لیست بهترین قالیشویی های تهران

قالیشویی آجودانیه

آخرین بروزرسانی در 8 اسفند 1402

با افزایش جمعیت و افزایش تعداد مراکز قالیشویی در تهران میتواند انتخاب یک قالیشویی معتبر را برای کاربران سخت کند. در این مقاله قصد داریم به معرفی مراکز قالیشویی آجودانیه و همچنین خدمات بهترین قالیشویی در آجودانیه بپردازیم. با سایت نظرخانه همراه باشید.

بهترین قالیشویی در آجودانیه از نظر مردم

نام قالیشوییشماره قالیشوییسایت قالیشویی
قالیشویی اقدسیه شعبه آجودانیه۰۲۱-۲۲۵۶۳۰۹۰ghali-shoo.com
قالیشویی آریا غرب شعبه آجودانیه۰۲۱-۲۶۱۲۶۲۰۳aryagharb.com
قالیشویی ونک شعبه آجودانیه۰۲۱-۲۲۹۰۲۵۴۵vanakcarpet.com
قالیشویی اصیل ایرانی شعبه آجودانیه۰۲۱-۲۶۳۱۳۷۲۲asilirani.com
قالیشویی دارآباد شعبه آجودانیه۰۲۱-۲۶۱۰۰۸۸۶darabad.com
قالیشویی آبرنگ شعبه آجودانیه۰۲۱-۲۲۷۸۲۹۷۷carpetabrang.ir
قالیشویی زعفرانیه شعبه آجودانیه۰۲۱-۲۲۰۵۶۳۳۷zafaraniye.com
قالیشویی جشنواره شعبه آجودانیهدر حال بررسی…
قالیشویی توحید شعبه آجودانیهدر حال بررسی…
قالیشویی گل ابریشم شعبه آجودانیهدر حال بررسی…
قالیشویی پاک مهر شعبه آجودانیهدر حال بررسی…
قالیشویی کسری شعبه آجودانیهدر حال بررسی…
قالیشویی گلبرک شعبه آجودانیهدر حال بررسی…
قالیشویی شربت اوغلی شعبه آجودانیهدر حال بررسی…
قالیشویی بنفشه شعبه آجودانیهدر حال بررسی…
قالیشویی بانو شعبه آجودانیهدر حال بررسی…
در حال بررسی دیگر قالیشویی ها هستیم …

در صورتی که تمایل دارید اطلاعات قالیشویی خود را در جدول بالا درج نمایید، شماره تماس خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید و یا با شماره ۰۹۳۷۳۱۸۶۲۹۵ تماس حاصل نمایید.

"*" قسمتهای مورد نیاز را نشان می دهد

بهترین قالیشویی در آجودانیه

انتخاب یک قالیشویی معتبر و باکیفیت می تواند به سلامت فرشهای شما کمک کند. اگر ساکن منطقه آجودانیه هستید می توانید برای دریافت انواع خدمات قالیشویی با مراکز قالیشویی آجودانیه تماس بگیرید. شما می توانید از طریق سایت نظرخانه با بهترین قالیشویی در آجودانیه آشنا شوید. همچنین سایت نظرخانه به عنوان مرجع معتبر، برای معرفی مراکز قالیشویی در تهران مقالات، آگهی های متنوعی به اشتراک می گذارد. شما میتوانید با بررسی هر یک از انها و نظرات کاربران با بهترین قالیشویی های تهران آشنا شوید و از خدمات آنها استفاده کنید.

در ادامه به معرفی خدمات مراکز قالیشویی آجودانیه می پردازیم.

بهترین قالیشویی در آجودانیه
خدمات بهترین قالیشویی آجودانیه

خدمات قالیشویی آجودانیه

قالیشویی های متنوعی در منطقه آجودانیه خدمات قالیشویی ارائه می دهند. این خدمات با کیفیت های مختلف و قیمت های رقابتی توسط مراکز قالیشویی آجودانیه ارائه می شود. به طور کای خدمات بهترین قالیشویی در آجودانیه شامل موارد زیر است که در ادامه به معرفی هر کدام می پردازیم:

شستشوی فرش در قالیشویی آجودانیه

در قالیشویی آجودانیه خدمات شستشوی فرش دستباف و همچنین شستشوی انواع فرش ماشینی، فرش مدرن، فرشهای فانتزی با استفاده از تجهیزات مخصوص و پیشرفته و همچنین استفاده از شوینده های مرغوب و مناسب با فرش انجام می شود. با استفاده از خدمات شستشوی فرش توسط بهترین قالیشویی در آجودانیه موکت و فرشهای شما به صورت عمیق و یک دست شسته می شوند تا کاملا تمیز و براق شوند.

همچنین در تهران مراکز قالیشویی متعددی وجود دارد که شستشوی انواع فرش را با کیفیت بالا انجام می دهند. برای آشنایی با بهترین قالیشویی در شرق تهران می توانید آگهی ها و مقالات سایت نظرخانه را بررسی کنید.

