لیست بهترین قالیشویی های تهران

قالیشویی جمشیدیه

بهترین قالیشویی در جمشیدیه

در این مقاله قصد داریم به معرفی قالیشویی جمشیدیه و همچنین خدمات بهترین قالیشویی در جمشیدیه بپردازیم. با سایت نظرخانه به عنوان مرجعی معتبر جهت معرفی مراکز قالیشویی در سراسر تهران همراه باشید.

قالیشویی به شغل یا عمل شستن قالی یا فرش گفته می‌شود و به فرایند لکه زدایی، غبار روبی، شستشوی فرش با آب و مواد شوینده گفته می‌شود که می‌تواند به صورت دستی یا ماشینی انجام شود. در مراکز قالیشویی جمشیدیه با بهره‌گیری از وسایل و دستگاه‌های پیشرفته و همچنین استفاده از مواد شوینده مناسب، اقدام به نظافت و تمیز کردن انواع فرش، موکت و مبلمان می‌شود.

بهترین قالیشویی در جمشیدیه از نظر مردم

نام قالیشوییشماره قالیشوییسایت قالیشویی
قالیشویی آبرنگ شعبه جمشیدیه۰۲۱-۲۲۷۸۲۹۷۷carpetabrang.ir
قالیشویی ونک شعبه جمشیدیه۰۲۱-۲۲۹۰۲۵۴۵vanakcarpet.com
قالیشویی اقدسیه شعبه جمشیدیه۰۲۱-۲۲۵۶۳۰۹۰ghali-shoo.com
قالیشویی آریا غرب شعبه جمشیدیه۰۲۱-۲۶۱۲۶۲۰۳aryagharb.com
قالیشویی زعفرانیه شعبه جمشیدیه۰۲۱-۲۲۰۵۶۳۳۷zafaraniye.com
قالیشویی دارآباد شعبه جمشیدیه۰۲۱-۲۶۱۰۰۸۸۶darabad.com
قالیشویی اصیل ایرانی شعبه جمشیدیه۰۲۱-۲۶۳۱۳۷۲۲asilirani.com
قالیشویی جشنواره شعبه جمشیدیهدر حال بررسی…
قالیشویی توحید شعبه جمشیدیهدر حال بررسی…
قالیشویی گل ابریشم شعبه جمشیدیهدر حال بررسی…
قالیشویی پاک مهر شعبه جمشیدیهدر حال بررسی…
قالیشویی کسری شعبه جمشیدیهدر حال بررسی…
قالیشویی گلبرک شعبه جمشیدیهدر حال بررسی…
قالیشویی شربت اوغلی شعبه جمشیدیهدر حال بررسی…
قالیشویی بنفشه شعبه جمشیدیهدر حال بررسی…
قالیشویی بانو شعبه جمشیدیهدر حال بررسی…
در حال بررسی دیگر قالیشویی ها هستیم …

در صورتی که تمایل دارید اطلاعات قالیشویی خود را در جدول بالا درج نمایید، شماره تماس خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید و یا با شماره ۰۹۳۷۳۱۸۶۲۹۵ تماس حاصل نمایید.

"*" قسمتهای مورد نیاز را نشان می دهد

خدمات قالیشویی جمشیدیه

مراکز قالیشویی جمشیدیه خدمات متنوعی به شهروندان تهرانی ارائه می دهند. خدمات قالیشویی جمشیدیه از نظر تنوع و کیفیت و همچنین تعرفه های قالیشویی با یکدیگر متفاوت است. شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر از جزییات این خدمات با مراکز قالیشویی جمشیدیه در ارتباط باشید. در ادامه به معرفی خدمات بهترین قالیشویی در جمشیدیه می پردازیم:

خدمات قالیشویی جمشیدیه
خدمات قالیشویی در جمشیدیه

شستشوی فرش در قالیشویی جمشیدیه

در مراکز قالیشویی جمشیدیه شستشوی انواع فرش های دستباف، ابریشم، گل ابریشم و همچنین فرش های ماشینی با روشهای دستی و مکانیزه انجام می شود. با استفاده از خدمات شستشوی فرش دستباف و ماشینی در بهترین قالیشویی در جمشیدیه فرشها به صورت یکدست و بدون ایجاده لکه شسته می شوند.

در قالیشویی جمشیدیه با توجه به جنس فرش و نوع آلودگی از مواد شوینده مناسب جهت شستشو استفاده می شود تا به حفظ زیبایی و کیفیت فرش کمک کند. همچنین علاوه بر مراکز قالیشویی در جمشیدیه در سایر مناطق نیز می توانید از خدمات شستشوی فرش توسط قالیشویی های معتبر و باتجربه استفاده کنید.

برای آشنایی با بهترین قالیشویی تهران می توانید آگهی ها و مقالات موجود در سایت نظرخانه را مطالعه کنید.

