کنیم. سایت نظرخانه به عنوان مرجع معتبر نقد و بررسی و معرفی مراکز قالیشویی سراسر تهران می تواند شما را در انتخاب بهترین قالیشویی در کامرانیه و همچنین سایر مناطق یاری کند. برای مثال شما می توانید با بررسی نظرات کاربران و آگهی های سایت نظرخانه با مراکز قالیشویی خوب در تجریش آشنا شوید.

به طور کلی برای انتخاب یک قالیشویی خوب، می‌توانید به موارد زیر توجه کنید:

تجهیزات و تکنولوژی

یک قالیشویی خوب باید از تجهیزات و تکنولوژی پیشرفته برای شستشوی فرش استفاده کند تا فرش شما به طور کامل و عمیق تمیز شود. بهترین قالیشویی در کامرانیه نیز مجهز به تجهیزات پیشرفته جهت انجام خدمات قالیشویی است.

تخصص و تجربه

قالیشویی باید تخصص و تجربه کافی در زمینه شستشوی فرش داشته باشد تا بتواند بهترین خدمات را به شما ارائه دهد.

قالیشویی خوب در دروس نیز با داشتن نیروهای متخصص خدمات باکیفیتی ارائه می دهد. برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با این مراکز در ارتباط باشید.

قیمت

هزینه قالیشویی باید مناسب با کیفیت خدمات آن باشد و نباید بیش از حد بالا یا پایین باشد.

خدمات ارائه شده

یک قالیشویی خوب باید خدمات متنوعی را ارائه دهد، از جمله شستشوی فرش، ترمیم و رفوگری فرش، خشکشویی مبلمان و موکت و…

نظافت و بهداشت

قالیشویی باید از نظافت و بهداشت کامل در فرآیند شستشوی فرش پیروی کند تا بهداشت شما حفظ شود.

تحویل سریع

یک قالیشویی خوب باید فرش شما را در زمان مناسب و به صورت سریع تحویل دهد.

با توجه به این موارد، می‌توانید یک قالیشویی خوب را انتخاب کنید. همچنین، می‌توانید از نظرات و تجربیات دیگران در مورد قالیشویی‌های مختلف استفاده کنید تا بهترین تصمیم را بگیرید. همچنین با مطالعه آگهی های موجود در سایت نظرخانه می توانید با بهترین قالیشویی در دیباجی نیز آشنا شوید.

تعرفه قالیشویی در کامرانیه

هزینه قالیشویی‌ کامرانیه بسته به متراژ فرش، نوع فرش متفاوت است. در ایران، هزینه قالیشویی بر حسب متر مربع تعیین می‌شود و می‌تواند در بازه قیمتی متفاوتی قرار بگیرد. همچنین، تعرفه قالیشویی‌ها هر ساله توسط اتحادیه قالیشویی تعیین می‌شود و ممکن است در سال‌های مختلف متفاوت باشد. برای اطلاعات دقیق‌تر در مورد تعرفه قالیشویی‌ کامرانیه، می‌توانید با قالیشویی‌های مختلف تماس بگیرید و یا از سایت‌های آنلاین آن‌ها بازدید کنید.

آیا قالیشویی کامرانیه شستشوی مبل در منزل انجام می دهد؟

بله، برخی از مراکز قالیشویی در کامرانیه و در سایر مناطق مانند مراکز قالیشویی در ستارخان خدمات شستشو در محل نیز انجام می دهند. برای اطلاعات بیشتر با این مراکز در ارتباط باشید.

آیا قالیشویی کامرانیه شستشوی تابلو فرش نیز انجام می دهد؟

بله، برای دریافت خدمات شستشوی انواع تابلو فرش می توانید با بهترین قالیشویی در کامرانیه در ارتباط باشید. همچنین قالیشویی در شهرک غرب نیز خدمات شستشوی تابلو فرش با کیفیت بالا انجام می دهد.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

  1. از سایت نظرخانه برای معرفی قالیشویی ها ممنونم. من از قالیشویی آبرنگ از طریق نظرخانه آشنا شدم و برای شستن فرش ماشینی استفاده کردم خیلی خوب انجام دادن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

دکمه بازگشت به بالا