خدمات مبلشویی قالیشویی آجودانیه

در قالیشویی آجودانیه خدمات شستشوی مبل با روشهای ایمن انجام می شود. بهترین قالیشویی در آجودانیه مجهز به تجهیزات مدرن مبلشویی است. با استفاده از خدمات مبلشویی در قالیشویی آجودانیه بدون ایجاد چروک و جمع شدگی پارچه مبل، کاملا تمیز و براق می شوند و لکه های موجود روی پارچه نیز از بین خواهد رفت.

علاوه بر قالیشویی /اجودانیه مراکز دیگری در تهران وجود دارند که مبلشویی در محل نیز انجام می دهند. برای مثال برای دریافت خدمات مبلشویی در شمال تهران می توانید با مراکز قالیشویی در شمال تهران از طریق سایت نظرخانه در ارتباط باشید.

همچنین مراکز قالیشویی آجودانیه علاوه بر شستشوی انوان فرش و موکت و خدمات مبلشویی خدمات متنوع دیگری ارائه می دهند که در ادامه به معرفی هر یک از این خدمات می پردازیم:

سایت نظرخانه مراکز قالیشویی تهران را به تفکیک مناطق معرفی کرده است. به طور مثال اگر شما ساکن منطقه تهرانپارس هستید با بررسی مقاله قالیشویی تهرانپارس می توانید با قالیشویی های خوب در تهرانپارس آشنا شوید. همچنین شما می توانید از طریق تماس با سایت نظرخانه و همچنین مراکز قالیشویی از خدمات آنها استفاده کنید.

خدمات بهترین قالیشویی در آجودانیه
خدمات لکه برداری، رنگ برداری و قلم زنی در قالیشویی آجودانیه

رفوگری فرشهای آسیب دیده در قالیشویی آجودانیه

مراکز قالیشویی آجودانیه با برخورداری از نیروهای ماهر و باتجربه می توانند فرشهای آسیب دیده شما را ترمیم و رفوگری کنند. ابتدا فرشها توسط کارشناسان بهترین قالیشویی در آجودانیه بررسی می شود سپس با استفاده از روشها و مواد مخصوص محل آسیب بازسازی و ترمیم می شود.

علاوه بر آجودانیه مراکز قالیشویی در کامرانیه نیز خدمات رفوگری را با حساسیت و کیفیت بالا انجام می دهند. برای اطلاع از جزییات این خدمات می توانید با این مراکز در ارتباط باشید.

لکه برداری و رنگبرداری توسط بهترین قالیشویی در آجودانیه

درصورتی که فرش یا موکت های شما دچار لک و همچنین رنگ دادگی شده است می توانید از خدمات لکه برداری و رنگبرداری قالیشویی آجودانیه استفاده کنید. در این مراکز بعد از بررسی نوع لکه و میزان رنگ دادگی فرش، با استفاده از مواد مخصوص و روشهای ویژه عملیات پاکسازی انجام می شود.

همچنین این خدمات علاوه بر قالیشویی آجودانیه، توسط قالیشویی هروی نیز با کیفیت بالا ارائه می شود.

خدمات ریشه بافی در قالیشویی آجودانیه

ریشه های فرش در گذر زمان ممکن است دچار آسیب، پوسیدگی و پارگی شوند. با توجه به اهمیتی که ریشه های فرش در حفظ زیبایی و همچنین دوام فرش ها دارند، نیاز است به صورت دقیق بازسازی شوند. در بهترین قالیشویی در آجودانیه خدمات ریشه بافی توسط متخصصان با تجربه انجام می شود. همچنین علاوه بر آجودانیه در سایر مناطق مانند مراکز قالیشویی در شهرک غرب خدمات ریشه بافی با استفاده از نخ های مرغوب انجام می شود.

برای آشنایی با این مراکز آگهی های موجود در سایت نظرخانه را بررسی کنید.

چرم دوزی و شیرازه دوزی در قالیشویی آجودانیه

برخی از مراکز قالیشویی در آجودانیه این خدمات را با کیفیت بالا انجام می دهند. برای اطلاع از تعرفه ها و جزییات این خدمات می توانید با بهترین قالیشویی در آجودانیه در ارتباط باشید. همچنین علاوه بر آجودانیه در سایر مناطق تهران مانند مراکز قالیشویی الهیه این خدمات با ارائه می دهند.

قیمت خدمات قالیشویی آجودانیه

مراکز قالیشویی آجودانیه با توجه به تنوع و کیفیتی که ارائه می دهند ممکن است از نظر قیمت با یکدیگر متفاوت باشند. برای اطلاع دقیق از جزییات و تعرفه های قالیشویی آجودانیه می توانید از طریق راههای ارتباطی اعلام شده با این مراکز در ارتباط باشید.

با بررسی نظرات کاربران و مقالات سایت نظرخانه می توانید با بهترین قالیشویی های تهران آشنا شوید و خدمات باکیفیت و قیمت مناسب دریافت کنید. همچنین در سایت نظرخانه قالیشویی خوب در شریعتی نیز معرفی شده است که می توانید از خدمات این مراکز نیز استفاده کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

  1. قالیشویی اقدسیه و ونک کار شستشوی فرش دستباف را خوب انجام می دهند من چندباری استفاده کردم راضی بودم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

دکمه بازگشت به بالا