لیست بهترین قالیشویی های تهران

قالیشویی ونک

آخرین بروزرسانی در 21 خرداد 1403

خدمات قالیشویی در ونک

در این مقاله قصد داریم به معرفی خدمات قالیشویی ونک بپردازیم. امروزه گرانی و غیرعملی بودن شستشوی فرش دستباف مردم را به سمت فرش ماشینی سوق داده است. شستشوی فرش دستباف و سنتی توجه جدی را می طلبد و به راحتی نمی توان فرش دستباف و سنتی را به قالیشویی ها سپرد. زیرا هر شرکت قالیشویی فرش دستی شما را طبق ضوابطی که برای جنس آن فرش وجود دارد، شستشو نمی دهد و قطعا به فرش شما آسیب می رساند.

برای آشنایی با بهترین قالیشویی های مجاز تهران با سایت نظرخانه همراه باشید.

بهترین قالیشویی در ونک از نظر مردم

نام قالیشوییشماره قالیشوییسایت قالیشویی
قالیشویی ونک شعبه ونک۰۲۱-۲۲۹۰۲۵۴۵vanakcarpet.com
قالیشویی زعفرانیه شعبه ونک۰۲۱-۲۲۰۵۶۳۳۷zafaraniye.com
قالیشویی اقدسیه (شیبانی) شعبه ونک۰۲۱-۲۶۱۰۶۱۱۰ghali-shoo.com
قالیشویی آریاغرب شعبه ونک۰۲۱-۲۲۳۶۲۹۸۲aryagharb.com
قالیشویی اصیل ایرانی شعبه ونک۰۲۱-۸۸۱۹۵۵۳۹asilirani.com
قالیشویی آبرنگ شعبه ونک۰۲۱-۲۲۷۸۲۹۷۷carpetabrang.ir
قالیشویی دارآباد شعبه ونک۰۲۱-۲۶۱۰۰۸۸۶darabad.com
قالیشویی شهر زیبا شعبه ونکدر حال بررسی…
قالیشویی نوین شعبه ونکدر حال بررسی…
قالیشویی بانو شعبه ونکدر حال بررسی…
قالیشویی پاک مهر شعبه ونکدر حال بررسی…
قالیشویی یسنا شعبه ونکدر حال بررسی…
قالیشویی افرا شعبه ونکدر حال بررسی…
قالیشویی محتشم شعبه ونکدر حال بررسی…
در حال بررسی دیگر قالیشویی ها نیز هستیم …

در صورتی که تمایل دارید اطلاعات قالیشویی خود را در جدول بالا درج نمایید، شماره تماس خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید و یا با شماره ۰۹۳۷۳۱۸۶۲۹۵ تماس حاصل نمایید.

"*" قسمتهای مورد نیاز را نشان می دهد

فرش ماشینی فرشی مفید و مقرون به صرفه است. عملیات شستشوی آن براحتی عملی است. تعداد شرکت های متخصص در این زمینه بیشتر از شرکت هایی است که در شست و شوی فرش های سنتی توانمند هستند. گزینه های قالیشویی زیادی برای شستشوی این نوع فرش ها وجود دارد. شرکت قالیشویی ونک بهترین قالیشویی در تهران فرش ماشینی شما را به صورت حرفه ای و بدون هیچ گونه آسیبی و با دقت تمیز می کند.

امروزه بیشتر از فرش ماشینی نسبت به فرش های دیگر استفاده می شود. در این مطلب در مورد نحوه شستشوی فرش ماشینی و تکنیک های شستشو صحبت خواهیم کرد. ابتدا به طور خلاصه توضیح می دهیم که چرا خرید فرش ماشینی به سایر فرش ها ترجیح داده می شود.

نحوه شستشوی فرش ماشینی در قالیشویی ونک

شستشوی فرش در قالیشویی ها به روش دستی و مکانیزه انجام می شود. فرآیند شستشو استاندارد در شرکت قالیشویی ونک این گونه است که ابتدا فرش ها از لوله شستشوی اصلی عبور می کنند، وقتی به وسط برس های شستشوی اصلی می رسند، گروه برس پرس می شود و فرش برس می شود. آب و مواد شوینده از برس ها تامین می شود. قلم مو با توجه به ضخامت فرش در دستگاه قالیشویی وجود دارد. در شستشوی اصلی، برس ها فرش را عمیقا تمیز می کنند.