مبلشویی در قالیشویی جمشیدیه

یکی از دغدغه های کاربران کثیف شدن مبل ها است. آلودگی مبلها می تواند زیبایی آنها را کاهش دهد. برای پاک کردن لکه های مبل و همچنین شستشوی آنها باید از روشهای مطمئن و حرفه ای استفاده کرد تا مبل ها بدون آسیب کاملا تمیز و براق شوند. برای این کار شما می توانید از خدمات حرفه ای مراکز قالیشویی جمشیدیه استفاده کنید. بهترین قالیشویی در جمشیدیه مجهز به دستگاه های مدرن مبلشویی است و بدون ایجاد چروک و آسیب مبل ها را کاملا تمیز و لکه های ان را پاک می کند.

همچنین علاوه بر جمشیدیه قالیشویی های دیگری نیز در سراسر تهران از جمله مراکز قالیشویی در جردن هستند که خدمات مبلشویی در منزل نیز با کیفیت بالا انجام می دهند. برای اطلاع از تعرفه های این مراکز می توانید با آنها در ارتباط باشید.

شستشوی موکت در قالیشویی جمشیدیه

با استفاده از تجهیزات پیشرفته قالیشویی جمشیدیه موکت ها به صورت عمیق شستشو داده می شود و لکه ها و آلودگی های آن پاک می شود. همچنین علاوه بر قالیشویی جمشیدیه در سایر مراکز نیز این خدمات با کیفیت بالا انجام می شود. با استفاده از خدمات موکت شویی توسط بهترین قالیشویی در تهرانپارس می توانید به حفظ زیبایی و دوام موکت های خود کمک کنید.

شستشوی موکت در قالیشویی جمشیدیه
شستشوی موکت توسط بهترین قالیشویی در جمشیدیه

خدمات رفوگری قالیشویی جمشیدیه

یکی از خدمات ویژه در مراکز قالیشویی جمشیدیه خدمات ترمیم و رفوگری است. این خدمات در بهترین قالیشویی در جمشیدیه توسط افراد متخصص و باتجربه انجام می شود. همچنین خدمات رفوگری علاوه بر مراکز قالیشویی جمشیدیه، توسط مراکز قالیشویی خوب در شهرک غرب نیز انجام می شود. با استفاده از خدمات رفوگری، فرشهای آسیب دیده شما به صورت حرفه ای ترمیم و بازسازی می شود.

سفید کردن ریشه های فرش در قالیشویی جمشیدیه

درصورتی که ریشه های فرش شما در اثر عوامل مختلف تغییر رنگ داده است می توانید از خدمات شستشوی ریشه های فرش توسط مراکز قالیشویی در جمشیدیه استفاده کنید. در بهترین قالیشویی در جمشیدیه ریشه ها با استفاده از مواد مخصوص شستشو داده می شود تا به رنگ اولیه خود بازگردند و تمیز و براق شوند. همچنین علاوه بر جمشیدیه شما می توانید از این خدمات در سایر مراکز قالیشویی نیز استفاده کنید. برای مثال در قالیشویی پاسداران نیز این خدمات با دقت و کیفیت بالا انجام می شود. برای دریافت این خدمات می توانید با این مراکز در ارتباط باشید.

خشک کردن مکانیزه در قالیشویی جمشیدیه

مراکز قالیشویی جمشیدیه مجهز به دستگاه های خشک کن صنعتی هستند. با استفاده از این تجهیزات فرشها پس از شستشو کاملا خشک می شوند تا از پوسیدگی و رنگ دادگی آنها جلوگیری شود. همچنین در برخی از این مراکز خشک کردن فرشها به روش های دیگری نیز انجام می شود که متناسب با نوع فرش متفاوت است.

در تهران مراکز قالیشویی مختلفی هستند که خدمات قالیشویی تمام مکانیزه ارائه می دهند. شما می توانید با بررسی نظرات و مقاله های سایت نظرخانه با بهترین قالیشویی های سراسر تهران آشنا شوید. همچنین در سایت نظرخانه به منظور سهولت بیشتر کاربران، مراکز قالیشویی به تفکیک مناطق معرفی شده است. برای مثال اگر شما برای منطقه آجودانیه نیاز به خدمات قالیشویی دارید می توانید با مطالعه مقاله قالیشویی آجودانیه با بهترین قالیشویی ها در این منطقه آشنا شوید و از خدمات باکیفیت آنها استفاده کنید.

تعرفه قالیشویی جمشیدیه

مراکز قالیشویی جمشیدیه به دلیل تنوع خدماتی که دارند تعرفه های متفاوتی نسبت به هم ارائه می دهند. شما می توانید برای اطلاع از جزییات تعرفه های قالیشویی توسط مراکز قالیشویی جمشیدیه از طریق راه های ارتباطی اعلام شده با این مراکز در ارتباط باشید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

  1. سایت نظرخانه کار را برای انتخاب قالیشویی راحت کرده. ممنون از سایت خوبتان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

دکمه بازگشت به بالا