سپس فرش به ورودی لوله آبکشی می آید. آب از برس های شستشو تامین می شود. تنظیمات فشار برس ها را می توان به دلخواه با کوئنچ تنظیم کرد. ترفند شرکت ما در اینجا این است که فشار آب را با توجه به نوع فرش تنظیم میکند. پس از عبور از برس های قالیشویی روی تسمه پیشروی می کند. از اینجا خلاء در زیر لوله های استارت می نشیند. زمان شروع خلاء زمانی شروع می شود که فرش زیر لوله باشد. جاذب هایی که در انتهای اسکراپرها قرار دارند، آب را همراه با مواد خارجی روی فرش به مخزن وکیوم می فرستند.

سپس سیم پیچ را برای فشردن گرد کرده و به مدت 1-2 دقیقه در دستگاه قرار می دهند (بسته به اندازه فرش ممکن است بیشتر طول بکشد). مجموعه نظرخانه ارائه دهنده انواع آگهی قالیشویی در تهران می باشد. برای دریافت خدمات قالیشویی فرش دستباف با وب سایت نظرخانه در ارتباط باشید.

خدمات قالیشویی ونک
خدمات قالیشویی ونک

ویژگی های قالیشویی ونک

شرکت قالیشویی ونک از شامپو فرش طبیعی برای شستن فرش ها استفاده می کند و از ماشین قالیشویی تمام اتوماتیک استفاده می کند. مانند سایر فرش ها، برای فرش ماشینی نیز گارانتی داریم. مشکلات پیش آمده در مرحله شستشو توسط شرکت ما جبران می شود. به عبارت دیگر، شما می توانید فرش های خود را ضمانتی تحویل ما دهید. شرکت ما که در بخش قالیشویی فعالیت می کند با کیفیت خدماتی که ارائه می دهد خود را ثابت کرده و به یکی از برگزیده ترین شرکت ها در منطقه ونک تهران تبدیل شده است. انواع فرش در واحد شستشوی مدرن شسته شده و در اسرع وقت به دست شما می رسد.

برای آشنایی با خدمات سایر قالیشویی های تهران می توانید مقالات و آگهی های موجود در سایت نظرخانه را بررسی کنید. همچنین با مطالعه نظرات کاربران می توانید با کیفیت خدمات قالیشویی ها نیز آشنا شوید.

زمان شستشوی فرش ها

اگر می‌خواهید از فرش‌هایی که استفاده می‌کنید برای مدت طولانی‌تری استفاده کنید و کارایی بیشتری داشته باشید، باید حداقل هر 6 ماه یکبار آن‌ها را شستشو دهید. به این ترتیب بافت و ساختار فرش شما زنده تر می شود. شرکت ما روز به روز شبکه خدمات خود را با شست و شوی تمام قالی ها گسترش می دهد . قالیشویی ونک پشتیبانی لازم با خدمات به مشتریان محترم ارائه میکند. فرش ها با کیفیت و جلوه های بصری خود پیشتاز هستند.

بنابراین لازم است برای شست و شوی آنها دقت لازم را داشته باشیم. وب سایت نظرخانه به معرفی انواع قالیشویی در غرب ‌تهران با کیفیت خدمات بالا و قیمت مناسب می پردازد. برای اطلاع از خدمات به آگهی های قالیشویی غرب تهران در وب سایت نظرخانه سر بزنید.

غبارروبی فرش در قالیشویی ونک

شرکت قالیشویی ونک واحدهای شستشوی مدرن به شما ارائه می دهد. فرش دستبافت با ساختار شیک و مدرن خود یکی از پرطرفدارترین فرش ها می باشد. غبارهایی که روی فرش جمع می شوند و در ساختار آن می نشینند باعث کثیف شدن مدل می شوند. بنابراین شرکت ما غبارروبی فرش ها را با کمک ماشین آلات تکنولوژیک انجام می دهد. همچنین علاوه بر قالیشویی ونک، بهترین قالیشویی های شمال تهران با داشتن تجهیزات پیشرفته این خدمات را برای شما انجام می دهند.

این خدمات به صورت نهادی ارائه می شود و سیاست قیمت اقتصادی اتخاذ می شود. اگر می خواهید فرش های خود را شستشو دهید، می توانید با خدمات مشتریان قالیشویی ما تماس بگیرید. این خدمات که به صورت ۲۴ ساعته ارائه می شود، در محدوده گارانتی می باشد. فرش ها در اسرع وقت شسته شده و توسط نیروهای متخصص به آدرس شما تحویل داده می شود. همچنین در صورت نیاز به خدمات قالیشویی در تجریش می توانید آگهی موجود در سایت نظرخانه را مطالعه کنید.

مراحل شستشوی فرش در قالیشویی ونک

فرش ها در خانه شما باید در فواصل زمانی معین شسته و تمیز شوند. زیرا به دلیل ساختار فرش، گرد و غبار در آن جمع می شود. از این رو شرکت ما با کادری متخصص در قالیشویی ونک به شما خدمات قالیشویی فرش دستباف و ماشینی بر اساس اصل رضایت مشتری این خدمات را ادامه می دهد. برای اینکار ابتدا کارکنان ما فرش ها رو از منزل شما گرفته و به شرکت ما آورده می شود.

شستشوی فرش در قالیشویی ونک
شستشوی فرش در قالیشویی ونک

در این بین، فرآیند حذف گرد و غبار در درجه اول انجام می شود. این فرآیندها توسط نیروهای متخصص در این زمینه انجام می شود. در بیشتر قالیشویی ها از جمله قالیشویی مجیدیه خدمات غبارروبی فرش انجام می شود. در این مرحله هیچ آسیبی به ساختار و بافت فرش شما وارد نمی شود. با وجود اینکه شرکت ما تجربه زیادی در قالیشویی دارد و این کار را با واحدهای شستشوی مدرن خدمات ارائه می دهد. محل های قالیشویی در محیطی بهداشتی قرار دارند. شرکت ما خدمات قالیشویی از گذشته تا آینده را با گام های مطمئن ارائه می کند.

این سرویس را با توجه به سیاست قیمت اقتصادی خود به شما ارائه می دهد. فرش های شما که در واحدهای شستشوی مدرن شسته می شوند، سپس به اتاق های خشک کن منتقل می شوند. وب سایت نظرخانه ارائه دهنده انواع آگهی قالیشویی در تهران می باشد. در صورت نیاز به خدمات قالیشویی کاشانی پیشنهاد می کنیم از آگهی های معرفی بهترین قالیشویی های تهران در وب سایت نظرخانه دیدن فرمایید.

در اینجا مراحل لازم را طی کرده و آماده بسته بندی می کنند. قالیشویی ونک واقع در ونک شامپوهای با کیفیتی را انتخاب و استفاده می کند که به فرش شما آسیبی نمی رساند. نقش های فرش شما را زنده تر می کند. اگر می خواهید فرش های خود را شسته و از خدمات شرکتی بهره مند شوید، می توانید با خدمات مشتریان شرکتی ما تماس بگیرید و تفاوت کیفیت را مشاهده کنید. شرکت ما که به محبوب ترین نام در منطقه ونک تهران تبدیل شده است، خدمات مشتری مداری را ارائه می دهد. علاوه بر این، به صورت ۲۴ ساعته می توانید خدمات حرفه ای دریافت کنید.

تعرفه خدمات قالیشویی ونک

تعرفه خدمات قالیشویی بر اساس نوع خدمات و حجم کار تعیین می شود. برای اطلاع از قیمت خدمات قالیشویی ونک می توانید با ما در ارتباط باشید. همچنین درصورتی که ساکن غرب تهران هستید می توانید از خدمات بهترین قالیشویی در شهرک غرب استفاده کنید. با بررسی آگهی های موجود در سایت نظرخانه، می توانید با خدمات قالیشویی های مجاز تهران آشنا شوید و در نتیجه بهترین انتخاب برای دریافت خدمات قالیشویی داشته باشید.

قالیشویی ونک چه خدماتی را به مشتریان ارائه می دهد؟

در این مقاله به بررسی قالیشویی ونک و خدمات و ویژگی های آن پرداخته ایم. جهت دریافت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق تماس با ما با کارشناسان نظرخانه در ارتباط باشید.

هر چند ماه یک بار باید فرش ها را شستشو بدهیم؟

اگر می‌خواهید از فرش‌ها برای مدت طولانی‌تری استفاده کنید و کارایی بیشتری داشته باشید، باید حداقل هر ۶ ماه یکبار آن‌ها را شستشو دهید.

5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

دکمه بازگشت به بالا